WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 4:23

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem możecie ją oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała trener personalny Michał Derlicki? Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Tajne spotkanie w restauracji Lotos miało wyjść na dobre i Pawłowi Kukizowi i Januszowi Korwin-Mikkemu. Niestety, Jednomandatowe Okręgi Wyborcze zamiast ... CZYTAJ DALEJ
6 maja 2015 18:00:00
Marta Kaczyńska i jej rozwód z mężem to wciąż gorący temat, którym interesują się Polacy. Córka Lecha Kaczyńskiego odniosła się ... CZYTAJ DALEJ
6 maja 2015 17:55:34
5 maja 2015 - tę datę jeden z mieszkańców Lublina z pewnością zapamięta do końca życia. Wszytko za sprawą sześciu ... CZYTAJ DALEJ
6 maja 2015 16:47:21
Na jaw wychodzą szokujące szczegóły tajnego wątku afery podkarpackiej. Jak donosi RMF FM, prokuratura sprawdza, czy szef klubu PSL, Jan ... CZYTAJ DALEJ
6 maja 2015 16:11:57
WIADOMOŚCI
REMONT MOSTU ŁAZIENKOWSKIEGO! ODSYSAJĄ WODĘ Z WISŁY!

REMONT MOSTU ŁAZIENKOWSKIEGO! ODSYSAJĄ WODĘ Z WISŁY! 1:20

6 maja 2015 15:14:42

Naprawa Mostu Łazienkowskiego, który został podpalony 14 lutego, idzie pełną parą! Ekipy pracujące przy remoncie przeprawy robią wszystko by dotrzymać terminu. Zobaczcie jak wygląda odsysanie wody z Wisły.

0
WIADOMOŚCI
Julinek znów tętni życiem!

Julinek znów tętni życiem! 1:33

6 maja 2015 14:50:28

Julinek to kultowe miejsce dla cyrkowców. W latach 70. była to największa baza cyrkowa w Europie. Niestety przez ostatnie lata tereny tętniące niegdyś życiem bardziej przypominały wymarłe miasteczka. Dzięki współpracy wojewody z...

0
WIADOMOŚCI
Ku przestrodze! Rowerzysta kontra samochód!

Ku przestrodze! Rowerzysta kontra samochód! 1:46

6 maja 2015 12:00:02

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przestrzega, czym może skończyć się wypadek z udziałem samochodu i rowerzysty na trasie ekspresowej. Na trasie S8 zorganizowano specjalną symulację wypadku. Wszystko po to, aby uczulić...

0
WIADOMOŚCI
Paweł Kukiz: Jestem agentem Pana Boga

Paweł Kukiz: Jestem agentem Pana Boga 10:04

5 maja 2015 17:23:26

Niedawno pojawiły się głosy, że kandydujący na urząd prezydenta Paweł Kukiz, jest agentem. Sam zainteresowany przyznał w rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim, że jest agentem Pana Boga. Ponadto były lider zespołu "Piersi" opowiedział o...

0
WIADOMOŚCI
Paweł Kukiz: Wygrałbym z Komorowskim w drugiej turze

Paweł Kukiz: Wygrałbym z Komorowskim w drugiej turze 10:13

5 maja 2015 16:30:18

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Paweł Kukiz. Niezależny kandydat na prezydenta opowiedział o panującej w Polsce partiokracji, która pozbawia obywateli biernego prawa wyborczego. Ponadto Kukiz opowiedział z...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.