Wenezuela w ogniu protestów 0:24

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Na ulice wenezuelskich miast wyszły dziesiątki tysięcy przeciwników prezydenta Nicolasa Maduro. Doszło do starć. Tylko wczoraj zginęły trzy osoby. Protestujący domagają się nowych wyborów prezydenckich i uwolnienia przeciwników politycznych. Władze oskarżają opozycję o atakowanie policjantów i rabowanie sklepów. Od początku kwietnia aresztowano już pół tysiąca osób.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W minioną noc z 27 na 28 kwietnia podpalone zostały drzwi komisariatu policji w podwarszawskim Lesznie koło Starych Babic. W ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:26:54
To było wielkie święto ekologii! Wielki Finał akcji „Zbieraj z klasą" nie mógł się odbyć w innym miesiącu, tylko w ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:16:35
Prokurator z województwa śląskiego został aresztowany pod zarzutem molestowania seksualnego dwójki dzieci. W związku ze swoją pozycją podejrzany jest chroniony ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 12:50:35
Na piątkowej konferencji prasowej poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Sasin poinformował, że projekt jego partii dotyczący metropolii warszawskiej (czyli powiększenia ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 12:45:19
WIADOMOŚCI
Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 0:53

28 kwietnia 2017 07:33:59

Warszawa. - Nagrody od klientów są dla nas najważniejsze - mówił Karol Wieczorek, PR Manager Netii, po gali wręczenia nagród Premium Brand 2017. Operator telekomunikacyjny po raz kolejny został doceniony przez klientów i wyróżniony...

0
WIADOMOŚCI
Fryderyki 2017 rozdane! Komu przyznano statuetkę?

Fryderyki 2017 rozdane! Komu przyznano statuetkę? 0:26

27 kwietnia 2017 20:34:04

Dwie prestiżowe statuetki zdobył Tomasz Organek – za rockowy album roku (w kategorii rock) i piosenkę roku. Ze statuetkami także Monika Brodka, Ostry, Ania Dąbrowska, Reni Jusis i Martyna Jakubowicz. Za debiutanta roku uznano Piotra...

0
WIADOMOŚCI
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 0:26

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
WIADOMOŚCI
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 0:26

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
WIADOMOŚCI
Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami

Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami 0:27

27 kwietnia 2017 20:31:52

Skomplikowana operacja odbyła się w jednym amerykańskich szpitali. Do tamtejszej placówki trafiła niespełna roczna dziewczyna z Wybrzeża Kości Słoniowej, która urodziła się z czterema nogami i dwoma kręgosłupami. Lekarze pomyślnie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.