WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 2:34

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem The Bodies Revealed możecie oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała jej managerka? "Human Body Exhibition skłania do zastanowienia się nad trybem życia, jaki prowadzimy" - mówi pani Emilia Rybak, marketing manager wystawy. Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Już 26 listopada uczniowie szkół średnich przystąpią do egzaminu z matematyki w ramach próbnej matury z Operonem. Poniżej zaprezentujemy odpowiedzi ... CZYTAJ DALEJ
26 listopada 2014 07:07:16
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie służba zdrowia. Jest krytykowany za kolejki do lekarzy i drogie ... CZYTAJ DALEJ
26 listopada 2014 06:01:44
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie MATURA 2015. Już dziś maturzyści przystępują do pierwszego egzaminu próbnej ... CZYTAJ DALEJ
26 listopada 2014 06:01:19
To nie ja, tylko prominentny minister powiedział, że nasze państwo, to "... kamieni kupa". Skandal wokół wyborów do samorządu w ... CZYTAJ DALEJ
26 listopada 2014 02:00:00
WIADOMOŚCI
Co zdarzyło się 26 listopada?

Co zdarzyło się 26 listopada? 4:45

26 listopada 2014 06:00:00

WEHIKUŁ CZASU - KALENDARIUM Z DNIA 26.11.

Warto zagłębić się w historię, dlatego przypominamy Wam jakie zdarzenia miały miejsce danego dnia. 

0
WIADOMOŚCI
Ziobro: Zalecam pani Olejnik wypicie melisy

Ziobro: Zalecam pani Olejnik wypicie melisy 15:21

25 listopada 2014 14:46:02

Zbigniew Ziobro był gościem Sławomira Jastrzębowskiego we wtorkowym wydaniu programu "Więc jak?". Były minister sprawiedliwości a obecnie polityk Solidarnej Polski skomentował dość kontrowersyjną sytuację, która ostatnio wydarzyła się w...

1
WIADOMOŚCI
Mundialowe kity - najmniej bramek, najwięcej porażek...

Mundialowe kity - najmniej bramek, najwięcej porażek... 1:05

25 listopada 2014 09:00:00

Zastanawialiście się kiedyś, jaka drużyna zanotowała najwięcej porażek w MŚ, która reprezentacja nie zdobyła ani jednej bramki? Zobaczcie A TO CIEKAWE! Program emitowany na antenie FOKUS TV.

0
WIADOMOŚCI
Tak kiedyś świętowano zdobycie gola!

Tak kiedyś świętowano zdobycie gola! 1:33

24 listopada 2014 13:00:15

Czy ktokolwiek z Was wyobraża sobie futbol bez celebracji po zdobyciu gola? Bez tego nie ma prawdziwego meczu! Ale dawniej kibice i piłkarze świętowali zdobycie bramki zupełnie inaczej. Zobaczcie A TO CIEKAWE! Program emitowany na...

0
WIADOMOŚCI
Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. 11 osób rannych

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. 11 osób rannych 13:01

24 listopada 2014 09:27:53

Polski autokar wypadł z trasy i spadł ze skarpy na autostradzie A10 pod Berlinem. Kiedy doszło do wypadku większość pasażerów spała. Według informacji przekazywanych przez niemiecką policję 11 osób jest ciężko rannych, w tym jedna w...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.