"To nie jest w porządku". Senat zbyt szybko wybrał nowego wicemarszałka? 0:51

OCENA:
Publikacja: 21.04.2017, Autor: X-NEWS, głosowanie, marek borowski, senat, senator
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Warszawa. Senator Michał Seweryński z PiS-u został wybrany na nowego wicemarszałka Senatu. Zastąpił Grzegorza Czeleja, który złożył rezygnację motywowaną względami prywatnymi. Senatorowie PO nie kryli zaskoczenia nagłym trybem rozpatrywania wniosków ws. zmiany wicemarszałka. - To nie jest w porządku. Najpierw odbywa się odwołanie, potem jest czas na zgłoszenie kandydatur, przygotowanie się i dopiero głosowanie - powiedział senator niezrzeszony Marek Borowski. To właśnie on był kandydatem Platformy Obywatelskiej na stanowisko wicemarszałka. Jednak zdaniem samego Michała Seweryńskiego, "nie ma żadnych podstaw, by kwestionować werdykt Izby". - Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem - zaznaczył.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Matura poprawkowa 2017 już jutro. O godzinie 9.00 około 50 tysięcy uczniów przystąpi do matury poprawkowej 2017. Jakie pytania pojawią ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 22:14:59
Krystyna Loska (80 l.) i jej najbliżsi mogą odetchnąć z ulgą. Telewizyjna sława po zawale, który przeszła w ubiegły poniedziałek, ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 20:09:09
Terrorysta, który kilka dni temu dokonał krwawego zamachu w Barcelonie został zatrzymany i zastrzelony przez policję w miejscowości Subirats - ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 19:03:01
W Rossmannie ruszyła promocja -49 proc. na kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. To doskonała okazja, żeby kupić kosmetyki, które ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 18:14:04
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 46:51

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl J. Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl J. Kaczyńskiego na wakacjach 46:51

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 46:51

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 46:51

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
WIADOMOŚCI
 Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku?

Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku? 46:51

21 sierpnia 2017 20:04:59

Zbliżający się koniec wakacji to koszmar nie tylko dla dzieci. Rodzice uczniów też są w stresie, choć z zupełnie innego powodu. Końcówka sierpnia to szkolne wydatki, a te rosną wraz z dzieckiem.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.