SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Zaczynamy planować wspólnie z dziećmi wypoczynek. Szukamy interesujących miejsc i nauczeni doświadczeniem – komfortowej i ... CZYTAJ DALEJ
30 kwietnia 2016 00:00:01
Do kolejnego incydentu między USA a Rosją doszło nad Bałtykiem. Rosyjski myśliwiec SU-27 wykręcił tzw. beczkę nad amerykańskim samolotem zwiadowczym. ... CZYTAJ DALEJ
29 kwietnia 2016 22:26:03
Jakież zdziwienie było policjantów z Bydgoszczy, gdy okazało się, że młoda kobieta, która została zatrzymana jako podejrzaną o przemyt narkotyków, ... CZYTAJ DALEJ
29 kwietnia 2016 20:57:37
Rusza sezon linii turystycznych! Pierwsi pasażerowie będą mogli popłynąć w rejs już w sobotę. Spod mostu Poniatowskiego odpływać będzie tramwaj ... CZYTAJ DALEJ
29 kwietnia 2016 20:52:38
WIADOMOŚCI
Paweł Kukiz przyznaje: Nie jestem WODZEM. Gdybym był, to...

Paweł Kukiz przyznaje: Nie jestem WODZEM. Gdybym był, to... 2:35

29 kwietnia 2016 21:00:00

Paweł Kukiz szczerze przyznał Sławomirowi Jastrzębowskiemu, że nie czuje się wodzem swojego ugrupowania, - Lider i wódz, to są dwie zupełnie inne sprawy - zaznaczył Kukiz.

0
WIADOMOŚCI
W BASENIE pływają PLEMNIKI? SEKSAFERA w Nowym Targu!

W BASENIE pływają PLEMNIKI? SEKSAFERA w Nowym Targu! 30:23

29 kwietnia 2016 20:00:00

Czy w wodzie basenu w Nowym Targu pływają plemniki? Ta sprawa poruszyła nie tylko lokalną społeczność, ale też ogólnopolskie media. - Cała plotka została stworzona wokół zwolnienia jednego z pracowników technicznych, który w trakcie...

0
WIADOMOŚCI
Kto zorganizuje aukcję koni w Janowie?

Kto zorganizuje aukcję koni w Janowie? 30:23

29 kwietnia 2016 19:00:00

Tegoroczną aukcję koni arabskich w Janowie Podlaskim "Pride of Poland" zorganizuje firma Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Dotychczasowy organizator najsłynniejszej polskiej aukcji zerwał umowę ze stadninami. Prezes stadniny w...

0
WIADOMOŚCI
MAJÓWKA bez korków? UŁATWIENIA na A4

MAJÓWKA bez korków? UŁATWIENIA na A4 30:24

29 kwietnia 2016 17:30:00

Gdańsk. Zarządcy polskich autostrad szykują się na majówkę. Terminale płatnicze w każej kasie, uproszczone cenniki a nawet aplikacja mobilna mają zapobiegać zatorom na autostradowych bramkach. Anna Kordecka, rzecznik prasowy firmy...

0
WIADOMOŚCI
Kukiz o TVP: BOLSZEWICY nie powstydziliby się takiej NAGONKI

Kukiz o TVP: BOLSZEWICY nie powstydziliby się takiej NAGONKI 2:05

29 kwietnia 2016 16:23:23

Paweł Kukiz odniósł się do sprawy podania ręki Ryszardowi Petru. Zdaniem lidera ruchu Kukiz'15 całe zamieszanie wynika z nagonki jaką przypuściła na Kukiza Telewizja Polska.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.