WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 2:34

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem The Bodies Revealed możecie oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała jej managerka? "Human Body Exhibition skłania do zastanowienia się nad trybem życia, jaki prowadzimy" - mówi pani Emilia Rybak, marketing manager wystawy. Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W głuchołazach w województwie opolskim mogło dojść do tragedii! Na szczęście pracownicy usług komunalnych w porę odkryli pułapkę, którą ktoś ... CZYTAJ DALEJ
1 maja 2016 11:41:58
Matura 2016 zbliża się wielkimi krokami. Chociaż majowy długi weekend trwa w najlepsze, tegoroczni maturzyści nie są w stanie delektować ... CZYTAJ DALEJ
1 maja 2016 11:26:32
Chociaż minister spraw zagranicznych Witold Błaszczykowski zabronił Nocnym Wilkom wjazdu na teren polski, kolejni członkowie gangu motocyklistów z Rosji, już ... CZYTAJ DALEJ
1 maja 2016 10:56:39
Licealiści zakończyli już zajęcia w szkole - teraz mają czas, by intensywnie przygotowywać się do egzaminu dojrzałości. To ostatni gwizdek, ... CZYTAJ DALEJ
1 maja 2016 10:47:11
WIADOMOŚCI
KRWAWA historia Święta Pracy. Skąd się wzięło?

KRWAWA historia Święta Pracy. Skąd się wzięło? 3:07

1 maja 2016 00:11:23

Święto Pracy obchodzone 1 maja jak mało które kojarzy się z PRL-em. Tymczasem w rzeczywistości komuniści je zawłaszczyli, a dzień ludzi pracujących ma swoje początki w USA. Bardzo krwawe początki... Oto jak NAPRAWDĘ wygląda historia...

0
WIADOMOŚCI
AGRESYWNY policjant! POBIŁ skutą kajdankami KOBIETĘ!! [WIDEO]

AGRESYWNY policjant! POBIŁ skutą kajdankami KOBIETĘ!! [WIDEO] 50:30

1 maja 2016 00:02:17

Jacksonville, Floryda, USA. Policjant z Jacksonville został aresztowany za pobicie podczas interwencji kobiety skutej kajdankami.

Zajście zostało zarejestrowane na kamerze monitoringu. Na nagraniu widać jak zatrzymana kobieta...

0
WIADOMOŚCI
Polała się KREW. Starcia z POLICJĄ przed wystąpieniem TRUMPA!

Polała się KREW. Starcia z POLICJĄ przed wystąpieniem TRUMPA! 50:30

30 kwietnia 2016 22:00:00

Burlingame, Kalifornia, USA. Około 300 osób zebrało się w Burlingame w Kalifornii przed hotelem, w którym Donald Trump miał zabrać głos podczas konwencji republikańskiej. Manifestujący głośno sprzeciwiali się pomysłom kandydata do...

0
WIADOMOŚCI
KRWAWY ZAMACH! 21 osób ZABITYCH, prawie 50 RANNYCH

KRWAWY ZAMACH! 21 osób ZABITYCH, prawie 50 RANNYCH 50:30

30 kwietnia 2016 21:30:00

Bagdad, Irak. Co najmniej 21 osób zginęło, a 42 zostało rannych w wyniku zamachu terrorystycznego w Bagdadzie. Celem ataku byli szyiccy pielgrzymi.

Ładunki wybuchowe zostały ukryte w samochodzie pułapce, który zaparkowano przy...

0
WIADOMOŚCI
Wybuch w fabryce pod ŁOWICZEM! W akcji 8 zastępów STRAŻY

Wybuch w fabryce pod ŁOWICZEM! W akcji 8 zastępów STRAŻY 50:30

30 kwietnia 2016 19:00:00

Brzozów (woj. łódzkie). Do wybuchu pyłu stalowego doszło w fabryce w Brzozowie pod Łowiczem. Pożar gasiło osiem zastępów straży. - Jedna osoba jest poszkodowana i trafiła do szpitala w Warszawie - poinformował st. bryg. Jacek...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.