Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Zbigniew Kurtycz zmarł w sobotę, 31 stycznia, w wieku 95 lat. Zmarłego Zbigniewa Kurtycza opłakuje rodzina. CZYTAJ DALEJ
31 stycznia 2015 13:44:48
Zbigniew Kurtycz zmarł w sobotę, 31 stycznia. Miał 95 lat. Kim był Zbigniew Kurtycz i co osiągnął? CZYTAJ DALEJ
31 stycznia 2015 13:34:10
Zmarł Zbigniew Kurtycz, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Miał 95 lat. Zbigniew Kurtycz był twórcą hitu "Cicha woda". CZYTAJ DALEJ
31 stycznia 2015 13:12:46
W Świętoszówce (woj. śląskie) doszło do wypadku rejsowego busa. Pojazd dachował. 8 osób zostało ciężko rannych. Na miejscu wypadku jest ... CZYTAJ DALEJ
31 stycznia 2015 12:13:43
WIADOMOŚCI
TAK TAŃCZY CÓRKA PUTINA! MAMY FILM!

TAK TAŃCZY CÓRKA PUTINA! MAMY FILM! 2:13

30 stycznia 2015 19:56:13

Gorący news! Mamy film z córką Władimira Putina! Jekaterina Tichonowa - jej wizerunek został ujawniony dopiero kilkadziesiąt godzin temu. Zobacz film, na którym latorośl prezydenta Rosji tańczy rock and rolla akrobatycznego. W Pucharze...

0
WIADOMOŚCI
CZĘŚĆ 2. Prezes ZPP: Banki są spekulantami walutowymi

CZĘŚĆ 2. Prezes ZPP: Banki są spekulantami walutowymi 12:33

30 stycznia 2015 07:38:45

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Cezary Kaźmierczak. Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców odniósł się do sytuacji, w jakiej znaleźli się frankowicze twierdząc m.in. że "banki są spekulantami...

0
WIADOMOŚCI
CZĘŚĆ 1. Prezes ZPP: Rząd Kopacz to rząd "psiapsiółek"

CZĘŚĆ 1. Prezes ZPP: Rząd Kopacz to rząd "psiapsiółek" 9:28

29 stycznia 2015 16:25:25

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Cezary Kaźmierczak. Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców mówił m.in. o obecnym rządzie premier Ewy Kopacz, strajku górników i sensie istnienia umów cywilno -...

0
WIADOMOŚCI
TAK ROSJANIE TRAKTUJĄ UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY!

TAK ROSJANIE TRAKTUJĄ UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY! 5:59

28 stycznia 2015 13:54:40

Prorosyjscy separatyści walczący na wschodzie Ukrainy nie mają litości dla ukraińskich żołnierzy. Zobaczcie jak traktują wojskowych. Poniżanie i brutalne traktowanie jest tam na porządku dziennym!

1
WIADOMOŚCI
Wipler: Ogórek to bardzo piękna pani

Wipler: Ogórek to bardzo piękna pani 13:47

27 stycznia 2015 16:37:55

Przemysław Wiper był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?". Polityk nowej partii KORWiN odniósł się do kandydatury Magdaleny Ogórek na prezydenta RP. Zobaczcie, co powiedział Wipler!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.