Rząd szykuje zmiany w sądownictwie, prawnicy zwołali kongres 0:51

OCENA:
Publikacja: 19.05.2017, Autor: X-NEWS, KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA, KRS, reforma sądownictwa
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Warszawa. - To nie jest reforma, a rewolucja. To rozbicie KRS - powiedział prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Jacek Trela w przeddzień Kongresu Prawników Polskich. Skomentował w ten sposób reformę sądownictwa, jaką chce przeprowadzić rząd PiS. W sobotę (20.05) w Katowicach odbędzie się Kongres Prawników Polskich. Tematem przewodnim będzie reforma wymiaru sprawiedliwości. - KRS dba o to, by wymiar sprawiedliwości w miarę dobrze funkcjonował. Jeżeli się w to uderzy, to się robi rewolucję - podkreślił Trela.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Burze i deszcze nawiedzą dziś Polskę! Po ciepłej, a miejscami nawet upalnej sobocie trzeba się spodziewać załamania pogody. Na deszcze ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 13:20:31
W nocy z czwartku na sobotę na greckiej wyspie Kos doszło do potężnego trzęsienia ziemi! Silne wstrząsy odczuli turyści, którzy ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 12:06:37
Prezydencki rzecznik Krzysztof Łapiński w sobotę rano gościł w programie III Polskiego Radia. Przyznał, że prezydent Andrzej Duda zauważył pewne ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 12:02:03
Ten mały chłopiec to prawdziwy bohater! Gdy jego mama zasłabła, chłopiec ruszył w poszukiwaniu pomocy. Wyszedł z domu wraz z ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 11:31:09
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 9:57

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

3
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 9:57

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 9:58

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 9:58

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 9:58

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.