WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 4:23

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem możecie ją oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała trener personalny Michał Derlicki? Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Kobiece piersi są pełne tajemnic! Zobacz pięć niesamowitych faktów o kobiecych piersiach, o których na pewno nie wiedziałeś! Ile ważą ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 18:50:53
Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Joachim Brudziński. Poseł PiS skomentował między innymi ostatnią awanturę w Sejmie, podczas ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 18:24:09
Dlaczego posłowie rozliczają się na lepszych zasadach z korzystania ze służbowych pojazdów? - pytają przedsiębiorcy i wysyłają list do marszałka ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 17:00:33
Boże Narodzenie 2014. W wigilię telewizja przygotowała ciekawe propozycje. Co można obejrzeć w środę 24.12 i na jakich kanałach? Sprawdź ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 16:55:49
WIADOMOŚCI
Brudziński: Frasyniuk jest bęcwałem!

Brudziński: Frasyniuk jest bęcwałem! 20:29

18 grudnia 2014 14:18:02

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Joachium Brudziński. Poseł PiS skomentował między innymi ostatnią awanturę w Sejmie, podczas której Krystyna Pawłowicz jadła sałatkę na sali sejmowej, a Jarosław Kaczyński...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 18. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 18. grudnia? 4:25

18 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 18. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
Urbański: Żona robiła mi usta usta

Urbański: Żona robiła mi usta usta 0:58

17 grudnia 2014 12:04:19

Były prezes TVP Andrzej Urbański przeszedł ciężką chorobę. U nas, pierwszy raz publicznie, opowiedział szczerze o tym ciężkim okresie. Urbański stwierdził, że gdy zaatakował go tętniak, życie uratowała mu żona robiąc tzw. oddychanie...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 17. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 17. grudnia? 4:36

17 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 17. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
Raperzy pomagają chorej dziewczynie...

Raperzy pomagają chorej dziewczynie... 11:56

16 grudnia 2014 16:00:21

Pomagamy Magdzie! Zobaczcie wywiad z raperem Milion Terapii, który w orginalny sposób postanowił pomóc swojej siostrze, która zachorowała na białaczkę. Specjalnie dla niej nagrał piosenkę wraz ze swoimi kolegami po fachu.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.