Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Mimo że do matury 2015 zostało jeszcze pół roku, maturzyści już ze stresu obgryzają paznokcie. Nie tylko ze względu na ... CZYTAJ DALEJ
27 listopada 2014 11:10:59
Już 26 listopada uczniowie szkół średnich przystąpią do egzaminu z matematyki w ramach próbnej matury z Operonem. Poniżej zaprezentujemy odpowiedzi ... CZYTAJ DALEJ
27 listopada 2014 11:05:29
Rozmowa kwalifikacyjna to bardzo ważna rzecz dla poszukujących pracy. Nie wiesz jak się na nią przygotować? Nie wiesz jak się ... CZYTAJ DALEJ
27 listopada 2014 11:04:46
Oto sprawiedliwość! Były wiceminister spraw wewnętrznych i administracji w rządzie PiS, a obecnie emerytowany policjant Zbigniew R.(40 l.) uniknie odpowiedzialności ... CZYTAJ DALEJ
27 listopada 2014 10:31:06
WIADOMOŚCI
Zmarł Stanisław Mikulski. Miał 85 lat

Zmarł Stanisław Mikulski. Miał 85 lat 23:11

27 listopada 2014 10:03:50

27 listopada nad ranem zmarł Stanisław Mikulski. Ikona polskiego filmu, niezapomniany Hans Kloss w serialu "Stawka większa niż życie". Stanisław Mikulski przygodę z aktorstwem rozpoczął w 1950 roku, wcielając się w postać Franka Mazura...

0
WIADOMOŚCI
Co zdarzyło się 27 listopada?

Co zdarzyło się 27 listopada? 4:35

27 listopada 2014 06:00:00

WEHIKUŁ CZASU - KALENDARIUM Z DNIA 27.11.

Warto zagłębić się w historię, dlatego przypominamy Wam jakie zdarzenia miały miejsce danego dnia. 

0
WIADOMOŚCI
Sfałszowane wybory samorządowe? Co sądzą Polacy?

Sfałszowane wybory samorządowe? Co sądzą Polacy? 1:49

26 listopada 2014 17:06:12

Aż tydzień trzeba było czekać na oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2014. Państwowa Komisja Wyborcza podkreślała, że zawiódł system. To jednak nie przekonuje PiS-u oraz SLD, mówiących wprost o sfałszowaniu wyników! Czy takie samo...

0
WIADOMOŚCI
Jak pracuje hipnotyzer? Jak działa hipnoza?

Jak pracuje hipnotyzer? Jak działa hipnoza? 8:45

26 listopada 2014 17:05:25

Gościem w naszym studiu był Piotr Matejuk, hipnoterapeuta. Opowiedział na czym polega jego praca i jak działa hipnoza.

0
WIADOMOŚCI
SZOK! Nasza dziennikarka poddana hipnozie!

SZOK! Nasza dziennikarka poddana hipnozie! 5:56

26 listopada 2014 16:07:52

Gościem w naszym studiu był Piotr Matejuk, hipnoterapeuta. Dziennikarka Super Expressu Hanna Dobrowolska, została poddana hipnozie! Zobaczcie jak wygląda i co robi zahipnotyzowana osoba!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.