Weź udział w charytatywnym BIEGU Z PSAMI 4:59

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

"Zabierz PIESia do Międzylesia" - pod tym hasłem dwie aktywne kobiety mające na co dzień do czynienia ze zwierzętami, postanowiły zorganizować 20 września w Międzylesiu 1. Bieg z Psami. Katarzyna Koprowska, lekarz weterynarii i Jagna Wypych, zootechnik chciały w ten sposób wyjść na przeciw oczekiwaniom tych biegaczy, którzy podczas różnych imprez biegowych, chcieliby, aby towarzyszył im ich pies. Bieg, którego są inicjatorkami będzie wydarzeniem charytatywnym, dlatego dziewczyny zapraszają zarówno biegaczy z psami, jak i tych bez czworonogów.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
To mogło zakończyć się o wiele gorzej! Ale na szczęście prezydentowi Andrzejowi Dudzie (45 l.), który wypadł ze skutera wodnego ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Oto prawdziwy hit! Gdy wiceprezes PiS Joachim Brudziński (49 l.) wstawił do sieci zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) w biało-czerwonej ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Nie chcesz mieć przerwy w pobieraniu pieniędzy z 500 plus? Złóż wniosek w sierpniu. Jeśli jednak jesteś jeszcze na urlopie, ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Po prezydenckim wecie w PiS pojawił się plan, by to Beata Szydło (54 l.), a nie Andrzej Duda (45 l.) ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 23:07

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 23:07

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 23:07

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
WIADOMOŚCI
 Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku?

Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku? 23:07

21 sierpnia 2017 20:04:59

Zbliżający się koniec wakacji to koszmar nie tylko dla dzieci. Rodzice uczniów też są w stresie, choć z zupełnie innego powodu. Końcówka sierpnia to szkolne wydatki, a te rosną wraz z dzieckiem.

0
WIADOMOŚCI
 Groźny pedofil na wolności. Nie ma dla niego więzienia!

Groźny pedofil na wolności. Nie ma dla niego więzienia! 23:07

21 sierpnia 2017 20:04:40

Pedofil, który po wyjściu z więzienia znów zgwałcił dziecko nie trafi ponownie za kraty. Nie znaleziono dla niego odpowiedniego więzienia. Zwyrodnialec jeździ na wózku – w krzywdzeniu dzieci jednak mu nie przeszkadza. Sąd tłumaczy, że w...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.