SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Kierowcy podróżujący z Koszalina i innych miast Pomorza Środkowego przez Wielkopolskę mogą już ekspresowo ominąć Poznań i dotrzeć do autostrady ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 10:03:21
Dziś 20 dzień grudnia 2014 roku. Co wydarzyło się tego dnia w poprzednich latach? Sprawdź! CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 07:00:00
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie zima. Synoptycy na całym świecie nie mają wątpliwości - tegoroczna ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 06:02:21
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie agent Tomek. Tomasz Kaczmarek (38 l.) w tarapatach! Śledczy twierdzą, ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 06:02:20
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia? 4:24

20 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 20. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem

gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem 6:18

20 grudnia 2014 05:00:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj drugą część wywiadu pt. "MIAŁEM ZOSTAĆ PREZYDENTEM"

0
WIADOMOŚCI
Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi

Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi 1:34

19 grudnia 2014 13:30:20

Zobaczcie kolejny eksperyment społeczny telewizji internetowej Super Express TV. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jak ludzie zareaguję na porwanie człowieka w centrum Warszawy. Czy ktoś pomógł porywanemu, a może wszyscy przeszli...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia? 4:38

19 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 19. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
EXCLUSIVE! Wywiad z gen. Kiszczakiem!!

EXCLUSIVE! Wywiad z gen. Kiszczakiem!! 3:04

18 grudnia 2014 23:59:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj pierwszą część wywiadu pt. "TECZKI"

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.