„Więc jak?” Przemysław Wipler: Janusz Korwin-Mikke nie przestanie głosić kontrowersyjnych tez 50:57

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

„Więc jak?” – 16.03.2017 r. Jeżeli ktoś myśli, że Janusz-Korwin Mikke przestanie głosić kontrowersyjne tezy, to się myli – mówił w Nowa TV Przemysław Wipler. Polityk partii Wolność tłumaczył zachowanie lidera swojego ugrupowania, który został ukarany w PE za swoje słowa na temat kobiet. Przemysław Wipler to były poseł PiS, obecnie polityk partii Korwin-Mikkego, polski polityk, nauczyciel akademicki, urzędnik państwowy, były prezes Stowarzyszenia KoLiber i Fundacji Republikańskiej, w latach 2013–2015 prezes Stowarzyszenia „Republikanie”, poseł na Sejm VII kadencji.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Trwa wojna o Sąd Najwyższy. W nocy z czwartku na piątek Senacka Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji zdecydowała o ... CZYTAJ DALEJ
21 lipca 2017 23:55:26
Gościem specjalnego wydania "Faktów po Faktach" był Donald Tusk. Z przewodniczącym Rady Europejskiej i byłym polskim premierem rozmawiała Katarzyna Kolenda-Zaleska. CZYTAJ DALEJ
21 lipca 2017 20:50:36
Senat debatował nad ustawą o Sądzie Najwyższym. Kolejny krok to decyzja prezydenta. Czy Andrzej Duda (45 l.) podpisze ustawę? Jeszcze ... CZYTAJ DALEJ
21 lipca 2017 18:32:52
Wielka kompromitacja szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka (48 l.) i jego zastępcy Jarosława Zielińskiego (57 l.)! Politycy PiS kpili z setek ... CZYTAJ DALEJ
21 lipca 2017 18:10:18
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 51:00

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

0
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 51:00

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 51:00

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 51:00

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 51:00

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.