„Tu i teraz”. Czy prostytucja w Polsce to problem? 23:49

OCENA:
Publikacja: 01.03.2017, prostytucja, prostytutki, TU I TERAZ
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

„Tu i teraz” – 28.02.2017 r. We wtorek policjanci gdańskiego i olsztyńskiego CBŚP zatrzymali 10 osób, które usłyszały zarzuty m.in. sutenerstwa. Na temat tego, czy w Polsce prostytucja i handel żywym towarem to poważny problem, w Nowa TV rozmawiali: Irena Dawid-Olczyk, prezes fundacji La Strada, dr Mariusz Sokołowski, były rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji i Tomasz Malkuszewski, streetworker.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W Barcelonie doszło do tragedii. Rozpędzona furgonetka wjechała w tłum ludzi. Policja potwierdza, że wiele osób zostało rannych, a trzynaście ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 22:48:47
Do zamachu w Barcelonie doszło w czwartek, 17 sierpnia na Placu Katalońskim. Furgonetka wjechała w tłum ludzi. Do tej pory ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 20:59:05
Zamach w Barcelonie. Dwie osoby nie żyją, a kilkanaście zostało rannych, po tym, gdy rozpędzona furgonetka wjechała w tłum ludzi, ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 19:16:14
Zaintrygowało mnie, w jaki sposób Prawo i Sprawiedliwość rozegrało sprawę reparacji za zniszczenia wojenne od Niemiec. Najpierw politycy PiS rozkręcili ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 18:53:25
WIADOMOŚCI
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 23:52

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
WIADOMOŚCI
Dziurawe drogi będą dalej straszyć. Rząd tnie środki na remonty

Dziurawe drogi będą dalej straszyć. Rząd tnie środki na remonty 23:52

17 sierpnia 2017 20:01:12

Nowych dróg w Polsce przybywa, pieniędzy na ich utrzymanie przeciwnie. W przyszłorocznym budżecie będzie mniej środków na remonty tras krajowych i lokalnych. To oznacza, że nie wszystkie plany uda się zrealizować. Rząd o blisko półtora...

0
WIADOMOŚCI
Dramat mieszkańców upadłej gminy. Kto spłaci 42 mln zł długu?

Dramat mieszkańców upadłej gminy. Kto spłaci 42 mln zł długu? 23:52

17 sierpnia 2017 19:59:45

Ta gmina może już w styczniu zniknąć z mapy. Ostrowice w zachodniopomorskim są tak zadłużone, że nie da się ich uratować. Władze zaciągały pożyczki w parabankach, dług urósł do gigantycznych rozmiarów. Były wójt twierdzi, że inaczej się...

0
WIADOMOŚCI
 Posłów podróże za pieniądze DUŻE

Posłów podróże za pieniądze DUŻE 23:52

17 sierpnia 2017 19:58:32

Posłowie lubią sobie pojeździć po świecie. Wbrew zapowiedziom z kampanii wyborczej, w tej kadencji podróżują znacznie chętniej niż w poprzedniej. Oto zestawienie kosztów parlamentarnych wojaży.

0
WIADOMOŚCI
 Dlaczego zabrakło ostrzeżenia przed tragicznymi burzami?

Dlaczego zabrakło ostrzeżenia przed tragicznymi burzami? 23:52

17 sierpnia 2017 19:58:12

Ostatnie nawałnice pokazały, że nie działa system powiadamiania ludności o zagrożeniach. System działa na podstawie ustawy z 2007 roku. Jest jednak bardzo skomplikowany. Informacja musi pokonać drogę od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.