NOWA TV Więc jak?. Czarzasty: Misiewicz był nikim 5:29

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Więc jak? – 18.04.2017 r. – Kaczyński zaczął zagryzanie Macierewicza - i tyle. Misiewicz był nikim, to rozwydrzony gówniarz – ocenił w programie Więc jak? przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty. W ocenie rozmówcy Sławomira Jastrzębowskiego, były rzecznik MON „już do normalnego życia nie wróci”.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Synoptycy ostrzegają przed gwałtownymi burzami, które dziś nadciągną nad Polskę. W całym kraju będzie padać, a burzom będzie towarzyszyć grad ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:58:19
Sześcioro dzieci zostało lekko rannych, po tym, gdy autokar, którym jechały na zakończenie roku szkolnego w Pułtusku, miał wypadek. Jak ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:57:19
Koniec roku szkolnego 2017. Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego 2017 - w tym roku ten dzień wypada 23 ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:33:28
Koniec roku szkolnego 2017 zbliża się wielkimi krokami. Już jutro, 23 czerwca uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich rozpoczną długo ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:23:18
WIADOMOŚCI
TOMASZ WALCZAK: Skok na kasę

TOMASZ WALCZAK: Skok na kasę 3:09

23 czerwca 2017 00:00:00

Tomasz Walczak, dziennikarz i felietonista Super Expressu, wnikliwym okiem eksperta przygląda się zmianom na wysokich stanowiskach w spółkach Skarbu Państwa. Czy to przysłowiowy skok na kasę? 

0
WIADOMOŚCI
Wniosek o referendum ws. reformy edukacji skierowany do komisji

Wniosek o referendum ws. reformy edukacji skierowany do komisji 5:32

22 czerwca 2017 19:51:19

Obywatelski wniosek o referendum ws. reformy edukacji został skierowany do komisji sejmowej. Decyzja zapadła na czwartkowym posiedzeniu Sejmu. „Za” było 441 posłów.

0
WIADOMOŚCI
Generał Mirosław Gawor z obciętą emeryturą

Generał Mirosław Gawor z obciętą emeryturą 5:32

22 czerwca 2017 19:50:30

Wieloletni dowódca BOR Generał Mirosław Gawor od 2002 roku jest na emeryturze. Teraz będzie pobierał nową – zdezubekizoweną. Generał dostanie na rękę nieco ponad 1700 złotych. Może chronił Papieża, ale pierwsza pielgrzymka odbyła się...

0
WIADOMOŚCI
Polskie F-16 przechwyciły samolot z rosyjskim ministrem obrony

Polskie F-16 przechwyciły samolot z rosyjskim ministrem obrony 5:32

22 czerwca 2017 19:50:08

Do podniebnego incydentu z udziałem polskich i rosyjskich myśliwców doszło w środę nad Bałtykiem. Dwa F-16 patrolujące obszar w ramach NATO „przechwyciły” samolot z rosyjskim ministrem obrony Siergiejem Szojgu.

0
WIADOMOŚCI
Dyrektor i członkowie Zakładów Chemicznych w Policach zatrzymani

Dyrektor i członkowie Zakładów Chemicznych w Policach zatrzymani 5:32

22 czerwca 2017 19:49:16

Dziesięć osób, w tym były prezes, członkowie zarządu i dyrektorzy Zakładów Chemicznych w Policach zostali zatrzymani przez agentów CBA. Akcja dotyczy m.in. zarzutów korupcyjnych.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.