WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 2:34

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem The Bodies Revealed możecie oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała jej managerka? "Human Body Exhibition skłania do zastanowienia się nad trybem życia, jaki prowadzimy" - mówi pani Emilia Rybak, marketing manager wystawy. Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
20-letni mężczyzna w niedzielę, 26 czerwca pływał w Jeziorze Międzybrodzkim (województwo śląskie). W pewnym momencie, kiedy był w odległości około ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2016 11:03:30
Chociaż wakacje już się rozpoczęły, to minister Anna Zalewska weźmie dziś udział w ogólnopolskiej debacie o edukacji. W czasie spotkania ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2016 11:03:01
"Gazeta Wyborcza" dotarła do ciekawych informacji z Ministerstwa Sprawiedliwości. Wynika z nich, że resort Zbigniewa Ziobry chciałby, aby więźniowie zakładów ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2016 11:01:31
Monika Olejnik już nie poprowadzi żadnego programu w radiu ZET. Dziennikarka, która przez lata była twarzą radia, rozstaje się ze ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2016 10:18:41
WIADOMOŚCI
Wypadek kolejki górskiej! Wielu RANNYCH, wśród nich DZIECI

Wypadek kolejki górskiej! Wielu RANNYCH, wśród nich DZIECI 20:34

27 czerwca 2016 08:00:00

Motherwell, Szkocja. Co najmniej 10 osób zostało rannych w wypadku kolejki górskiej w parku rozrywki w Motherwell. Ośmioro spośród rannych to dzieci. Wszystkich przewieziono do pobliskich szpitali. Stan trzech z nich nie jest poważny....

0
WIADOMOŚCI
POGODA. Poniedziałek nieco chłodniejszy. A gdzie zagrzmi?

POGODA. Poniedziałek nieco chłodniejszy. A gdzie zagrzmi? 20:34

27 czerwca 2016 07:00:00

W poniedziałek, głównie na wschodzie oraz w górach, wystąpią przelotne opady deszczu. Na krańcach wschodnich oraz na południowym wschodzie mogą pojawić się także burze. Temperatura maksymalna od 23 stopni na Pomorzu do 27 na krańcach...

0
WIADOMOŚCI
Faludża w całości odbita z rąk PAŃSTWA ISLAMSKIEGO!

Faludża w całości odbita z rąk PAŃSTWA ISLAMSKIEGO! 20:35

26 czerwca 2016 21:00:00

Faludża, Irak. Faludża została całkowicie wyzwolona z rąk Państwa Islamskiego przez wojska irackie. Akcja odbijania miasta rozpoczęła się 23 maja. W trakcie toczących się walk na terenie miasta pozostawało ok. 75 tys. mieszkańców.

0
WIADOMOŚCI
Tragedia na rzece! Drzewo runęło na kajakarzy!

Tragedia na rzece! Drzewo runęło na kajakarzy! 20:35

26 czerwca 2016 16:00:00

 

                                                    Szwecja (woj. zachodniopomorskie). Ojciec i syn zginęli w trakcie spływu kajakowego na rzece Piławie. W trakcie spływu, w miejscowości Szwecja koło Wałcza rozpętała się...

0
WIADOMOŚCI
Słowacja też WYJDZIE z UE? Domagają się referendum!

Słowacja też WYJDZIE z UE? Domagają się referendum! 20:35

26 czerwca 2016 14:30:00

Bratysława, Słowacja. Na ulicach Bratysławy odbył się antyunijny marsz. Demonstranci protestowali przeciwko uchodźcom i nawoływali do rozpisania referendum ws. wyjścia z Unii Europejskiej. Protestujący nieśli ze sobą Słowackie flagi...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.