Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Historia dostarcza nader wielu przykładów na to, że rządy słabe, nieporadne, często w obliczu kolejnych klęsk uciekają się do bezsensownej ... CZYTAJ DALEJ
24 listopada 2014 02:00:00
Profesorska głowa posła Stefana Niesiołowskiego pracuje bez wytchnienia dla partii i rządu. Ostatnio na łamach gazetoidu wyborczego geniusz myśli pomunistycznej ... CZYTAJ DALEJ
24 listopada 2014 02:00:00
Moim zdaniem dziennikarze w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej zostali zatrzymani bezpodstawnie. Fotoreporter PAP posiadał akredytację wystawioną przez PKW, czyli instytucję, ... CZYTAJ DALEJ
24 listopada 2014 02:00:00
Rozmowa z Jackiej Żakowskim na temat zatrzymania dziennikarzy po demonstracji w siedzibie PKW. CZYTAJ DALEJ
24 listopada 2014 02:00:00
WIADOMOŚCI
Co zdarzyło się 23 listopada?

Co zdarzyło się 23 listopada? 4:46

23 listopada 2014 06:00:00

WEHIKUŁ CZASU - KALENDARIUM Z DNIA 23.11.

Warto zagłębić się w historię, dlatego przypominamy Wam jakie zdarzenia miały miejsce danego dnia. 

0
WIADOMOŚCI
Dymisje czlonków PKW!

Dymisje czlonków PKW! 42:28

22 listopada 2014 13:08:08

Po zamieszaniu jakie wywołała awarsja systemu liczącego głosy wyborcze, członkowie PKW podali się do dymisji. 

0
WIADOMOŚCI
Co zdarzyło się 22 listopada?

Co zdarzyło się 22 listopada? 4:46

22 listopada 2014 06:00:00

WEHIKUŁ CZASU - KALENDARIUM Z DNIA 22.11.

Warto zagłębić się w historię, dlatego przypominamy Wam jakie zdarzenia miały miejsce danego dnia.

0
WIADOMOŚCI
Komorowski: PiS zbija nędzny kapitał polityczny

Komorowski: PiS zbija nędzny kapitał polityczny 42:28

21 listopada 2014 22:00:49

Sprawa wyników wyborów samorządowych wciąż nie ucichła. Jedni mówią o zwykłym błędzie systemu, inni idą dalej i gloszą tezy o wyborczym fałszerstwie. Prezydent Bronisław Komorowski przyznał, że PiS zbija na tej sprawie nędzny kapitał...

0
WIADOMOŚCI
Eksperyment społeczny - pijany kierowca

Eksperyment społeczny - pijany kierowca 5:23

21 listopada 2014 16:21:02

"Skrzyżowanie w centrum Warszawy, pijany kierowca pędził 100km/h. Potrącił dwoje pieszych. Wszyscy zginęli na miejscu" - takie wiadomości nagminnie prezentują programy informacyjne. Nagminnie, ponieważ dosyć często nie zwracamy uwagi na...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.