NOWA TV Teraz ja! Łoboda ws. referendum szkolnego 2:55

OCENA:
Publikacja: 25.06.2017, dorota łoboda, referendum szkolne, teraz ja
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

„Teraz ja!” – 25.06.2017 r. – Chodzi o to, żeby wyrzucić nasze podpisy do kosza, wyrzucić 910 tys. podpisów obywatelek i obywateli pod wnioskiem o referendum szkolne – przyznała w Nowa TV Dorota Łoboda z ruch „Rodzice Przeciwko Reformie Edukacji”. – Oni (politycy PiS) doskonale wiedzieli, że matka na mównicy sejmowej, która występuje w obronie swoich dzieci, jest trudna do zaatakowania – dodała Łoboda, która miała wystąpić w Sejmie, jednak ostatecznie jej to uniemożliwiono.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Burze i deszcze nawiedzą dziś Polskę! Po ciepłej, a miejscami nawet upalnej sobocie trzeba się spodziewać załamania pogody. Na deszcze ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 13:20:31
W nocy z czwartku na sobotę na greckiej wyspie Kos doszło do potężnego trzęsienia ziemi! Silne wstrząsy odczuli turyści, którzy ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 12:06:37
Prezydencki rzecznik Krzysztof Łapiński w sobotę rano gościł w programie III Polskiego Radia. Przyznał, że prezydent Andrzej Duda zauważył pewne ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 12:02:03
Ten mały chłopiec to prawdziwy bohater! Gdy jego mama zasłabła, chłopiec ruszył w poszukiwaniu pomocy. Wyszedł z domu wraz z ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 11:31:09
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 2:58

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

3
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 2:58

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 2:58

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 2:58

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 2:59

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.