Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Andrzej Duda 16 maja skończył 43 lata. Polski prezydent elekt jest jednym z najmłodszych przywódców państwa na świecie. Młodszą prezydent ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2015 13:29:01
Pierwszy proces tweeta odbędzie się we Włoszech. Przed sądem stanie senator Maurizio Gasparri, z prawicowej partii Forza Italia. Jest on ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2015 13:03:47
Wybory prezydenckie odbyły się w niedzielę nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach. Głosowała oczywiście Polonia. Za granicą ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2015 12:58:20
Studenci Politechniki Warszawskiej stowrzyli protezę łapy dla dalmatyńczyka Bero. Psiak wskutek nowotworu kości stracił swoją łapę. Proteza powstała w Pracowni ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2015 12:47:50
WIADOMOŚCI
Ziobro: Miałbym łatwiej od Dudy tylko na początku

Ziobro: Miałbym łatwiej od Dudy tylko na początku 1:52

26 maja 2015 13:16:18

Fragment programu "Więc jak?". Redaktor naczelny gazety "Super Express" Sławomir Jastrzębowski tym razem przepytywał prezesa Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobrę.

0
WIADOMOŚCI
Priorytety reosrtu środowiska do końca kadencji

Priorytety reosrtu środowiska do końca kadencji 2:56

26 maja 2015 06:51:29

Efektywność energetyczna i działania związane z ograniczeniem emisji gazów cieplarnianych będą priorytetami Ministerstwa Środowiska w najbliższych latach. Chociaż dużo inicjatyw będzie podejmowanych również w pozostałych obszarach....

0
WIADOMOŚCI
DUDA PREZYDENTEM. Mieszkańcy Warszawy komentują

DUDA PREZYDENTEM. Mieszkańcy Warszawy komentują 1:48

25 maja 2015 15:42:59

Andrzej Duda nowym prezydentem RP. W decydującym starciu pokonał Bronisława Komorowskiego. Co o prezydencie elekcie sądzą mieszkańcy Warszawy? Przekonajcie się!

0
WIADOMOŚCI
Zwycięski Duda od rana na nogach! Kawa dla warszawiaków

Zwycięski Duda od rana na nogach! Kawa dla warszawiaków 30:24

25 maja 2015 10:46:23

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Duda zwyciężył w II turze wyborów prezydenckich. Duda pokonał Bronisława Komorowskiego i to on przez najbliższe 5 lat będzie gospodarzem Pałacu Prezydenckiego!

0
WIADOMOŚCI
WYBORY PREZYDENCKIE 2015: Walka będzie trwała do samego końca

WYBORY PREZYDENCKIE 2015: Walka będzie trwała do samego końca 2:07

22 maja 2015 13:34:34

Za nami kolejna debata pomiędzy Andrzejem Dudą, a Bronisławem Komorowskim. Który z kandydatów okazał się lepszy? Jak wymiana poglądów przez obu panów wpłynie na wyborców? Swoimi przemyśleniami na ten temat dzieli się szef działu opinie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.