WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 4:23

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem możecie ją oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała trener personalny Michał Derlicki? Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację Prawa geologicznego i górniczego dotyczącą wydobycia gazu z łupków - poinformował kancelaria prezydenta na swoich ... CZYTAJ DALEJ
1 sierpnia 2014 17:34:11
Alarm w Europie! Rządy Francji i Wielkiej Brytanii szykują się do możliwej ekspansji wirusa Ebola na nasz kontynent. Na razie ... CZYTAJ DALEJ
1 sierpnia 2014 17:12:48
Prorosyjscy separatyści mówią stanowczo: nie chcemy zagranicznych policjantów na naszym terenie. Obecność 1,5 tysiąca uzbrojonych mundurowych z Australii i 700 ... CZYTAJ DALEJ
1 sierpnia 2014 17:03:41
To dopiero krewka Szkotka. Mocno podchmielona kobieta wracająca najprawdopodobniej z wakacji w Tunezji do Edynburga wywołała potężną awanturę na pokładzie ... CZYTAJ DALEJ
1 sierpnia 2014 16:26:06
WIADOMOŚCI
POWSTANIE WARSZAWSKIE - To piękne, że Polacy pamiętają

POWSTANIE WARSZAWSKIE - To piękne, że Polacy pamiętają 3:14

1 sierpnia 2014 14:36:39

1 sierpnia to ważna data w historii Warszawy, ale i całej Polski. Właśnie w tym dniu, w 1944 roku o godzinie 17 wybuchło powstanie warszawskie. 70. rocznica wybuchu powstania warszawskiego, jak każda wcześniejsza wzmaga dyskusje na...

0
WIADOMOŚCI
POWSTANIE WARSZAWSKIE - MINUTA CISZY. Wzruszający film

POWSTANIE WARSZAWSKIE - MINUTA CISZY. Wzruszający film 52:16

1 sierpnia 2014 14:14:38

Wzruszające nagranie ukazuje minutę ciszy w Warszawie, upamiętniającą Powstanie Warszawskie. 

0
WIADOMOŚCI
Tak mieszkańcy Warszawy obchodzili GODZINĘ W rok temu

Tak mieszkańcy Warszawy obchodzili GODZINĘ W rok temu 2:41

1 sierpnia 2014 09:59:01

1 sierpnia to rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Co roku o godzinie 17 warszawiacy czczą pamięć bohaterom powstania poprzez zatrzymanie w minucie ciszy. Zobaczcie jak w 2013 roku obchodzono Godzinę "W".

0
WIADOMOŚCI
O której jest GODZINA W? Odpowiedzi warszawiaków z 2013 roku

O której jest GODZINA W? Odpowiedzi warszawiaków z 2013 roku 0:40

1 sierpnia 2014 09:55:03

Godzina W to kryptonim rozpoczęcia powstania warszawskiego. Sprawdziliśmy czy Warszawiacy wiedzą kiedy to miało miejsce.

0
WIADOMOŚCI
Prof. Żaryn: Nie widzę powodu, żeby nie buczeć

Prof. Żaryn: Nie widzę powodu, żeby nie buczeć 16:07

31 lipca 2014 16:15:00

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był historyk, redaktor naczelny "W Sieci Historii", profesor Jan Żaryn. Tematem rozmowy były obchodzy 70. rocznicy powstania warszawskiego. Samo powstanie jest jednym z tych...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.