WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 2:34

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem The Bodies Revealed możecie oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała jej managerka? "Human Body Exhibition skłania do zastanowienia się nad trybem życia, jaki prowadzimy" - mówi pani Emilia Rybak, marketing manager wystawy. Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Aż 64 proc. Polaków negatywnie ocenia pracę polskich parlamentarzystów. Tak wynika z najnowszego sondażu CBOS przeprowadzonego w drugiej połowie sierpnia. CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2014 02:00:00
To może być przełomowe wydarzenie na polskiej scenie politycznej! Wszystko wskazuje na to, że Donald Tusk (57 l.) zgodzi się ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2014 02:00:00
Były bulterier PiS Jacek Kurski (48 l.) podjął wyzwanie rzucone mu przez redaktora naczelnego "Super Expressu" Sławomira Jastrzębowskiego (46 l.) ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2014 02:00:00
Dwa miesiące temu Sławomir Nowak (40 l.) zapowiedział, że odchodzi z polityki. Mandatu poselskiego jednak nie złożył, zaczął za to ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2014 02:00:00
WIADOMOŚCI
Błaszczak: Tusk tego nie zmieni!

Błaszczak: Tusk tego nie zmieni! 1:04

29 sierpnia 2014 17:28:03

Kilka dni temu premier Donald Tusk ogłosił, że w 2015 roku świadczenia najbiedniejszych emerytów będą podnoszone kwotowo. Co na temat waloryzacji emerytur zaproponowanych przez szefa rady ministrów sądzi szef klubu parlamentarnego Pis...

0
WIADOMOŚCI
1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci? 2:19

29 sierpnia 2014 13:00:10

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Już 1. września nasze pociechy pomaszerują dzielnie do szkół. Jako rodzicie musimy zadbać o ich bezpieczeństwo w drodze na lekcje. Jeżeli nie wiesz, jak zatroszczyć się o Twoje...

0
WIADOMOŚCI
Minister pracy: Rodziny wielodzietne to rodziny patriotyczne

Minister pracy: Rodziny wielodzietne to rodziny patriotyczne 15:27

28 sierpnia 2014 16:15:00

Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz był gościem redaktora naczelnego Super Expressu. Sławomir Jastrzębowski pytał szefa resortu pracy o obietnice, jakie złożył Donald Tusk podczas wystąpienia w Sejmie....

0
WIADOMOŚCI
Będzie III wojna światowa?!

Będzie III wojna światowa?! 3:09

27 sierpnia 2014 16:00:51

Nie milkną echa konfliktu na Ukrainie. Czy możliwe, że dojdzie do III wojny światowej? Czy Rosja zdecyduje się na inwazję na Polskę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziedzie w sondzie SuperExpress.TV

0
WIADOMOŚCI
Kolejny #SPLASH! Tym razem Straż Graniczna!

Kolejny #SPLASH! Tym razem Straż Graniczna! 1:55

26 sierpnia 2014 19:17:09

Akcja charytatywna o nazwie #splash zatacza coraz szersze kręgi. W celach charytatywnych wodą oblewają się aktorzy, sportowcy, celebryci, a nawet urzędnicy państwowi. Szef CBA, Paweł Wojtunik nominował do splasha m.in. Komendanta...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.