WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 4:23

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem możecie ją oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała trener personalny Michał Derlicki? Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Jej życie zamieniło się w piekło. Były kochanek nękał ją bez litości. Wysyłał SMS-y z groźbami i wyzwiskami. Śledził ją ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 09:46:56
Między stacjami Warszawa-Włochy a Warszawa-Ursus prawie zderzyły się pociągi. Dwa składy: Kolei Mazowieckich i Intercity jechały w tym samym kierunku, ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 09:01:46
Pierwszy dzień jesieni kalendarzowej przypada na dzień 23 września, co onacza, że już we wtorek pożegnamy lato! Zmiana z czasu ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 08:52:48
Azaf (7 l.), głodzony przez właścicieli wyżeł weimarski, wielokrotny medalista psich pokazów, znów będzie championem. Prezentuje się już wybornie. CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 08:24:14
WIADOMOŚCI
Nie żyją Polacy zaginieni w Bułgarii! Rutkowski potwierdza

Nie żyją Polacy zaginieni w Bułgarii! Rutkowski potwierdza 4:02

19 września 2014 14:45:14

Detektyw Krzysztof Rutkowski potwierdził, że Joanna i Maksymilian, którzy zaginęli w Bułgarii, nie żyją. Ich ciała zostały wyłowione z Morza Czarnego. Rutkowski postara się teraz ustalić, co było przyczyną śmierci polskich studentów!

0
WIADOMOŚCI
Rutkowski o dostępie do broni: NIE jestem za!

Rutkowski o dostępie do broni: NIE jestem za! 2:25

19 września 2014 14:42:39

Już niedługo polskie osiedla mogą wyglądać jak amerykańska prowincja. I nie chodzi tu bynajmniej o pikapa zaparkowanego przed każdym domem, ale m.in. o strzelbę, którą legalnie można byłoby posiadać w celu obrony przed włamywaczami!...

0
WIADOMOŚCI
Lider Szkockiej Partii Narodowej przyjmuje wynik referendum

Lider Szkockiej Partii Narodowej przyjmuje wynik referendum 53:42

19 września 2014 11:41:55

Alex Salmond, Pierwszy Minister Szkocji przyjmuje wynik referendum.

0
WIADOMOŚCI
Palikot: Platforma rozklekotana, Graś garderobiany

Palikot: Platforma rozklekotana, Graś garderobiany 14:49

18 września 2014 13:32:14

Janusz Palikot był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?". Przewodniczący partii TWÓJ RUCH stwierdził m.in. że Platforma Obywatelska jest "rozklekotana", a Paweł Graś to ... garderobiany i człowiek do zadań...

0
WIADOMOŚCI
Ohme: Problem niepełnosprawności trochę zamiatamy pod dywan...

Ohme: Problem niepełnosprawności trochę zamiatamy pod dywan... 3:39

17 września 2014 11:00:21

Małgorzata Ohme, znana psycholog wzięła udział w zorganizowanym przez TLC "BIEGU W SUKNIACH ŚLUBNYCH", będącym jednocześnie akcją charytatywną na rzecz niepełnosprawnej Julii. My postanowiliśmy wykorzystać okazję i prozmawiać z nią na...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.