Twoja Sprawa TVP INFO 0:22

OCENA:
Publikacja: 15.01.2014, TVP Info, Twoja Sprawa

Zapowiedź programu Twoja Sprawa w TVP Info

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Robert Leszczyński, znany dziennikarz muzyczny nie żyje. Prawdopodobnie przyczyną śmierci była nierozpoznana cukrzyca. Informacja o śmierci krytyka muzycznego jest szokiem. ... CZYTAJ DALEJ
1 kwietnia 2015 18:13:11
Stephen Woytycki najwyraźniej nie był najlepszym zięciem. W miejscowości Throop w stanie Pensylwania na mężczyznę spadła blisko dwustukilogramowa płyta nagrobna. ... CZYTAJ DALEJ
1 kwietnia 2015 16:35:12
Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda nie jest sztywniakiem. W krótkim klipie zamieszczonym w serwisie YouTube, polityk zaśmiewał się z ... CZYTAJ DALEJ
1 kwietnia 2015 16:20:25
Koniec z dyskryminacją rudzielców! Kolejne stereotypy dotyczące wyglądu zostają obalone. Fotograf Thomas Knights postanowił pokazać osoby z rudymi włosami w ... CZYTAJ DALEJ
1 kwietnia 2015 16:04:10
WIADOMOŚCI
Rozbudowali parking P+R na Stokłosach. Zmieści 400 samochodów!

Rozbudowali parking P+R na Stokłosach. Zmieści 400 samochodów! 0:56

1 kwietnia 2015 12:39:49

To nie Prima Aprilis! Pierwszego kwietnia pierwsi kierowcy mogli skorzystać z rozbudowanego parkingu przy stacji metra Stokłosy. Dwupoziomowy parking pomieści 400 samochodów. Wcześniejszy, jednopoziomowy cieszył się ogromnym...

0
WIADOMOŚCI
Prezes NIK: Tylko w Rumunii jest mniej bezpiecznie

Prezes NIK: Tylko w Rumunii jest mniej bezpiecznie 2:09

1 kwietnia 2015 12:19:17

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski opowiedział Super Expressowi o najważniejszych tegorocznych kontrolach. Jak zaznacza NIK będzie sprawdzał, czy obywatele są dla administracji, czy tak, jak być powinno administracja...

0
WIADOMOŚCI
Śmiertelny wypadek w Nieporęcie! Dwie osoby nie żyją!

Śmiertelny wypadek w Nieporęcie! Dwie osoby nie żyją! 29:40

1 kwietnia 2015 11:55:43

Do tragicznego wypadku doszło w środę rano w Nieporęcie. Samochód marki BMW, którym podróżowały trzy osoby uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła jedna osoba, a dwie zostały zabrane do szpitala. Policja potwierdza, że jedna z...

0
WIADOMOŚCI
Śmierć na drodze! Tragiczny wypadek w Nieporęcie!

Śmierć na drodze! Tragiczny wypadek w Nieporęcie! 0:32

1 kwietnia 2015 11:21:23

Do tragicznego wypadku doszło w środę rano w Nieporęcie. Samochód marki BMW, którym podróżowały trzy osoby uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła jedna osoba, a dwie zostały zabrane do szpitala. Policja potwierdza, że jedna z...

0
WIADOMOŚCI
SZOK! Matka Andrzeja Dudy zbiera podpisy od studentów dla syna!

SZOK! Matka Andrzeja Dudy zbiera podpisy od studentów dla syna! 2:18

1 kwietnia 2015 10:57:27

To jest skandal! Matka Andrzeja Dudy, Janina Milewska-Duda wykorzystuje swoją pozycję wykładowcy i namawia studentów do składania podpisów na syna! Przypomnijmy, że Andrzej Duda startuje w tegorocznych wyborach prezydenckich. Zobaczcie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.