ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Rosjanie walczący na Ukrainie z wojskami legalnego rzadu zaczynają grozić również Polsce. Jeden z watażków zapowiada rakietowy atak w odwecie ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 22:46:13
W niedzielę 31 sierpnia zmarł Jimi Jamison, wokalista grupy Survivor, która grała utwór „Eye of the Tiger” z filmu „Rocky”. ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 22:14:29
Dobra wiadomość dla pasażerów, którzy muszą podróżować przez Pragę! Drogowcy zlitowali się i wytyczyli buspas w al. Solidarności. Tym samym ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 22:13:37
Już jutro w Super Expressie: spowiedź Joanny Liszowskiej - aktorka przeprasza za prowadzenie auta po alkoholu, mieszkanie Donalda Tuska, w ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 21:43:28
WIADOMOŚCI
Sensacyjny sondaż! Nałęcz komentuje spadające wyniki PiS-u!

Sensacyjny sondaż! Nałęcz komentuje spadające wyniki PiS-u! 13:21

2 września 2014 14:27:28

Skończyła się dobra passa Jarosława Kaczyńskiego! Platforma Obywatelska zaczęła deptać PiS-owi po...

0
WIADOMOŚCI
Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji!

Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji! 1:17

1 września 2014 12:46:51

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zobaczcie co na ten temat sądzą Piotr Kraśko,...

0
WIADOMOŚCI
Tadla: Kopacz nowym premierem!

Tadla: Kopacz nowym premierem! 2:26

1 września 2014 11:15:26

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zdaniem prezenterki "Wiadomości" Beaty Tadli...

0
WIADOMOŚCI
1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci? 2:19

1 września 2014 09:42:07

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Już 1. września nasze pociechy pomaszerują dzielnie do szkół. Jako rodzicie musimy zadbać o ich bezpieczeństwo w drodze na lekcje. Jeżeli nie wiesz, jak zatroszczyć się o Twoje...

0
WIADOMOŚCI
Skąd pochodzą Cyganie?

Skąd pochodzą Cyganie? 0:44

1 września 2014 08:45:36

 

Zapytaliśmy Polaków o ich zdanie na temat kraju zamieszkania Cyganów. Znasz prawidłową odpowiedź?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.