"Wchodzą do pokoju, zostawiają pismo na rogu stołu". W. Żurek o wejściu CBA do siedziby KRS 0:45

OCENA:
Publikacja: 21.04.2017, Autor: X-NEWS, cba
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Warszawa. - Nie unikam w żaden sposób kontaktów ze służbą, która prowadzi jakieś czynności kontrolne. W pełni się poddaję temu, tak jak każdy obywatel - tak o wejściu agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego do siedziby Krajowej Rady Sądownictwa mówi jej rzecznik Waldemar Żurek. Funkcjonariusze weszli do siedziby KRS w celu doręczenia pisma o wszczęciu kontroli oświadczeń majątkowych sędziego Żurka. W ocenie CBA, funkcjonariusze działali zgodnie z prawem. Jednak rzecznik KRS jest zdziwiony wejściem agentów CBA na wewnętrzne spotkanie w Radzie i żądaniem krótkiego, natychmiastowego spotkania z sędzią Żurkiem. - Zadziwia mnie tempo i sposób doręczenia pisma. Czy trzech agentów ma pełnić w naszym kraju rolę listonosza? - skwitował Żurek.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Policja poszukuje w Radzewicach (województwo wielkopolskie) 29-latka, który uciekł z policyjnego radiowozu i w kajdankach wskoczył do Warty. Mężczyzna był ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 09:56:33
Potencjalny zwycięzca wyborów prezydenckich we Francji, Emmanuel Macron w wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord" powiedział m.in., że jeśli zostanie ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 09:56:07
Zaczyna się najdłuższy weekend w roku! Dla tych, co nie wyruszą na urlop w tym czasie, Warszawa na najbliższe dni ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
Warszawiacy! Lepiej w majówkę omijać centrum! Na długi weekend zaplanowano remont Alej Jerozolimskich na wysokości hotelu Marriott. Trzeba będzie jeździć ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
WIADOMOŚCI
Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 0:53

28 kwietnia 2017 07:33:59

Warszawa. - Nagrody od klientów są dla nas najważniejsze - mówił Karol Wieczorek, PR Manager Netii, po gali wręczenia nagród Premium Brand 2017. Operator telekomunikacyjny po raz kolejny został doceniony przez klientów i wyróżniony...

0
WIADOMOŚCI
Jerzy Owsiak Osobą Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Jerzy Owsiak Osobą Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 1:15

28 kwietnia 2017 06:51:39

Warszawa. Jerzy Owsiak otrzymał tytuł Osoby Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017. Laureat podkreślił, że nagroda to wyróżnienie dla wszystkich osób zaangażowanych w działania fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....

0
WIADOMOŚCI
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 19:04

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
WIADOMOŚCI
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 19:04

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
WIADOMOŚCI
Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami

Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami 19:04

27 kwietnia 2017 20:31:52

Skomplikowana operacja odbyła się w jednym amerykańskich szpitali. Do tamtejszej placówki trafiła niespełna roczna dziewczyna z Wybrzeża Kości Słoniowej, która urodziła się z czterema nogami i dwoma kręgosłupami. Lekarze pomyślnie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.