SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Kiedy wypada pierwszy dzień jesieni w 2014 roku? We wtorek 23 września! CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 08:05:31
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie mistrzostwa. Złoty medal dla Polski przełamał niepisaną tradycję, że gospodarzowi ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 06:01:23
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie Mistrzostwa Świata. łoto jest trzecim medalem polskich siatkarzy w historii ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 06:01:10
Telenowele od zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów. Latynoskie historie miłosne przyciągały i przyciągają miliony fanów tego telewizyjnego gatunku na ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 02:09:46
WIADOMOŚCI
6,5 mln złotych na MŚ w siatkówce! Wyliczamy...

6,5 mln złotych na MŚ w siatkówce! Wyliczamy... 1:11

20 września 2014 11:44:20

Według danych z Ministerstwa Sportu z budżetu państwa poszło 3,5 mln zł dla Polskiego Związku Piłki Siatkowej (na wynajem obiektów i transport), a do tego 3 mln zł na przygotowania siatkarzy do mundialu. Wyliczamy, co mogliby Państwo...

0
WIADOMOŚCI
Nie żyją Polacy zaginieni w Bułgarii! Rutkowski potwierdza

Nie żyją Polacy zaginieni w Bułgarii! Rutkowski potwierdza 4:02

19 września 2014 14:45:14

Detektyw Krzysztof Rutkowski potwierdził, że Joanna i Maksymilian, którzy zaginęli w Bułgarii, nie żyją. Ich ciała zostały wyłowione z Morza Czarnego. Rutkowski postara się teraz ustalić, co było przyczyną śmierci polskich studentów!

0
WIADOMOŚCI
Rutkowski o dostępie do broni: NIE jestem za!

Rutkowski o dostępie do broni: NIE jestem za! 2:25

19 września 2014 14:42:39

Już niedługo polskie osiedla mogą wyglądać jak amerykańska prowincja. I nie chodzi tu bynajmniej o pikapa zaparkowanego przed każdym domem, ale m.in. o strzelbę, którą legalnie można byłoby posiadać w celu obrony przed włamywaczami!...

0
WIADOMOŚCI
Lider Szkockiej Partii Narodowej przyjmuje wynik referendum

Lider Szkockiej Partii Narodowej przyjmuje wynik referendum 17:45

19 września 2014 11:41:55

Alex Salmond, Pierwszy Minister Szkocji przyjmuje wynik referendum.

0
WIADOMOŚCI
Palikot: Platforma rozklekotana, Graś garderobiany

Palikot: Platforma rozklekotana, Graś garderobiany 14:49

18 września 2014 13:32:14

Janusz Palikot był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?". Przewodniczący partii TWÓJ RUCH stwierdził m.in. że Platforma Obywatelska jest "rozklekotana", a Paweł Graś to ... garderobiany i człowiek do zadań...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.