ZŁOŻENIE DO GROBU CIAŁ OFIAR WYPADKU POD CHEŁMNEM 0:10

OCENA:
Kraj produkcji: Polska

Takiej tragedii tu nigdy nie było - powtarzali wczoraj mieszkańcy Starogrodu, którzy przyszli, by po raz ostatni pożegnać ofiary wypadku w pobliskich Klamrach. Jadąc pod wpływem alkoholu, Mateusz M. spowodował tam wypadek, w którym zginęło siedmioro jego znajomych. Pięcioro jest już w grobach. Dwoje zostało pochowanych 17.kwietnia.  Ksiądz proboszcz Henryk Łoziński, który odprawiał nabożeństwo żałobne, prosił wszystkich o modlitwę za młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku. Żeby poszli prosto do nieba. Kapłan znał doskonale wszystkie ofiary wypadku. Brał udział we wszystkich ważnych uroczystościach w ich życiu. Patryk był jego ulubionym ministrantem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Mogłoby się wydawać, że afera podsłuchowa doszczętnie skompromitowała polski rząd. A jednak jest coś jeszcze bardziej szokującego! Kelnerzy pracujący w ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2014 14:41:17
- Obserwuje się przygotowania separatystów do wyjazdu z Ukrainy. W Perewalsku (obwód ługański) zauważono formowanie kolumn (samochodowych) z miejscowymi separatystami ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2014 14:12:08
To aż nie mieści się w głowie! Cała Iława żyje wstrząsającą historią Joanny C. Kobieta urodziła swoje dziecko w pracy ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2014 13:35:47
Jan Jakub Kolski (58 l.) zajął się przygotowywaniem pogrzebu ukochanej córki Zuzanny (†23 l.). Jej matka Grażyna Błęcka-Kolska (52 l.) ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2014 13:33:23
WIADOMOŚCI
Są wyniki badań kierowcy z "Monciaka"

Są wyniki badań kierowcy z "Monciaka" 42:45

28 lipca 2014 16:08:24

-Według biegłych mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Dlatego teraz rozszerzą badania, żeby sprawdzić, czy kierowca brał jakieś inne leki, np. antydepresanty - poinformowała Agnieszka Gładkowska z gdańskiej...

0
WIADOMOŚCI
Weekendowa bitwa o Crocsy!

Weekendowa bitwa o Crocsy! 1:17

28 lipca 2014 10:59:04

Niedawno w Internecie aż zawrzało przez bitwę o Crocsy. Słynna sieć sklepów postanowiła powtórzyć promocję i w weekend ludzie mogli nabyć buty za małe pieniądze. Reporterzy z Krakowa byli wśród nich. Zobaczcie co działo się tym razem!...

0
WIADOMOŚCI
Tragiczny wypadek na spływie kajakowym

Tragiczny wypadek na spływie kajakowym 42:46

27 lipca 2014 14:43:31

60-latka zginęła w tragicznym wypadku na spływie kajakowym w Kłobukowicach niedaleko Częstochowy. Na odcinku Warty przewrócił się jeden z kajaków, którym płynęły dwie osoby. Kobiety nie udało się uratować.

0
WIADOMOŚCI
Wypadek szkolnego autobusu. Nie żyje co najmniej 25 dzieci

Wypadek szkolnego autobusu. Nie żyje co najmniej 25 dzieci 42:46

25 lipca 2014 16:28:30

Co najmniej 25 dzieci zginęło w zderzeniu szkolnego busa z pociągiem w stanie Telangana na południu Indii. Zginął także kierowca busa. Rannych zostało kilkanaścioro uczniów. Do zderzenia doszło w środę (23.07). Szkolny bus przewoził 40...

0
WIADOMOŚCI
Kolejne sankcje wobec Rosji? Co powinna zrobić Unia Europejska?

Kolejne sankcje wobec Rosji? Co powinna zrobić Unia Europejska? 4:35

25 lipca 2014 15:41:34

Po zestrzeleniu malezyjskiego boeinga 777 coraz głośniej mówi się o sankcjach wobec Rosji, która zdaniem wielu polityków i ekspertów jest mocno zaangażowana we wspieranie separatystów. Unia Europejska zapowiada kolejne sankcje. A jakie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.