WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 4:23

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem możecie ją oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała trener personalny Michał Derlicki? Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Nie będzie pasów rowerowych przy ul. Romera, dodatkowych drzew przy Towarowej ani tężni w parku Wiecha. Urzędnicy odrzucili aż jedną ... CZYTAJ DALEJ
27 maja 2016 02:00:00
Mińsk Mazowiecki Warszawa Warszawa CZYTAJ DALEJ
27 maja 2016 02:00:00
Ponad 343 tys. zł w woj. zachodniopomorskim, 384 tys. zł na Dolnym Śląsku i 1,4 mln zł w Małopolsce. Tyle ... CZYTAJ DALEJ
27 maja 2016 02:00:00
Gorąca linia Warszawa - Bruksela. Od kilku dni rząd negocjuje z Komisją Europejską sposób rozwiązania kryzysu wokół Trybunału Konstytucyjnego. Po ... CZYTAJ DALEJ
27 maja 2016 02:00:00
WIADOMOŚCI
LEWANDOWSKI już z KADRĄ. Zobacz PRZYLOT kapitana!

LEWANDOWSKI już z KADRĄ. Zobacz PRZYLOT kapitana! 0:50

26 maja 2016 14:03:44

Robert Lewandowski już w Arłamowie. Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium dotarł na zgrupowanie helikopterem. Wspólnie z nim zjawili się Maciej Rybus i Łukasz Piszczek. Na przylot Lewego czekało około 200 kibiców.

0
WIADOMOŚCI
Szef policji o bombie w autobusie: Materiał wybuchowy miał zabić

Szef policji o bombie w autobusie: Materiał wybuchowy miał zabić 26:52

26 maja 2016 14:00:14

Warszawa. - Ten materiał, który został przygotowany i eksplodował we Wrocławiu, miał ewidentnie za zadanie zabić ludzi - powiedział nadinsp. Jarosław Szymczyk, szef KGP.

0
WIADOMOŚCI
Dzikie WYŚCIGI i POTRĄCONY 8-latek!

Dzikie WYŚCIGI i POTRĄCONY 8-latek! 26:52

26 maja 2016 12:30:00

Koziegłowy, (woj. śląskie). Ścigający się w Koziegłowach na Śląsku kierowcy spowodowali wypadek. W jego wyniku ośmiolatek w ciężkim stanie trafił do szpitala w Częstochowie.

- Urządzili sobie na drodze ”tor wyścigowy” - wynika z...

0
WIADOMOŚCI
Wrocławski bomber. Następnym jego celem mogło być...

Wrocławski bomber. Następnym jego celem mogło być... 26:52

25 maja 2016 20:00:00

Wrocław. Paweł R., 22-letni student chemii z Wrocławia przyznał się do podłożenia bomby w autobusie. Został zatrzymany w rodzinnym Lubuskiem, ale na co dzień mieszkał i studiował w stolicy Dolnego Śląska. Mężczyzna wynajmował we...

0
WIADOMOŚCI
Mieszkańcy Czernichowa boją się "gryzących larw"

Mieszkańcy Czernichowa boją się "gryzących larw" 26:52

25 maja 2016 19:00:20

Czernichów (woj. małopolskie). "Kąsają ludzi i otaczają pajęczyną wszystko, co napotkają na drodze" - alarmuje mieszkaniec Czernichowa (woj. małopolskie). Mowa o larwach namiotnika trzmieliniaczka, które opanowały część wsi. Urząd...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.