SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W nadchodzących wyborach prezydenckich każdy wyborca będzie miał możliwość głosowania korespondencyjnego. Do tej pory w taki sposób mogły głosować tylko ... CZYTAJ DALEJ
26 kwietnia 2015 16:11:04
Majówka zbliża się wielkimi krokami. Dlatego warto już dziś zastanowić się, jak tanio spędzić majówkę. Nie trzeba wydawać fortuny, by ... CZYTAJ DALEJ
26 kwietnia 2015 14:37:57
Wybory prezydenckie 2015 zostały wyznaczone na 10 maja. Tego dnia ruszymy do lokali wyborczych, bo oddać głos na swego kandydata. ... CZYTAJ DALEJ
26 kwietnia 2015 14:00:04
Paweł Kukiz jest kandydatem na prezydenta Polski, chociaż tu po tym, jak ogłosił chęć startu, niewielu wierzyło, że dojdzie on ... CZYTAJ DALEJ
26 kwietnia 2015 13:04:32
WIADOMOŚCI
Ksiądz, który był hokeistą i tokarzem!

Ksiądz, który był hokeistą i tokarzem! 4:53

26 kwietnia 2015 12:23:16

O swoim debiucie w barwach Podhala Nowy Targ, etacie w Nowotarskich Zakładach Przemysłu Skórzanego i byciu tokarzem opowiada ksiądz Paweł Łukaszka, który był gwiazdą polskiego hokeja!

0
WIADOMOŚCI
Ksiądz, który mógł być gwiazdą NHL. Wywiad z ks. Łukaszką cz. 4

Ksiądz, który mógł być gwiazdą NHL. Wywiad z ks. Łukaszką cz. 4 2:36

25 kwietnia 2015 18:25:15

Paweł Łukaszka w wieku 14 lat był już zawodnikiem seniorskiej drużyny Podhala Nowy Targ. Czy był to ewenement na skalę ogólnopolską? Co zadecydowało o tym, że Łukaszka miał lepsze warunki do uprawiania sportu aniżeli inni zawodnicy? Jak...

0
WIADOMOŚCI
Takim autem jeżdzą VIP-y

Takim autem jeżdzą VIP-y 1:28

25 kwietnia 2015 17:20:24

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda i w co jest wyposażone auto którym poruszają się najważniejsze osoby w państwie i VIP-y? Jeśli tak koniecznie zobaczcie to wideo!

0
WIADOMOŚCI
Ksiądz, który mógł być gwiazdą NHL! Wywiad z ks. Łukaszką cz.3

Ksiądz, który mógł być gwiazdą NHL! Wywiad z ks. Łukaszką cz.3 1:27

25 kwietnia 2015 11:54:26

Ksiądz Paweł Łukaszka zanim zdecydował się na służbę Bogu, był niezwykle utalentowanym hokeistą. W wieku 14 lat został zawodnikiem seniorskiej drużyny Podhala Nowy Targ. Czy treningi i występy w barwach "Szarotek" nie przeszkadzały...

0
WIADOMOŚCI
NIE ŻYJE Władysław Bartoszewski. Miał 93 lata

NIE ŻYJE Władysław Bartoszewski. Miał 93 lata 37:14

24 kwietnia 2015 21:35:21

W piątek 24 kwietnia zmarł profesor Władysław Bartoszewski. Był więźniem obozu w Auschwitz, członkiem AK oraz dwukrotnie ministrem spraw zagranicznych. Miał 93 lata.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.