WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 2:34

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem The Bodies Revealed możecie oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała jej managerka? "Human Body Exhibition skłania do zastanowienia się nad trybem życia, jaki prowadzimy" - mówi pani Emilia Rybak, marketing manager wystawy. Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Program Dobrowolnych Odejść w PKP CARGO powstał z myślą o osobach, które chciałyby zrezygnować z pracy, uzyskując przy okazji specjalną ... CZYTAJ DALEJ
30 stycznia 2015 00:00:01
Jedna osoba nie żyje, a 14 pozostałych zostało ewakuowanych w wyniku pożaru, do którego doszło w czwartkowy wieczór w Świdnicy. ... CZYTAJ DALEJ
29 stycznia 2015 21:18:08
Przerażające ustalenia śledczych w sprawie głośnej tragedii w stanie Utah! Benjamin (†37 l.) i Kristi (†36 l.) Strack otruli troje ... CZYTAJ DALEJ
29 stycznia 2015 20:00:57
Chart zaginął w sierpniu 2014 roku. Jednak jego właścicielka nie ustała w poszukiwanich. Stworzyła nawet profil na Facebooku o nazwie ... CZYTAJ DALEJ
29 stycznia 2015 17:05:36
WIADOMOŚCI
CZĘŚĆ 2. Prezes ZPP: Banki są spekulantami walutowymi

CZĘŚĆ 2. Prezes ZPP: Banki są spekulantami walutowymi 12:33

29 stycznia 2015 16:30:11

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Cezary Kaźmierczak. Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców odniósł się do sytuacji, w jakiej znaleźli się frankowicze twierdząc m.in. że "banki są spekulantami...

0
WIADOMOŚCI
CZĘŚĆ 1. Prezes ZPP: Rząd Kopacz to rząd "psiapsiółek"

CZĘŚĆ 1. Prezes ZPP: Rząd Kopacz to rząd "psiapsiółek" 9:28

29 stycznia 2015 16:25:25

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Cezary Kaźmierczak. Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców mówił m.in. o obecnym rządzie premier Ewy Kopacz, strajku górników i sensie istnienia umów cywilno -...

0
WIADOMOŚCI
TAK ROSJANIE TRAKTUJĄ UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY!

TAK ROSJANIE TRAKTUJĄ UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY! 5:59

28 stycznia 2015 13:54:40

Prorosyjscy separatyści walczący na wschodzie Ukrainy nie mają litości dla ukraińskich żołnierzy. Zobaczcie jak traktują wojskowych. Poniżanie i brutalne traktowanie jest tam na porządku dziennym!

1
WIADOMOŚCI
Wipler: Ogórek to bardzo piękna pani

Wipler: Ogórek to bardzo piękna pani 13:47

27 stycznia 2015 16:37:55

Przemysław Wiper był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?". Polityk nowej partii KORWiN odniósł się do kandydatury Magdaleny Ogórek na prezydenta RP. Zobaczcie, co powiedział Wipler!

0
WIADOMOŚCI
Wipler: Część posłów była nietrzeźwa podczas...

Wipler: Część posłów była nietrzeźwa podczas... 9:19

27 stycznia 2015 16:23:30

SZOK! Przemysław Wipler ujawnia prawdę na temat nocnego głosowania nad nowelizacją ustawy górniczej! Według polityka partii KORWiN nie wszyscy posłowie byli trzeźwi podczas tego posiedzenia... Zobacz fragment wywiadu "Więc jak?".

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.