SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Gimnazjaliści mają już za sobą część przyrodniczą egzaminu oraz matematykę! Zobaczcie arkusze i ODPOWIEDZI do MATEMATYKI 2014 i PRZYRODY 2014 ... CZYTAJ DALEJ
24 kwietnia 2014 17:53:18
Mamy już oficjalne arkusze z pytaniami z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego 2014. Sprawdź jeszcze raz wszystkie zadania z biologii, fizyki, ... CZYTAJ DALEJ
24 kwietnia 2014 17:48:49
Nie będzie śledztwa w sprawie znieważenia Jana Pawła II przez lidera Twojego Ruchu Janusza Palikota. Decyzję o odmowie wszczęcia śledztwa ... CZYTAJ DALEJ
24 kwietnia 2014 17:37:54
Te tatuaże to prawdziwa tragedia! Ich posiadacze oszpecili się na całe życie, a na dodatek pochwalili się nimi w internecie. ... CZYTAJ DALEJ
24 kwietnia 2014 17:31:43
WIADOMOŚCI
Szefowa MEN: Autorka darmowego podręcznika zarobi 134 tys. zł

Szefowa MEN: Autorka darmowego podręcznika zarobi 134 tys. zł 13:09

24 kwietnia 2014 17:45:00

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc Jak?" była minister edukacji narodowej Joanna Kluzik - Rostkowska. Szefowa MEN tłumaczyła, dlaczego autorka darmowego podręcznika dla dzieci dostanie 134 tysiące złotych i czy to jest...

0
WIADOMOŚCI
Amerykański desant w Polsce!

Amerykański desant w Polsce! 1:12

24 kwietnia 2014 15:54:29

Zachodniopomorskie. 150 amerykańskich żołnierzy przyleciało w środę do Polski. To amerykańska odpowiedź na obecne wydarzenia na Ukrainie. Liczący 150 spadochroniarzy oddział jest częścią 173. brygady piechoty stacjonującej we...
0

WIADOMOŚCI
Test gimnazjalny - sprawdzamy wiedzę mieszkańców Warszawy!

Test gimnazjalny - sprawdzamy wiedzę mieszkańców Warszawy! 1:57

24 kwietnia 2014 10:48:37

Rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. Uczniowie klas trzecich rozpoczęli trzydniowy maraton z arkuszami egzaminacyjnymi. My postanowiliśmy sprawdzić jaką wiedzę posiadają mieszkańcy Warszawy. Oczywiście, wszystko na poziomie...

0
WIADOMOŚCI
Amerykanie o Polakach: Profesjonaliści!

Amerykanie o Polakach: Profesjonaliści! 7:46

24 kwietnia 2014 09:48:03

 - O Polakach mówi się, że to profesjonaliści, a przy tym ludzie pełni pokory - mówią amerykańscy żołnierze. Spadochroniarze z amerykańskiej 173. Brygady Powietrzno-Desantowej wylądowali w bazie lotniczej w Świdwinie....

0
WIADOMOŚCI
Cud Jana Pawła II: Tętniak zniknął bez śladu

Cud Jana Pawła II: Tętniak zniknął bez śladu 7:46

23 kwietnia 2014 18:15:57

Na uroczystość kanonizacji do Rzymu przyjechała Kostarykanka, której uzdrowienie uznano za cud Jana Pawła II. Był to jeden z fundamentów procesu kanonizacyjnego papieża Polaka. 50-letnia Kostarykanka opowiedziała, jak w klinice Gemelli...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.