WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 2:34

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem The Bodies Revealed możecie oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała jej managerka? "Human Body Exhibition skłania do zastanowienia się nad trybem życia, jaki prowadzimy" - mówi pani Emilia Rybak, marketing manager wystawy. Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Pawłowicz przeprosiła dziennikarkę, Donald Tusk otworzył dom dziecka, a Janusz Palikot... pogodził się z Kościołem! CZYTAJ DALEJ
22 grudnia 2014 02:00:00
Premier Ewa Kopacz (58 l.) stawia na kobiety! W miejsce odwołanych wiceministrów powoła cztery pełnomocniczki ds. realizacji obietnic z exposé. CZYTAJ DALEJ
22 grudnia 2014 02:00:00
Jest kolejny przykład na to, że raport Kancelarii Sejmu, który miał wskazać polityków wyciągających publiczne pieniądze, został przygotowany byle jak! CZYTAJ DALEJ
22 grudnia 2014 02:00:00
Miarka się przebrała! Matka syna Ryszarda Kalisza (57 l.) pogoniła posła lewicy z domu. Na ulicę wyrzuciła wszystkie jego rzeczy. ... CZYTAJ DALEJ
22 grudnia 2014 02:00:00
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 21. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 21. grudnia? 4:30

21 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 21. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia? 4:24

20 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 20. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem

gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem 6:18

20 grudnia 2014 05:00:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj drugą część wywiadu pt. "MIAŁEM ZOSTAĆ PREZYDENTEM"

0
WIADOMOŚCI
Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi

Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi 1:34

19 grudnia 2014 13:30:20

Zobaczcie kolejny eksperyment społeczny telewizji internetowej Super Express TV. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jak ludzie zareaguję na porwanie człowieka w centrum Warszawy. Czy ktoś pomógł porywanemu, a może wszyscy przeszli...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia? 4:38

19 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 19. grudnia! Zobaczcie!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.