SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
godz. 21.00 – Uroczystości na Kopcu Powstania Warszawskiego – rozpalenie Ogniska Pamięciul. Bartycka CZYTAJ DALEJ
1 sierpnia 2014 13:42:01
godz. 19.00 – Uroczystości przy Pomniku „Polegli-Niepokonani"; modlitwa ekumenicznaCmentarz Powstańców Warszawy na Woli CZYTAJ DALEJ
1 sierpnia 2014 13:38:11
Za kółkiem wystarczy chwila nieuwagi, aby zrobić komuś prawdziwą krzywdę. Tak stało się w przypadku starszego mężczyzny, który z nieznanych ... CZYTAJ DALEJ
1 sierpnia 2014 13:14:45
godz. 17.00 – godzina „W" - Oddanie Hołdu Powstańcom pod Pomnikiem Gloria Victis na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach CZYTAJ DALEJ
1 sierpnia 2014 12:29:57
WIADOMOŚCI
POWSTANIE WARSZAWSKIE - MINUTA CISZY. Wzruszający film

POWSTANIE WARSZAWSKIE - MINUTA CISZY. Wzruszający film 50:06

1 sierpnia 2014 11:17:47

Wzruszające nagranie ukazuje minutę ciszy w Warszawie, upamiętniającą Powstanie Warszawskie. 

0
WIADOMOŚCI
Tak mieszkańcy Warszawy obchodzili GODZINĘ W rok temu

Tak mieszkańcy Warszawy obchodzili GODZINĘ W rok temu 2:41

1 sierpnia 2014 09:59:01

1 sierpnia to rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Co roku o godzinie 17 warszawiacy czczą pamięć bohaterom powstania poprzez zatrzymanie w minucie ciszy. Zobaczcie jak w 2013 roku obchodzono Godzinę "W".

0
WIADOMOŚCI
O której jest GODZINA W? Odpowiedzi warszawiaków z 2013 roku

O której jest GODZINA W? Odpowiedzi warszawiaków z 2013 roku 0:40

1 sierpnia 2014 09:55:03

Godzina W to kryptonim rozpoczęcia powstania warszawskiego. Sprawdziliśmy czy Warszawiacy wiedzą kiedy to miało miejsce.

0
WIADOMOŚCI
Prof. Żaryn: Nie widzę powodu, żeby nie buczeć

Prof. Żaryn: Nie widzę powodu, żeby nie buczeć 16:07

31 lipca 2014 16:15:00

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był historyk, redaktor naczelny "W Sieci Historii", profesor Jan Żaryn. Tematem rozmowy były obchodzy 70. rocznicy powstania warszawskiego. Samo powstanie jest jednym z tych...

0
WIADOMOŚCI
#JedzJabłka - internauci i dziennikarze ucierają nosa Putinowi!

#JedzJabłka - internauci i dziennikarze ucierają nosa Putinowi! 0:46

31 lipca 2014 16:14:14

Unia Europejska nakłada na Rosję kolejne sankcje. Putin stara się zrewanżować państwom Unii, wprowadzając m.in. embargo na dostawę owoców i warzyw. W związku z tym do Rosji nie będzie można eksportować polskich jabłek. To jednak nie...

2
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.