„Więc jak?” Przemysław Wipler: Janusz Korwin-Mikke nie przestanie głosić kontrowersyjnych tez 48:59

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

„Więc jak?” – 16.03.2017 r. Jeżeli ktoś myśli, że Janusz-Korwin Mikke przestanie głosić kontrowersyjne tezy, to się myli – mówił w Nowa TV Przemysław Wipler. Polityk partii Wolność tłumaczył zachowanie lidera swojego ugrupowania, który został ukarany w PE za swoje słowa na temat kobiet. Przemysław Wipler to były poseł PiS, obecnie polityk partii Korwin-Mikkego, polski polityk, nauczyciel akademicki, urzędnik państwowy, były prezes Stowarzyszenia KoLiber i Fundacji Republikańskiej, w latach 2013–2015 prezes Stowarzyszenia „Republikanie”, poseł na Sejm VII kadencji.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Koniec roku szkolnego 2017. Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego 2017 - w tym roku ten dzień wypada 23 ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:33:28
Koniec roku szkolnego 2017 zbliża się wielkimi krokami. Już jutro, 23 czerwca uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich rozpoczną długo ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:23:18
Dzień Ojca 2017. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca 2017, czyli święto wszystkich tatusiów. Kiedy dokładnie wypada Dzień Ojca 2017 ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 07:22:31
Koń jaki jest, każdy widzi. ale czy każdy potrafi go umiejętnie wymasować? Okazuje się, że nie! Receptę na to ma ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 05:00:00
WIADOMOŚCI
TOMASZ WALCZAK: Skok na kasę

TOMASZ WALCZAK: Skok na kasę 3:09

23 czerwca 2017 00:00:00

Tomasz Walczak, dziennikarz i felietonista Super Expressu, wnikliwym okiem eksperta przygląda się zmianom na wysokich stanowiskach w spółkach Skarbu Państwa. Czy to przysłowiowy skok na kasę? 

0
WIADOMOŚCI
Wniosek o referendum ws. reformy edukacji skierowany do komisji

Wniosek o referendum ws. reformy edukacji skierowany do komisji 49:03

22 czerwca 2017 19:51:19

Obywatelski wniosek o referendum ws. reformy edukacji został skierowany do komisji sejmowej. Decyzja zapadła na czwartkowym posiedzeniu Sejmu. „Za” było 441 posłów.

0
WIADOMOŚCI
Generał Mirosław Gawor z obciętą emeryturą

Generał Mirosław Gawor z obciętą emeryturą 49:03

22 czerwca 2017 19:50:30

Wieloletni dowódca BOR Generał Mirosław Gawor od 2002 roku jest na emeryturze. Teraz będzie pobierał nową – zdezubekizoweną. Generał dostanie na rękę nieco ponad 1700 złotych. Może chronił Papieża, ale pierwsza pielgrzymka odbyła się...

0
WIADOMOŚCI
Polskie F-16 przechwyciły samolot z rosyjskim ministrem obrony

Polskie F-16 przechwyciły samolot z rosyjskim ministrem obrony 49:03

22 czerwca 2017 19:50:08

Do podniebnego incydentu z udziałem polskich i rosyjskich myśliwców doszło w środę nad Bałtykiem. Dwa F-16 patrolujące obszar w ramach NATO „przechwyciły” samolot z rosyjskim ministrem obrony Siergiejem Szojgu.

0
WIADOMOŚCI
Dyrektor i członkowie Zakładów Chemicznych w Policach zatrzymani

Dyrektor i członkowie Zakładów Chemicznych w Policach zatrzymani 49:03

22 czerwca 2017 19:49:16

Dziesięć osób, w tym były prezes, członkowie zarządu i dyrektorzy Zakładów Chemicznych w Policach zostali zatrzymani przez agentów CBA. Akcja dotyczy m.in. zarzutów korupcyjnych.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.