ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Do straszliwego odkrycia doszło w województwie dolnośląskim. W miejscowości Pilchowice po jeziorze pływało ludzkie ciało bez głowy. Strażacy wyłowili zwłoki. ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2016 19:07:51
Wojewoda mazowiecki i eksperci Najwyższej Izby Kontroli mają różne zdania w sprawie darmowej sterylizacji kotów i psów. CZYTAJ DALEJ
26 maja 2016 18:32:24
W czwartek, 26 maja grający w Lotto będą mieli kolejną szansę na naprawdę wielką wygraną. Tym razem do wygrania będzie ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2016 18:29:03
Nie żyje oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Jego ciało znaleziono w środę wieczorem. Ministerstwo Obrony Narodowej wydało specjalny, oficjalny komunikat w ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2016 18:09:12
WIADOMOŚCI
LEWANDOWSKI już z KADRĄ. Zobacz PRZYLOT kapitana!

LEWANDOWSKI już z KADRĄ. Zobacz PRZYLOT kapitana! 0:50

26 maja 2016 14:03:44

Robert Lewandowski już w Arłamowie. Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium dotarł na zgrupowanie helikopterem. Wspólnie z nim zjawili się Maciej Rybus i Łukasz Piszczek. Na przylot Lewego czekało około 200 kibiców.

0
WIADOMOŚCI
Szef policji o bombie w autobusie: Materiał wybuchowy miał zabić

Szef policji o bombie w autobusie: Materiał wybuchowy miał zabić 18:01

26 maja 2016 14:00:14

Warszawa. - Ten materiał, który został przygotowany i eksplodował we Wrocławiu, miał ewidentnie za zadanie zabić ludzi - powiedział nadinsp. Jarosław Szymczyk, szef KGP.

0
WIADOMOŚCI
Dzikie WYŚCIGI i POTRĄCONY 8-latek!

Dzikie WYŚCIGI i POTRĄCONY 8-latek! 18:01

26 maja 2016 12:30:00

Koziegłowy, (woj. śląskie). Ścigający się w Koziegłowach na Śląsku kierowcy spowodowali wypadek. W jego wyniku ośmiolatek w ciężkim stanie trafił do szpitala w Częstochowie.

- Urządzili sobie na drodze ”tor wyścigowy” - wynika z...

0
WIADOMOŚCI
Wrocławski bomber. Następnym jego celem mogło być...

Wrocławski bomber. Następnym jego celem mogło być... 18:01

25 maja 2016 20:00:00

Wrocław. Paweł R., 22-letni student chemii z Wrocławia przyznał się do podłożenia bomby w autobusie. Został zatrzymany w rodzinnym Lubuskiem, ale na co dzień mieszkał i studiował w stolicy Dolnego Śląska. Mężczyzna wynajmował we...

0
WIADOMOŚCI
Mieszkańcy Czernichowa boją się "gryzących larw"

Mieszkańcy Czernichowa boją się "gryzących larw" 18:01

25 maja 2016 19:00:20

Czernichów (woj. małopolskie). "Kąsają ludzi i otaczają pajęczyną wszystko, co napotkają na drodze" - alarmuje mieszkaniec Czernichowa (woj. małopolskie). Mowa o larwach namiotnika trzmieliniaczka, które opanowały część wsi. Urząd...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.