SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Egzamin gimnazjalny 2014 z HISTORII i WOS-u dobiegł końca. O 11:00 rusza egzamin z polskiego. Z komentarzy na goraco wynika, ... CZYTAJ DALEJ
23 kwietnia 2014 10:40:02
Na rzymskim placu św. Piotra kanonizację Jana Pawła II 27 kwietnia przeżywać będą tysiące pielgrzymów z Polski. Ci, którzy nie ... CZYTAJ DALEJ
23 kwietnia 2014 10:07:54
23 kwietnia 2014 roku to dzień próby dla gimnazjalistów! Tego dnia piszą bowiem egzamin gimnazjalny z części humanistycznej. Za nimi ... CZYTAJ DALEJ
23 kwietnia 2014 10:02:02
Tłumy pielgrzymów zjeżdżają się już do Rzymu na niedzielną mszę kanonizacyjną Jana Pawła II. Co dokładnie oznacza kanonizacja - jakie ... CZYTAJ DALEJ
23 kwietnia 2014 09:28:03
WIADOMOŚCI
Guz: Premier myśli wolniej niż my. Chcemy mu pomóc!

Guz: Premier myśli wolniej niż my. Chcemy mu pomóc! 12:37

22 kwietnia 2014 17:45:00

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Jan Guz. Przewodniczący OPZZ mówił m.in. o ostatnim pomyśle związków dotyczącym opodatkowania najbogatszych Polaków, a także innym projekcie związanym ze zmniejszaniem...

0
WIADOMOŚCI
Sekretarz Jana Pawła II: Był dla nas jak ojciec

Sekretarz Jana Pawła II: Był dla nas jak ojciec 41:25

22 kwietnia 2014 17:05:53

Osobisty sekretarz Jana Pawła II, abp Emery Kabongo, podzielił się wspomnieniami związanymi z papieżem i pielgrzymką do Kolumbii. - Był dla mnie jak ojciec - wspomina hierarcha.

0
WIADOMOŚCI
JAN PAWEŁ II - papież uśmiechu

JAN PAWEŁ II - papież uśmiechu 41:26

21 kwietnia 2014 09:43:28

Pontyfikat Jana Pawła II trwał 26 lat. Słyszeliśmy go mówiącego w dziesiątkach języków, widzieliśmy, jak całował ziemię na wszystkich kontynentach. I jak spotykał tam najróżniejszych ludzi. Światowych przywódców, koronowane głowy, a z...

0
WIADOMOŚCI
Potrącenie 11-latka na Żoliborzu - komentarz Policji

Potrącenie 11-latka na Żoliborzu - komentarz Policji 3:20

18 kwietnia 2014 15:08:00

We wtorek około godz. 20.30 na Żoliborzu został potrącony 11-latek. Niestety, pomimo reanimacji, chłopiec zmarł w szpitalu. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Aspiranta Roberta Opasa z Komendy Stołecznej Policji.

0
WIADOMOŚCI
Co wydarzyło się w Wielki Czwartek?

Co wydarzyło się w Wielki Czwartek? 2:09

17 kwietnia 2014 20:17:38

W Wielki Czwartek Kościół katolicki wspomina tajemnicę Eucharystii oraz tajemnicę mszy świętej i kapłaństwa. Ten dzień otwiera również Triduum Paschalne. Odprawiane tego dnia uroczystości są symbolem gromadzenia się uczniów Jezusa...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.