Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Każdy z nas z niecierpliwieniem wyczekuje wiosny. Patrząc za okna i na to, co się dzieje w pogodzie można odnieść ... CZYTAJ DALEJ
3 marca 2015 12:04:00
Rekolekcje wielkopostne to zazwyczaj czterodniowy okres przygotowujący do świąt Wielkiej Nocy. W tych dniach w parafii gości przyjezdny ksiądz rekolekcjonista, ... CZYTAJ DALEJ
3 marca 2015 11:43:45
Wielkanoc 2015. W Wielkim Poście słyszymy, że trzeba się nawrócić, a najlepszą drogą do tego jest zrobienie rachunku sumienia i ... CZYTAJ DALEJ
3 marca 2015 11:37:18
Od ponad dwóch tygodni specjalna komisja bada sprawę Kamila Durczoka. Na korytarzach TVN sytuacja jest napięta, ponieważ wszyscy zastanawiają się, ... CZYTAJ DALEJ
3 marca 2015 11:35:14
WIADOMOŚCI
Andrzej Duda: Wierzę, że powstanie muzeum Żołnierzy Wyklętych

Andrzej Duda: Wierzę, że powstanie muzeum Żołnierzy Wyklętych 7:35

1 marca 2015 18:22:12

Andrzej Duda, kandydat PiS w tegorocznych wyborach prezydenckich w dniu pamięci Żołnierzy Wyklętych przyznał, iż ma nadzieję na stworzenie miejsca pamięci o tych ludziach.

0
WIADOMOŚCI
TYLKO U NAS! To ON chciał ZABIĆ Sikorskiego!

TYLKO U NAS! To ON chciał ZABIĆ Sikorskiego! 0:48

1 marca 2015 12:02:24

Exlusive! Tylko u nas! Film z doprowadzenia mężczyzny, który miał grozić śmiercią marszałkowi Sejmu !Mężczyzna został już przesłuchany. Przemysław P. zostanie przewieziony do prokuratury w Bydgoszczy. Przyznał się, że to on wysłał...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 28 lutego?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 28 lutego? 4:36

28 lutego 2015 06:23:14

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Znajdziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 28 lutego? Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 27 lutego?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 27 lutego? 4:50

27 lutego 2015 02:17:24

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Znajdziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 27 lutego? Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
CZĘŚĆ 2. Brudziński: Nie jestem wróżbitą Maciejem

CZĘŚĆ 2. Brudziński: Nie jestem wróżbitą Maciejem 15:21

26 lutego 2015 16:37:13

Joachim Brudziński, polityk Prawa i Sprawiedliwości nie ma wątpliwości, że winę za słabość polskiej armii ponosi prezydent Komorowski, będący zwierzchnikiem sił zbrojnych. Właśnie z powodu delikatnej polityki obecnego prezydenta,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.