Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
To miała być podróż sentymentalna. Dariusz Tadeusz Bruszewski (59 l.) przyjechał z Warszawy do Katowic odwiedzić stare kąty. Niestety, po ... CZYTAJ DALEJ
21 grudnia 2014 16:52:17
Janusz Palikot postanowił przeprosić za swoje błędy. Na blogu wyraził skruchę i przyznał, że przekroczył granice walki o świeckie państwo. ... CZYTAJ DALEJ
21 grudnia 2014 14:50:18
Ewa Kopacz znalazła się w ogniu krytyki po obsadzeniu stanowisk zwolnionych wiceministrów posłankami PO. - To jest niezwykle dziwne - ... CZYTAJ DALEJ
21 grudnia 2014 14:02:31
Do tragicznego wypadku doszło w Radomiu. Trzyletni chłopiec wypadł z okna. Był pod opieką pijanego ojca. Na szczęście dziecko przeżyło ... CZYTAJ DALEJ
21 grudnia 2014 13:01:56
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 21. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 21. grudnia? 4:30

21 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 21. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia? 4:24

20 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 20. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem

gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem 6:18

20 grudnia 2014 05:00:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj drugą część wywiadu pt. "MIAŁEM ZOSTAĆ PREZYDENTEM"

0
WIADOMOŚCI
Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi

Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi 1:34

19 grudnia 2014 13:30:20

Zobaczcie kolejny eksperyment społeczny telewizji internetowej Super Express TV. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jak ludzie zareaguję na porwanie człowieka w centrum Warszawy. Czy ktoś pomógł porywanemu, a może wszyscy przeszli...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia? 4:38

19 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 19. grudnia! Zobaczcie!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.