ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Biedne, niewidome maleństwo szuka domu. Takiego na stałe, z pełną miską i człowiekiem do przytulania. Nie bądźmy obojętni - z ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 09:59:13
We wtorek 23 września w szczecińskim sądzie ruszy proces Mateusza S. Mężczyzna odpowie za umyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 09:56:39
Dariusz Michalczewski w programie Tomasz Lis na żywo przedstawił swoje podejście do środowisk homoseksualnych. Jego zdaniem pary homoseksualne powinny mieć ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 09:09:41
Pięciu mężczyzn, a wśród nich trzech nastolatków, zostało oskarżonych o brutalne zabójstwo prostytutki z Durbanu w Republice Południowej Afryki. Mordercy ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 09:08:03
WIADOMOŚCI
6,5 mln złotych na MŚ w siatkówce! Wyliczamy...

6,5 mln złotych na MŚ w siatkówce! Wyliczamy... 1:11

20 września 2014 11:44:20

Według danych z Ministerstwa Sportu z budżetu państwa poszło 3,5 mln zł dla Polskiego Związku Piłki Siatkowej (na wynajem obiektów i transport), a do tego 3 mln zł na przygotowania siatkarzy do mundialu. Wyliczamy, co mogliby Państwo...

0
WIADOMOŚCI
Nie żyją Polacy zaginieni w Bułgarii! Rutkowski potwierdza

Nie żyją Polacy zaginieni w Bułgarii! Rutkowski potwierdza 4:02

19 września 2014 14:45:14

Detektyw Krzysztof Rutkowski potwierdził, że Joanna i Maksymilian, którzy zaginęli w Bułgarii, nie żyją. Ich ciała zostały wyłowione z Morza Czarnego. Rutkowski postara się teraz ustalić, co było przyczyną śmierci polskich studentów!

0
WIADOMOŚCI
Rutkowski o dostępie do broni: NIE jestem za!

Rutkowski o dostępie do broni: NIE jestem za! 2:25

19 września 2014 14:42:39

Już niedługo polskie osiedla mogą wyglądać jak amerykańska prowincja. I nie chodzi tu bynajmniej o pikapa zaparkowanego przed każdym domem, ale m.in. o strzelbę, którą legalnie można byłoby posiadać w celu obrony przed włamywaczami!...

0
WIADOMOŚCI
Lider Szkockiej Partii Narodowej przyjmuje wynik referendum

Lider Szkockiej Partii Narodowej przyjmuje wynik referendum 16:24

19 września 2014 11:41:55

Alex Salmond, Pierwszy Minister Szkocji przyjmuje wynik referendum.

0
WIADOMOŚCI
Palikot: Platforma rozklekotana, Graś garderobiany

Palikot: Platforma rozklekotana, Graś garderobiany 14:49

18 września 2014 13:32:14

Janusz Palikot był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?". Przewodniczący partii TWÓJ RUCH stwierdził m.in. że Platforma Obywatelska jest "rozklekotana", a Paweł Graś to ... garderobiany i człowiek do zadań...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.