SZOKUJĄCE zdjęcia ze SMOLEŃSKA znowu w sieci! 1:10

OCENA:

Rosyjski blogger kolejny raz bez konsekwencji opublikował w internecie zdjęcia zmasakrowanych ciał ofiar katastrofy prezydenckiego Tupolewa. Tym razem Gorożanin iz Barnoła poszedł o krok dalej - podsumowuje reporter telewizji online se24.tv.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Gościem poniedziałkowego programu "Tomasz Lis na żywo" będzie Donald Tusk. O 21.50 przekonamy się jakie najbliższe plany ma Tusk. Relacja ... CZYTAJ DALEJ
1 września 2014 20:27:52
Sprawdź, jak zacznie się tegoroczna jesień! Czy pierwszy tydzień września przywita nas deszczem, a może słońcem? CZYTAJ DALEJ
1 września 2014 20:06:16
Sezon na grzyby trwa w najlepsze, ale oznacza to także niebezpieczeństwo zatrucia. Sprawdź, jakie są objawy zatrucia grzybami, kiedy powinieneś ... CZYTAJ DALEJ
1 września 2014 19:21:14
Popularna akcja Ice Bucket Challlenge nie ominęła polskich polityków. IBC polega na oblaniu się zimną wodą z lodem, a następnie ... CZYTAJ DALEJ
1 września 2014 19:06:38
WIADOMOŚCI
Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji!

Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji! 1:17

1 września 2014 12:46:51

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zobaczcie co na ten temat sądzą Piotr Kraśko,...

0
WIADOMOŚCI
Tadla: Kopacz nowym premierem!

Tadla: Kopacz nowym premierem! 2:26

1 września 2014 11:15:26

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zdaniem prezenterki "Wiadomości" Beaty Tadli...

0
WIADOMOŚCI
1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci? 2:19

1 września 2014 09:42:07

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Już 1. września nasze pociechy pomaszerują dzielnie do szkół. Jako rodzicie musimy zadbać o ich bezpieczeństwo w drodze na lekcje. Jeżeli nie wiesz, jak zatroszczyć się o Twoje...

0
WIADOMOŚCI
Skąd pochodzą Cyganie?

Skąd pochodzą Cyganie? 0:44

1 września 2014 08:45:36

 

Zapytaliśmy Polaków o ich zdanie na temat kraju zamieszkania Cyganów. Znasz prawidłową odpowiedź?

0
WIADOMOŚCI
Tylko u nas! Zobacz, jak "koniki" sprzedają bilety

Tylko u nas! Zobacz, jak "koniki" sprzedają bilety 1:26

31 sierpnia 2014 12:16:40

Konik: potocznie pokątny sprzedawca biletów na różne imprezy. Zazwyczaj "koniki" stoją przed wejściem na mecz, koncert i inne tego typu wydarzenia handlując nielegalnie biletami. Podczas imprezy otwarcia MŚ w siatkówce nie zabrakło...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.