NOWA TV Teraz ja. Gość odcinka-Dymitr Książek, świadek identyfikacji ofiar smoleńskich 4:09

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Teraz ja! – 04.06.2017 r. – Wygląd ciał po katastrofie, te obrazy cały czas się przewijają i siedzą w głowie – mówił w programie „Teraz ja!” w Nowa TV Dymitr Książek, który pracował przy identyfikacji zwłok katastrofy smoleńskiej. Gość Tomasza Sekielskiego był obecny także podczas identyfikacji prezydentowej Marii Kaczyńskiej. Jak dodał, na sali panowało skupienie, ale były także momenty wstrząsające, w tym brutalne zachowanie jednego z Rosjan. Według niego „Rosjanie chcieli się chyba jak najszybciej pozbyć problemu”.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Burze i deszcze nawiedzą dziś Polskę! Po ciepłej, a miejscami nawet upalnej sobocie trzeba się spodziewać załamania pogody. Na deszcze ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 13:20:31
W nocy z czwartku na sobotę na greckiej wyspie Kos doszło do potężnego trzęsienia ziemi! Silne wstrząsy odczuli turyści, którzy ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 12:06:37
Prezydencki rzecznik Krzysztof Łapiński w sobotę rano gościł w programie III Polskiego Radia. Przyznał, że prezydent Andrzej Duda zauważył pewne ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 12:02:03
Ten mały chłopiec to prawdziwy bohater! Gdy jego mama zasłabła, chłopiec ruszył w poszukiwaniu pomocy. Wyszedł z domu wraz z ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 11:31:09
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 4:12

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

3
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 4:12

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 4:12

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 4:12

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 4:12

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.