WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 2:34

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem The Bodies Revealed możecie oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała jej managerka? "Human Body Exhibition skłania do zastanowienia się nad trybem życia, jaki prowadzimy" - mówi pani Emilia Rybak, marketing manager wystawy. Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Donald Tusk ma poważne powody do zmartwienia! Już dawno jego partia tak dotkliwie nie przegrywała z PiS w sondażach. Według ... CZYTAJ DALEJ
25 lipca 2014 10:55:42
Około 70 tys. osób, które zawierzyły SKOK Wspólnota swoje oszczędniości może się zgłaszać po ich odbiór od najbliższego poniedziałku (28 ... CZYTAJ DALEJ
25 lipca 2014 10:52:06
1300 złotych dziennie - tyle właśnie kosztuje izolowanie Trynkiewicza w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dysocjalnym - informuje Gazeta Wyborcza. Ośrodek, ... CZYTAJ DALEJ
25 lipca 2014 10:50:17
Paweł Poncyliusz, były rzecznik w kampanii Jarosława Kaczyńskiego komentuje zaskakujący brak miejsca dla Adama Hofmana w sztabie wyborczym PiS CZYTAJ DALEJ
25 lipca 2014 10:46:54
WIADOMOŚCI
Nie było wolnych karetek. Turysta zmarł na zawał

Nie było wolnych karetek. Turysta zmarł na zawał 56:13

25 lipca 2014 10:03:45

80-letni turysta zmarł na zawał w Świnoujściu, ponieważ nie było wolnej karetki. Gdy do akcji wkroczył helikopter, okazało się, że nie ma miejsca, w którym mógłby wylądować. Pomoc zaoferował turysta z Wrocławia, który swoim samochodem...

0
WIADOMOŚCI
Trybunał w Strasburgu: Polska naruszyła zakaz tortur!

Trybunał w Strasburgu: Polska naruszyła zakaz tortur! 56:13

24 lipca 2014 13:23:07

Polska naruszyła Europejską Konwencję Praw Człowieka, pozwalając CIA więzić na swoim terytorium dwóch domniemanych terrorystów - orzekł Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu. Stwierdzono również, że Polska nie dość skutecznie...

0
WIADOMOŚCI
Katastrofa samolotu na Tajwanie. Nie żyje co najmniej 51 osób

Katastrofa samolotu na Tajwanie. Nie żyje co najmniej 51 osób 56:13

23 lipca 2014 18:46:05

Samolot tajwańskich linii lotniczych TransAsia rozbił się podczas przymusowego lądowania na jednej z wysp należącego do Tajwanu archipelagu Peskadorów. Śmierć w wyniku katastrofy poniosło co najmniej 51 osób - poinformowała tajwańska...

0
WIADOMOŚCI
Rebelianci zestrzelili 2 samoloty bojowe! MAMY NAGRANIE!

Rebelianci zestrzelili 2 samoloty bojowe! MAMY NAGRANIE! 56:13

23 lipca 2014 15:12:28

Prorosyjscy rebelianci zestrzelili dwa ukraińskie samoloty bojowe Su-25. Na szczęście piloci zdążyli się katapultować. W Internecie szybko pojawił się film, na którym widać palące się szczątki samolotów.

0
WIADOMOŚCI
Trumny załadowane. Dwa samoloty z ciałami w drodze do Holandii

Trumny załadowane. Dwa samoloty z ciałami w drodze do Holandii 56:13

23 lipca 2014 14:12:52

Pierwsze trumny z ciałami 30 ofiar katastrofy malezyjskiego boeinga są już w drodze do Holandii. Zostały załadowane na pokład dwóch samolotów transportowych. Spodziewane jest, że maszyny ze szczątkami wylądują w holenderskim Eindhoven o...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.