SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W stolicy trwa rewolucja drogowa! Urzędnicy pod pretekstem poprawy bezpieczeństwa wszędzie budują ronda i stawiają słupki. - To jakaś paranoja! ... CZYTAJ DALEJ
26 września 2016 02:00:00
Od dziś przez tydzień starsi mieszkańcy stolicy będą mogli uczestniczyć w ponad 130 wydarzeniach - wycieczkach, koncertach, bezpłatnych zajęciach sportowych, ... CZYTAJ DALEJ
26 września 2016 02:00:00
Warszawiacy kochają się śmiać, a czemu nie pośmiać się z żartów najlepszych w kraju kabareciarzy i satyryków! CZYTAJ DALEJ
26 września 2016 02:00:00
Minęło pół roku, odkąd Paulina Szamkół (52 l.) zamieszkała pod namiotem, rozbitym na trawniku przy ul. Księcia Janusza. - Straż ... CZYTAJ DALEJ
26 września 2016 02:00:00
WIADOMOŚCI
POGODA. Poniedziałek raczej pogodny. Parasol raczej...

POGODA. Poniedziałek raczej pogodny. Parasol raczej... 8:57

25 września 2016 22:06:48

Rano miejscami mgły. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Od 15 st. na Podlasiu i Lubelszczyźnie, w centrum kraju do 22 na Pomorzu Zachodnim. Wiatr wschodni i południowo-wschodni, słaby.

0
WIADOMOŚCI
"Schetyna to ostatnia osoba, która mogłaby mnie..."

"Schetyna to ostatnia osoba, która mogłaby mnie..." 1:33

25 września 2016 19:30:00

Czy Michał Kamiński czuje się upokorzony przez Grzegorza Schetynę?

0
WIADOMOŚCI
"Nie spocznę, zanim on nie stanie przed Trybunałem Stanu"

"Nie spocznę, zanim on nie stanie przed Trybunałem Stanu" 8:57

25 września 2016 18:30:00

Warszawa. - Poszedłem z dużym ryzykiem, dlatego że prezydent mógł tam mieć przemówienie w stylu tego z pogrzebu "Inki" i "Zagończyka", a mógł mieć z "Sierpnia". Miał dobre przemówienie - powiedział działacz opozycji w PRL Zbigniew...

0
WIADOMOŚCI
POŻAR tankowca w Zatoce Meksykańskiej.Zagrożenie dla środowiska?

POŻAR tankowca w Zatoce Meksykańskiej.Zagrożenie dla środowiska? 8:57

25 września 2016 16:30:00

Boca del Rio, Meksyk. Do eksplozji i pożaru doszło na pokładzie tankowca należącego do największego meksykańskiego koncernu petrochemicznego Pemex. Zdarzenie miało miejsce 12 km od portu w stanie Veracruz. 31-osobową załogę udało się...

0
WIADOMOŚCI
Marek Jakubiak: Nie obchodzi mnie z kim pan Rabiej śpi, ani...

Marek Jakubiak: Nie obchodzi mnie z kim pan Rabiej śpi, ani... 2:10

25 września 2016 13:00:00

Nie tak dawno jeden z posłów .Nowoczesnej wyznał w wywiadzie, że jest gejem. Marek Jakubiak odniósł się do tej sprawy w programie "Więc jak?".

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.