WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 4:23

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem możecie ją oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała trener personalny Michał Derlicki? Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Pozory potrafią mylić! Bo kto by przypuszczał, że z Liroya (45 l.) jest taki romantyk? Poseł kocha nad życie swoją ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 20:00:00
Sołtys Popowic (woj. małopolskie - miejscowość położona niedaleko Nowego Sącza) dokonał makabrycznego odkrycia w pobliżu swojej posesji. Mężczyzna znalazł w ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 19:38:14
Prezydent podpisał ustawę o prokuraturze. Łączy ona m.in. stanowiska ministra sprawiedliwości oraz prokuratora generalnego. CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 18:01:36
8 i 9 marca 2016 roku Trybunał Konstytucyjny zbada zaskarżoną przez posłów PO, PSL i Nowoczesnej nowelizację o TK autorstwa ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 17:48:12
WIADOMOŚCI
Dziwne... Co te kozy robią na drzewie?

Dziwne... Co te kozy robią na drzewie? 12:50

12 lutego 2016 19:00:00

Maroko. Oglądając to nagranie, pewnie niejeden z nas przetrze oczy ze zdumienia. Widok kóz na drzewach nie dziwi jednak mieszkańców Maroka. Okazuje się, że tamtejsze kozy bardzo chętnie wspinają się na arganowe drzewa, by zjadać ich...

0
WIADOMOŚCI
Zabójczy zjazd na torze saneczkowym przy Wielkim Murze

Zabójczy zjazd na torze saneczkowym przy Wielkim Murze 12:50

12 lutego 2016 18:00:00

Dla jednych mrożąca krew w żyłach prędkość, dla innych największa atrakcja. Zjazd przy Wielkim Murze Chińskim to alternatywny sposób zwiedzenia, który pokochali wszyscy lubiący adrenalinę. Czy jesteś gotowy na tę prędkość?

0
WIADOMOŚCI
MILONERKA tłumaczy dlaczego przyjmie 500 zł na dziecko

MILONERKA tłumaczy dlaczego przyjmie 500 zł na dziecko 12:50

12 lutego 2016 16:47:31

Projekt "Rodzina 500+" wzbudza wiele emocji. Ostatnio rozgorzała dyskusja na temat tego, czy rodzinom zamożnym również wypada pobierać zasiłek. Mama szóstki dzieci, Izabella Łukomska – Pyżalska wyjaśniła w "Dzień Dobry TVN", dlaczego...

0
WIADOMOŚCI
Czołowe zderzenie po Jelenią Górą

Czołowe zderzenie po Jelenią Górą 12:50

12 lutego 2016 16:00:00

Mysłakowice (woj. dolnośląskie). Na drodze z Jeleniej Góry do Karpacza doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym. W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca osobówki, którego przetransportowano do...

0
WIADOMOŚCI
Jaka pogoda na walentynki?

Jaka pogoda na walentynki? 12:50

12 lutego 2016 14:00:00

W niedzielę (14.02), słonecznie będzie tylko w południowo-wschodniej Polsce. Tam nie powinno padać. W pozostałych miejscach deszcz albo deszcz ze śniegiem. Słupki rtęci sięgną od 4 stopni w Suwałkach do 10 we Wrocławiu.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.