WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 4:23

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem możecie ją oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała trener personalny Michał Derlicki? Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Dżihadyści z Państwa Islamskiego nie dają za wygraną i dalej brutalnie mordują! We wtorek 2 września opublikowali w internecie wideo ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 20:44:03
Wiosną 2008 studentka z Warszawy zdecydowała się odpowiedzieć na ogłoszenie pracy zamieszczone w internecie. Miała to być praca w roli ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 19:53:54
Elżbieta Bieńkowska, wiceprezes Rady Ministrów oraz minister infrastruktury i rozwoju obejmie stanowisko jednego z komisarzy Unii Europejskiej – nieoficjalnie poinformowało ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 19:51:27
Rosjanie walczący na Ukrainie z wojskami legalnego rzadu zaczynają grozić również Polsce. Jeden z watażków zapowiada rakietowy atak w odwecie ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 19:50:40
WIADOMOŚCI
Sensacyjny sondaż! Nałęcz komentuje spadające wyniki PiS-u!

Sensacyjny sondaż! Nałęcz komentuje spadające wyniki PiS-u! 13:21

2 września 2014 14:27:28

Skończyła się dobra passa Jarosława Kaczyńskiego! Platforma Obywatelska zaczęła deptać PiS-owi po...

0
WIADOMOŚCI
Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji!

Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji! 1:17

1 września 2014 12:46:51

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zobaczcie co na ten temat sądzą Piotr Kraśko,...

0
WIADOMOŚCI
Tadla: Kopacz nowym premierem!

Tadla: Kopacz nowym premierem! 2:26

1 września 2014 11:15:26

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zdaniem prezenterki "Wiadomości" Beaty Tadli...

0
WIADOMOŚCI
1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci? 2:19

1 września 2014 09:42:07

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Już 1. września nasze pociechy pomaszerują dzielnie do szkół. Jako rodzicie musimy zadbać o ich bezpieczeństwo w drodze na lekcje. Jeżeli nie wiesz, jak zatroszczyć się o Twoje...

0
WIADOMOŚCI
Skąd pochodzą Cyganie?

Skąd pochodzą Cyganie? 0:44

1 września 2014 08:45:36

 

Zapytaliśmy Polaków o ich zdanie na temat kraju zamieszkania Cyganów. Znasz prawidłową odpowiedź?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.