Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Wiemy, kto w ubiegłym roku zapłacił w Platformie Obywatelskiej członkowską składkę, a kto wpłacił sowitą darowiznę. Jak wynika ze sprawozdania ... CZYTAJ DALEJ
21 kwietnia 2015 20:32:31
Egzamin gimnazjalny, część humanistyczna już za nami. Trzecioklasiści mają za sobą bardzo ważny i stresujący dzień. Musieli zmierzyć się z ... CZYTAJ DALEJ
21 kwietnia 2015 17:18:01
Skandaliczna wypowiedź szefa FBI na temat polskiej odpowiedzialności za Holokaust okazała się dla polskiej prawicy samospełniającą się przepowiednią. Od dawna ... CZYTAJ DALEJ
21 kwietnia 2015 16:58:35
Egzamin gimnazjalny 2015. Trzecioklasiści we wtorek 21 kwietnia zasiedli do egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej. Uczniowie muszą rozwiązać zadania z ... CZYTAJ DALEJ
21 kwietnia 2015 16:09:17
WIADOMOŚCI
Semka: Wojskowe wsparcie dla Ukrainy jest w interesie Polski

Semka: Wojskowe wsparcie dla Ukrainy jest w interesie Polski 15:05

21 kwietnia 2015 17:17:56

Piotr Semka, który był gościem Sławomirem Jastrzębowskiego nie ma wątpliwości, że Polska powinna wesprzeć Ukrainę militarnie. Ponadto w rozmowie poruszono temat wypowiedzi szefa FBI oraz prezydentury Bronisława Komorowskiego.

0
WIADOMOŚCI
Piotr Semka o prezydenturze Bronisława Komorowskiego

Piotr Semka o prezydenturze Bronisława Komorowskiego 1:58

21 kwietnia 2015 14:58:53

Zdaniem Piotra Semki, obecna kampania Bronisława Komorowskiego wskazuje ewidentnie, że prezydent jest politykiem wypalonym. Czy zdaniem publicysty Komorowski jest przekonany o swojej reelekcji?

0
WIADOMOŚCI
Adam Struzik: Mamy do czynienia ze złą wolą

Adam Struzik: Mamy do czynienia ze złą wolą 4:17

20 kwietnia 2015 15:12:30

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik zabrał głos w sprawie utrzymania oddziału dla dzieci w otwockim Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy.

0
WIADOMOŚCI
GANGSTERZY ZE STADIONU! Tajemnice chuliganów

GANGSTERZY ZE STADIONU! Tajemnice chuliganów 0:30

20 kwietnia 2015 13:00:48

Lider chuliganów chorzowskiego Ruchu zdradza tajemnice funkcjonowania kibolskiego gangu. Czy to już nowa mafia? Zobacz koniecznie wtorkowy SUPERWIZJER

0
WIADOMOŚCI
Eksport żywności do UE zmniejszył skutki rosyjskiego embarga

Eksport żywności do UE zmniejszył skutki rosyjskiego embarga 1:51

20 kwietnia 2015 07:29:16

Dzięki dywersyfikacji kierunków eksportu embargo nałożone przez Rosję na polską żywność jest coraz mniej odczuwalne. Polska na rynki UE i krajów rozwijających wysyła odpowiednio o 9 i 20 proc. więcej towarów niż w roku ubiegłym. W...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.