WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 4:23

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem możecie ją oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała trener personalny Michał Derlicki? Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Jak powszechnie wiadomo, narodziny dziecka to jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu dziecka. A jak wygląda radość gdy tego samego ... CZYTAJ DALEJ
1 marca 2015 16:02:17
W Wejherowie odbył się pogrzeb zamordowanej w Gdańsku 17-letniej Agaty. W ostatniej drodze dziewczynie towarzyszli jej rodzina, przyjaciele, znajomi. CZYTAJ DALEJ
1 marca 2015 12:56:18
Oto krótka lista najseksowniejszych imion w Polsce. Sprawdź, jakie imiona cieszą się największą popularnością! Zobaczcie również seksowne imiona zagraniczne. CZYTAJ DALEJ
1 marca 2015 12:30:13
Policja w Lublinie zatrzymała mężczyznę, który miał grozić śmiercią marszałkowi Sejmu. Mężczyzna został już przesłuchany. Przemysław P. został przewieziony do ... CZYTAJ DALEJ
1 marca 2015 12:15:21
WIADOMOŚCI
TYLKO U NAS! To ON chciał ZABIĆ Sikorskiego!

TYLKO U NAS! To ON chciał ZABIĆ Sikorskiego! 0:48

1 marca 2015 12:02:24

Exlusive! Tylko u nas! Film z doprowadzenia mężczyzny, który miał grozić śmiercią marszałkowi Sejmu !Mężczyzna został już przesłuchany. Przemysław P. zostanie przewieziony do prokuratury w Bydgoszczy. Przyznał się, że to on wysłał...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 28 lutego?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 28 lutego? 4:36

28 lutego 2015 06:23:14

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Znajdziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 28 lutego? Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 27 lutego?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 27 lutego? 4:50

27 lutego 2015 02:17:24

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Znajdziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 27 lutego? Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
CZĘŚĆ 2. Brudziński: Nie jestem wróżbitą Maciejem

CZĘŚĆ 2. Brudziński: Nie jestem wróżbitą Maciejem 15:21

26 lutego 2015 16:37:13

Joachim Brudziński, polityk Prawa i Sprawiedliwości nie ma wątpliwości, że winę za słabość polskiej armii ponosi prezydent Komorowski, będący zwierzchnikiem sił zbrojnych. Właśnie z powodu delikatnej polityki obecnego prezydenta,...

0
WIADOMOŚCI
Brudziński: Można zginąć od uderzenia gazetą

Brudziński: Można zginąć od uderzenia gazetą 9:48

26 lutego 2015 16:15:48

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był polityk PiS Joachim Brudziński. Podczas rozmowy poruszono temat Adama Hofmana i jego politycznej banicji oraz sprawy szefa Faktów TVN - Kamila Durczoka. Dużo miejsca w...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.