ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Robert Leszczyński nie żyje. Zmarł nagle 1 kwietnia 2015 roku. Prawdopodobnie przyczyną śmierci dziennikarza muzycznego była niezdiagnozowana cukrzyca. Robert Leszczyński ... CZYTAJ DALEJ
2 kwietnia 2015 08:26:07
Robert Leszczyński, znany dziennikarz muzyczny nie żyje. Prawdopodobnie przyczyną śmierci była nierozpoznana cukrzyca. Informacja o śmierci krytyka muzycznego jest szokiem. ... CZYTAJ DALEJ
2 kwietnia 2015 08:11:34
Wybitna krytyk muzyczna Elżbieta Zapendowska w rozmowie z Super Expressem wspomina Roberta Leszczyńskiego CZYTAJ DALEJ
2 kwietnia 2015 08:04:12
Niemal każdy się za nimi ogląda na ulicy. Ten związek jest nieprawdopodobny. 130-centymetrowy kulturysta stracił głowę dla czarnoskórej kobiety, która ... CZYTAJ DALEJ
2 kwietnia 2015 07:45:18
WIADOMOŚCI
Rozbudowali parking P+R na Stokłosach. Zmieści 400 samochodów!

Rozbudowali parking P+R na Stokłosach. Zmieści 400 samochodów! 0:56

1 kwietnia 2015 12:39:49

To nie Prima Aprilis! Pierwszego kwietnia pierwsi kierowcy mogli skorzystać z rozbudowanego parkingu przy stacji metra Stokłosy. Dwupoziomowy parking pomieści 400 samochodów. Wcześniejszy, jednopoziomowy cieszył się ogromnym...

0
WIADOMOŚCI
Prezes NIK: Tylko w Rumunii jest mniej bezpiecznie

Prezes NIK: Tylko w Rumunii jest mniej bezpiecznie 2:09

1 kwietnia 2015 12:19:17

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski opowiedział Super Expressowi o najważniejszych tegorocznych kontrolach. Jak zaznacza NIK będzie sprawdzał, czy obywatele są dla administracji, czy tak, jak być powinno administracja...

0
WIADOMOŚCI
Śmiertelny wypadek w Nieporęcie! Dwie osoby nie żyją!

Śmiertelny wypadek w Nieporęcie! Dwie osoby nie żyją! 28:32

1 kwietnia 2015 11:55:43

Do tragicznego wypadku doszło w środę rano w Nieporęcie. Samochód marki BMW, którym podróżowały trzy osoby uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła jedna osoba, a dwie zostały zabrane do szpitala. Policja potwierdza, że jedna z...

0
WIADOMOŚCI
Śmierć na drodze! Tragiczny wypadek w Nieporęcie!

Śmierć na drodze! Tragiczny wypadek w Nieporęcie! 0:32

1 kwietnia 2015 11:21:23

Do tragicznego wypadku doszło w środę rano w Nieporęcie. Samochód marki BMW, którym podróżowały trzy osoby uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła jedna osoba, a dwie zostały zabrane do szpitala. Policja potwierdza, że jedna z...

0
WIADOMOŚCI
SZOK! Matka Andrzeja Dudy zbiera podpisy od studentów dla syna!

SZOK! Matka Andrzeja Dudy zbiera podpisy od studentów dla syna! 2:18

1 kwietnia 2015 10:57:27

To jest skandal! Matka Andrzeja Dudy, Janina Milewska-Duda wykorzystuje swoją pozycję wykładowcy i namawia studentów do składania podpisów na syna! Przypomnijmy, że Andrzej Duda startuje w tegorocznych wyborach prezydenckich. Zobaczcie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.