ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Donald Tusk został nowym przewodniczącym Rady Europejskiej. Był jednym z trzech faworytów do tej funkcji. W Brukseli dziś polski wieczór. ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2014 23:25:56
Wyprzedzanie innych użytkowników drogi to odpowiedzialny manewr, do którego zawsze trzeba podchodzić z głową. W Polsce związane jest to najczęściej ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2014 19:17:26
- Władimir Putin rozpoczął wojnę w Europie- powiedział w czwartek premier Ukrainy. Ukraińskie służby poinformowały o wtargnięciu do południowej części ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2014 17:23:14
Nużeniec ludzki (łac. Demodex folliculorum) to roztocz, który żywi się naskórkiem człowieka, a żeruje głównie na skórze twarzy. Larwy tego ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2014 17:08:57
WIADOMOŚCI
Błaszczak: Tusk tego nie zmieni!

Błaszczak: Tusk tego nie zmieni! 1:04

29 sierpnia 2014 17:28:03

Kilka dni temu premier Donald Tusk ogłosił, że w 2015 roku świadczenia najbiedniejszych emerytów będą podnoszone kwotowo. Co na temat waloryzacji emerytur zaproponowanych przez szefa rady ministrów sądzi szef klubu parlamentarnego Pis...

0
WIADOMOŚCI
1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci? 2:19

29 sierpnia 2014 13:00:10

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Już 1. września nasze pociechy pomaszerują dzielnie do szkół. Jako rodzicie musimy zadbać o ich bezpieczeństwo w drodze na lekcje. Jeżeli nie wiesz, jak zatroszczyć się o Twoje...

0
WIADOMOŚCI
Minister pracy: Rodziny wielodzietne to rodziny patriotyczne

Minister pracy: Rodziny wielodzietne to rodziny patriotyczne 15:27

28 sierpnia 2014 16:15:00

Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz był gościem redaktora naczelnego Super Expressu. Sławomir Jastrzębowski pytał szefa resortu pracy o obietnice, jakie złożył Donald Tusk podczas wystąpienia w Sejmie....

0
WIADOMOŚCI
Będzie III wojna światowa?!

Będzie III wojna światowa?! 3:09

27 sierpnia 2014 16:00:51

Nie milkną echa konfliktu na Ukrainie. Czy możliwe, że dojdzie do III wojny światowej? Czy Rosja zdecyduje się na inwazję na Polskę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziedzie w sondzie SuperExpress.TV

0
WIADOMOŚCI
Kolejny #SPLASH! Tym razem Straż Graniczna!

Kolejny #SPLASH! Tym razem Straż Graniczna! 1:55

26 sierpnia 2014 19:17:09

Akcja charytatywna o nazwie #splash zatacza coraz szersze kręgi. W celach charytatywnych wodą oblewają się aktorzy, sportowcy, celebryci, a nawet urzędnicy państwowi. Szef CBA, Paweł Wojtunik nominował do splasha m.in. Komendanta...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.