ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Podczas ŚDM zmarła nagle włoska dziennikarka Anna Maria Jacobini. Wiadomo, że wcześniej korespondentka stacji telewizyjnej RAI Uno źle się poczuła ... CZYTAJ DALEJ
31 lipca 2016 11:32:49
Światowe Dni Młodzieży. Dziś ostatni dzień wizyty papieża Franciszka w Polsce. O godzinie 8.45 Ojciec Święty poświęci dwa budynki Caritasu, ... CZYTAJ DALEJ
31 lipca 2016 11:31:09
ONR organizuje Marsz Powstania Warszawskiego w stolicy. 1 sierpnia narodowcy zbiorą się na rondzie Dmowskiego, by potem przejść przez centrum ... CZYTAJ DALEJ
31 lipca 2016 11:27:33
Tragedia na strzelnicy w Chorzowie. W sobotę 30 lipca, tuż przed zamknięciem obiektu, jeden z mężczyzn postrzelił się ze swojej ... CZYTAJ DALEJ
31 lipca 2016 11:13:48
WIADOMOŚCI
Chcą wprowadzić ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELĘ! Co na to ludzie?

Chcą wprowadzić ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELĘ! Co na to ludzie? 1:31

31 lipca 2016 09:00:00

Od dłuższego czasu pojawiają się głosy o planach rządu dotyczących wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę. Co na to ludzie?

0
WIADOMOŚCI
Gronkiewicz-Waltz chce spotkania z Dudą. O czym będą rozmawiać?

Gronkiewicz-Waltz chce spotkania z Dudą. O czym będą rozmawiać? 35:37

30 lipca 2016 09:00:00

Warszawa. Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz zwróciła się do prezydenta Andrzeja Dudy o jak najszybsze spotkanie nt. reprywatyzacji i podpisanie ustawy o gruntach warszawskich. W środę (27.07) Trybunał Konstytucyjny orzekł, że...

0
WIADOMOŚCI
Śmiertelny wypadek na Dolnym Śląsku. Uderzył w...

Śmiertelny wypadek na Dolnym Śląsku. Uderzył w... 35:37

29 lipca 2016 21:30:33

Okolice Szklarskiej Poręby (woj. dolnośląskie). 72-letni mężczyzna zginął w wypadku samochodowym na drodze między Szklarską Porębą a Świeradowem. Samochód z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. - Mężczyzna w wyniku...

0
WIADOMOŚCI
Jak wygląda dzień pielgrzyma w Krakowie?

Jak wygląda dzień pielgrzyma w Krakowie? 1:28

29 lipca 2016 20:30:18

Aleksandra Jaros, reporterka SE TV zapytała pielgrzymów jak wygląda ich dzień w Krakowie. - Nasz dzień rozpoczyna się o 7.30 - mówi jeden z rozmówców. Co dzieje się dalej? Zobaczcie wideo.

0
WIADOMOŚCI
TURCJA. Budują "cmentarz dla zdrajców". Pochowają spiskowców

TURCJA. Budują "cmentarz dla zdrajców". Pochowają spiskowców 35:37

29 lipca 2016 17:30:00

Stambuł, Turcja. Tureckie władze rozpoczęły prace przy budowie cmentarza dla „zdrajców”. Zostaną na nim pochowani żołnierze - buntownicy, którzy zginęli w czasie nieudanej próby zamachu stanu.

Cmentarz powstaje w Stambule...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.