Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Ustwa zawierająca program "Rodzina 500 plus" została przyjęta przez Senat w piątek 12 lutego 2016 roku. Kiedy rusza wypłata świadczeń? CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 23:14:01
Pozory potrafią mylić! Bo kto by przypuszczał, że z Liroya (45 l.) jest taki romantyk? Poseł kocha nad życie swoją ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 20:00:00
Sołtys Popowic (woj. małopolskie - miejscowość położona niedaleko Nowego Sącza) dokonał makabrycznego odkrycia w pobliżu swojej posesji. Mężczyzna znalazł w ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 19:38:14
Prezydent podpisał ustawę o prokuraturze. Łączy ona m.in. stanowiska ministra sprawiedliwości oraz prokuratora generalnego. CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 18:01:36
WIADOMOŚCI
Dziwne... Co te kozy robią na drzewie?

Dziwne... Co te kozy robią na drzewie? 13:18

12 lutego 2016 19:00:00

Maroko. Oglądając to nagranie, pewnie niejeden z nas przetrze oczy ze zdumienia. Widok kóz na drzewach nie dziwi jednak mieszkańców Maroka. Okazuje się, że tamtejsze kozy bardzo chętnie wspinają się na arganowe drzewa, by zjadać ich...

0
WIADOMOŚCI
Zabójczy zjazd na torze saneczkowym przy Wielkim Murze

Zabójczy zjazd na torze saneczkowym przy Wielkim Murze 13:18

12 lutego 2016 18:00:00

Dla jednych mrożąca krew w żyłach prędkość, dla innych największa atrakcja. Zjazd przy Wielkim Murze Chińskim to alternatywny sposób zwiedzenia, który pokochali wszyscy lubiący adrenalinę. Czy jesteś gotowy na tę prędkość?

0
WIADOMOŚCI
MILONERKA tłumaczy dlaczego przyjmie 500 zł na dziecko

MILONERKA tłumaczy dlaczego przyjmie 500 zł na dziecko 13:18

12 lutego 2016 16:47:31

Projekt "Rodzina 500+" wzbudza wiele emocji. Ostatnio rozgorzała dyskusja na temat tego, czy rodzinom zamożnym również wypada pobierać zasiłek. Mama szóstki dzieci, Izabella Łukomska – Pyżalska wyjaśniła w "Dzień Dobry TVN", dlaczego...

0
WIADOMOŚCI
Czołowe zderzenie po Jelenią Górą

Czołowe zderzenie po Jelenią Górą 13:18

12 lutego 2016 16:00:00

Mysłakowice (woj. dolnośląskie). Na drodze z Jeleniej Góry do Karpacza doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym. W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca osobówki, którego przetransportowano do...

0
WIADOMOŚCI
Jaka pogoda na walentynki?

Jaka pogoda na walentynki? 13:18

12 lutego 2016 14:00:00

W niedzielę (14.02), słonecznie będzie tylko w południowo-wschodniej Polsce. Tam nie powinno padać. W pozostałych miejscach deszcz albo deszcz ze śniegiem. Słupki rtęci sięgną od 4 stopni w Suwałkach do 10 we Wrocławiu.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.