NOWA TV Tu i teraz. Barciś: Zaczął się proces wychodzenia z Unii 29:23

OCENA:
Publikacja: 04.08.2017, artur barciś, TU I TERAZ
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

„Tu i teraz” – 04.08.2017 r. – Już drugi raz w życiu przeczytałem o sobie, że nie żyję – mówił na antenie Nowa TV aktor Artur Barciś. – Na szczęście zdążyłem zawiadomić swoją mamę, która ma 83 lata – dodał aktor, który zdradził również, że na 60. urodziny sprezentował sobie… badania. Artur Barciś odniósł się także do sytuacji politycznej w Polsce. W jego ocenie demokracja w Polsce jest zagrożona. – Chodzę na marsze jako zwykły człowiek (…) uważam, że trzeba to robić – dodał gość Beaty Tadli. – Myślę, że zaczął się proces wychodzenia z Unii Europejskiej – stwierdził Artur Barciś na antenie Nowa TV.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
To mogło zakończyć się o wiele gorzej! Ale na szczęście prezydentowi Andrzejowi Dudzie (45 l.), który wypadł ze skutera wodnego ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Oto prawdziwy hit! Gdy wiceprezes PiS Joachim Brudziński (49 l.) wstawił do sieci zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) w biało-czerwonej ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Nie chcesz mieć przerwy w pobieraniu pieniędzy z 500 plus? Złóż wniosek w sierpniu. Jeśli jednak jesteś jeszcze na urlopie, ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Po prezydenckim wecie w PiS pojawił się plan, by to Beata Szydło (54 l.), a nie Andrzej Duda (45 l.) ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 29:26

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 29:26

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 29:26

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
WIADOMOŚCI
 Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku?

Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku? 29:26

21 sierpnia 2017 20:04:59

Zbliżający się koniec wakacji to koszmar nie tylko dla dzieci. Rodzice uczniów też są w stresie, choć z zupełnie innego powodu. Końcówka sierpnia to szkolne wydatki, a te rosną wraz z dzieckiem.

0
WIADOMOŚCI
 Groźny pedofil na wolności. Nie ma dla niego więzienia!

Groźny pedofil na wolności. Nie ma dla niego więzienia! 29:26

21 sierpnia 2017 20:04:40

Pedofil, który po wyjściu z więzienia znów zgwałcił dziecko nie trafi ponownie za kraty. Nie znaleziono dla niego odpowiedniego więzienia. Zwyrodnialec jeździ na wózku – w krzywdzeniu dzieci jednak mu nie przeszkadza. Sąd tłumaczy, że w...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.