ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Wczoraj Sejm przegłosował rządowy projekt ustawy Rodzina 500 plus. Tymczasem oszuści już zaczęli żerować na nieświadomych zagrożenia rodzicach, którzy chcieliby ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 02:00:00
Wiadomości ze świata polskiej polityki. Rogacki zadba o Stadion Narodowy, Strajk handlowców w Warszawie! CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 02:00:00
Prawo i Sprawiedliwość i Andrzej Duda (44 l.). Od wielu miesięcy nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o preferencje polityczne ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 02:00:00
Lider Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski (48 l.) chce, by wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin (55 l.) wycofał swoje ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 02:00:00
WIADOMOŚCI
SZOK! W tych automatach wypijesz 75 PROCENTOWY ALKOHOL!

SZOK! W tych automatach wypijesz 75 PROCENTOWY ALKOHOL! 36:30

12 lutego 2016 07:45:00

Saratów, Rosja. Na jednej z ulic Saratowa nad Wołgą pojawił się automat z napojami, ale nie z gazowanymi, lecz procentowymi. Oficjalnie w automacie można kupić "balsamy kosmetyczne" o 75-procentowej zawartości alkoholu. 0

WIADOMOŚCI
Korwin-Mikke OSTRO o 500+ "Żerują na głupich, biednych ludziach"

Korwin-Mikke OSTRO o 500+ "Żerują na głupich, biednych ludziach" 1:40

12 lutego 2016 07:30:00

Janusz Korwin-Mikke ostro o projekcie 500 PLUS autorstwa Prawa i Sprawiedliwości, a także propozycjach pozostałych partii.

0
WIADOMOŚCI
Dziura GIGANT na autostradzie! 24 metry średnicy

Dziura GIGANT na autostradzie! 24 metry średnicy 36:30

11 lutego 2016 21:10:15

Brookings, Oregon, Stany Zjednoczone. Na autostradzie 101 w stanie Oregon powstał gigantyczny lej krasowy. Ogromna wyrwa w jezdni ma 24 metry średnicy. Jak poinformowali przedstawiciele stanowego Departamentu Transportu, to największy...

0
WIADOMOŚCI
Przyłapała męża z inną kobietą - GORZKO pożałował [WIDEO]

Przyłapała męża z inną kobietą - GORZKO pożałował [WIDEO] 36:30

11 lutego 2016 21:00:00

Valledupar, Kolumbia. Mieszkanka miasta Valledupar w Kolumbii przyłapała męża w samochodzie z młodszą od niej kobietą. W ataku szału weszła na maskę samochodu i skakała po niej, rozbijając przednią szybę.
Zajściu przyglądał się...

0
WIADOMOŚCI
MEGA SKANDAL! Ukradł kawę, wysłali go do psychiatryka na 8 lat

MEGA SKANDAL! Ukradł kawę, wysłali go do psychiatryka na 8 lat 36:30

11 lutego 2016 20:30:01

Kraków. 8 lat - tyle spędził w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku Stanisław Belski za kradzież kilku paczek kawy. Dzisiaj ten sam sąd, który umieścił mężczyznę w szpitalu w 2007 roku, postanowił wypuścić go na wolność. Bo czyn, który...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.