ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Święta Bożego Narodzenia kosztują Polaków majątek. Przeciętny Polak organizując święta w domu, wyda ogromną sumę pieniędzy! CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 13:28:03
Na autostradzie A4, między Bolesławcem i Legnicą, doszło do karambolu. Na trasie zderzyło się 8 samochodów. 4 osoby zostały ranne. CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 13:04:06
Kierowcy podróżujący z Koszalina i innych miast Pomorza Środkowego przez Wielkopolskę mogą już ekspresowo ominąć Poznań i dotrzeć do autostrady ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 10:03:21
Dziś 20 dzień grudnia 2014 roku. Co wydarzyło się tego dnia w poprzednich latach? Sprawdź! CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 07:00:00
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia? 4:24

20 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 20. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem

gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem 6:18

20 grudnia 2014 05:00:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj drugą część wywiadu pt. "MIAŁEM ZOSTAĆ PREZYDENTEM"

0
WIADOMOŚCI
Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi

Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi 1:34

19 grudnia 2014 13:30:20

Zobaczcie kolejny eksperyment społeczny telewizji internetowej Super Express TV. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jak ludzie zareaguję na porwanie człowieka w centrum Warszawy. Czy ktoś pomógł porywanemu, a może wszyscy przeszli...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia? 4:38

19 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 19. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
EXCLUSIVE! Wywiad z gen. Kiszczakiem!!

EXCLUSIVE! Wywiad z gen. Kiszczakiem!! 3:04

18 grudnia 2014 23:59:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj pierwszą część wywiadu pt. "TECZKI"

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.