Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Otwarte niespełna pięć lat temu Centrum Nauki Kopernik pobiło kolejny rekord. W środę placówkę odwiedził 5-milionowy gość. Student Wojskowej Akademii ... CZYTAJ DALEJ
30 lipca 2015 02:00:00
Ta szajka od wielu tygodni zatruwała życie kioskarzom z Warszawy i okolic. Młodzi rabusie okradający kioski wpadli, gdy próbowali włamać ... CZYTAJ DALEJ
30 lipca 2015 02:00:00
Jednemu z mieszkańców Ochoty solidnie puściły nerwy podczas wizyty w urzędzie dzielnicy. Zaczął grozić młotkiem pracownikowi Wydziału Obsługi Mieszkańców, po ... CZYTAJ DALEJ
30 lipca 2015 02:00:00
Skoro są rury do ćwiczeń, można na nich także zatańczyć! W dwóch parkach Białołęki stanęły urządzenia do tzw. street workoutu, ... CZYTAJ DALEJ
30 lipca 2015 02:00:00
WIADOMOŚCI
Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz - historia ich miłości

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz - historia ich miłości 1:34

29 lipca 2015 18:21:35

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz, byli związani ze sobą przez 10 lat. Po raz pierwszy pokazali się razem we wrześniu 2006 roku. Od tego czasu często bywali razem na galach i bankietach. Bardzo się wspierali, ale miłość wygasła.

0
WIADOMOŚCI
Lech Wałęsa o Kulczyku: To był człowiek niezastąpiony

Lech Wałęsa o Kulczyku: To był człowiek niezastąpiony 0:56

29 lipca 2015 17:28:44

W wieku 65 lat zmarł najbogatszy Polak - Jan Kulczyk. Legenda polskiego biznesu, przyjaźniący się z wieloma ludźmi. Kulczyk zmarł nagle w Wiedniu, a przyczyną były powikłania po zabiegu kardiologicznym. Tak zmarłego biznesmena wspomina...

0
WIADOMOŚCI
Gwiazdy żegnają Jana Kulczyka

Gwiazdy żegnają Jana Kulczyka 0:51

29 lipca 2015 17:19:41

W wieku 65 lat zmarł najbogatszy Polak - Jan Kulczyk. Legenda polskiego biznesu, przyjaźniący się z wieloma gwiazdami. Teraz jego przyjaciele żegnają go.

0
WIADOMOŚCI
Jak Kulczyk dorobił się fortuny?

Jak Kulczyk dorobił się fortuny? 1:40

29 lipca 2015 16:48:47

Zobaczcie materiał przypominający drogę zmarłego biznesmena Jana Kulczyka do fortuny, której dorobił się na przestrzeni wielu lat funkcjonowania w biznesie.

0
WIADOMOŚCI
Teorie spiskowe po śmierci Jana Kulczyka

Teorie spiskowe po śmierci Jana Kulczyka 0:41

29 lipca 2015 14:45:59

Jan Kulczyk nie żyje. Zmarł w nocy 29 lipca w wyniku komplikacji po niegroźnym zabiegu kardiochirurgicznym - tak brzmi oficjalna wersja, w którą nie wierzą wszyscy internauci. Internet aż huczy od teorii spiskowych. Czy w którejś z nich...

1
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.