WYSTAWA LUDZKICH CIAŁ w Warszawie! The Bodies Revealed 2:34

OCENA:

Wystawa ludzkich ciał zawitała ponownie do Polski! Tym razem The Bodies Revealed możecie oglądać w Warszawie. Co na temat - uznawanej przez niektórych za kontrowersyjną - ekspozycji powiedziała jej managerka? "Human Body Exhibition skłania do zastanowienia się nad trybem życia, jaki prowadzimy" - mówi pani Emilia Rybak, marketing manager wystawy. Zapraszamy na materiał SuperExpress.tv!

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Donald Tusk przeszedł w poniedziałek operację stawu biodrowego - poinformowała rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. Premier będzie przez najbliższy tydzień wyłączony ... CZYTAJ DALEJ
28 lipca 2014 16:08:59
Muzeum Woli, oddział Muzeum Warszawy i Dom Spotkań z Historią zapraszają na wykład dr. Philippa Martiego Druga kariera Heinza Reinefartha, ... CZYTAJ DALEJ
28 lipca 2014 16:08:33
Tragiczny wypadek w miejscowości Zblewo na Pomorzu! Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku zostały poszkodowane dwie dziewczynki ... CZYTAJ DALEJ
28 lipca 2014 16:01:50
Pijani rodzice wieźli na skuterze dwójkę małych dzieci. Policja zatrzymała ich w miejscowości Żarki na Śląsku. Ojciec dzieci miał 1,7 ... CZYTAJ DALEJ
28 lipca 2014 15:48:44
WIADOMOŚCI
Są wyniki badań kierowcy z "Monciaka"

Są wyniki badań kierowcy z "Monciaka" 21:40

28 lipca 2014 16:08:24

-Według biegłych mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Dlatego teraz rozszerzą badania, żeby sprawdzić, czy kierowca brał jakieś inne leki, np. antydepresanty - poinformowała Agnieszka Gładkowska z gdańskiej...

0
WIADOMOŚCI
Weekendowa bitwa o Crocsy!

Weekendowa bitwa o Crocsy! 1:17

28 lipca 2014 10:59:04

Niedawno w Internecie aż zawrzało przez bitwę o Crocsy. Słynna sieć sklepów postanowiła powtórzyć promocję i w weekend ludzie mogli nabyć buty za małe pieniądze. Reporterzy z Krakowa byli wśród nich. Zobaczcie co działo się tym razem!...

0
WIADOMOŚCI
Tragiczny wypadek na spływie kajakowym

Tragiczny wypadek na spływie kajakowym 21:40

27 lipca 2014 14:43:31

60-latka zginęła w tragicznym wypadku na spływie kajakowym w Kłobukowicach niedaleko Częstochowy. Na odcinku Warty przewrócił się jeden z kajaków, którym płynęły dwie osoby. Kobiety nie udało się uratować.

0
WIADOMOŚCI
Wypadek szkolnego autobusu. Nie żyje co najmniej 25 dzieci

Wypadek szkolnego autobusu. Nie żyje co najmniej 25 dzieci 21:40

25 lipca 2014 16:28:30

Co najmniej 25 dzieci zginęło w zderzeniu szkolnego busa z pociągiem w stanie Telangana na południu Indii. Zginął także kierowca busa. Rannych zostało kilkanaścioro uczniów. Do zderzenia doszło w środę (23.07). Szkolny bus przewoził 40...

0
WIADOMOŚCI
Kolejne sankcje wobec Rosji? Co powinna zrobić Unia Europejska?

Kolejne sankcje wobec Rosji? Co powinna zrobić Unia Europejska? 4:35

25 lipca 2014 15:41:34

Po zestrzeleniu malezyjskiego boeinga 777 coraz głośniej mówi się o sankcjach wobec Rosji, która zdaniem wielu polityków i ekspertów jest mocno zaangażowana we wspieranie separatystów. Unia Europejska zapowiada kolejne sankcje. A jakie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.