Świadek ataku w Londynie zrobił zdjęcie napastnikowi 0:31

OCENA:
Publikacja: 19.06.2017, Autor: X-NEWS, londyn, zamach terrorystyczny
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Londyn, Wielka Brytania. - Furgonetka celowo wjechała w ludzi - mówi świadek ataku w Londynie, który zrobił zdjęcia napastnikowi. W nocy z niedzieli na poniedziałek furgonetka staranowała wiernych wychodzących z meczetu w Finsbury Park w północnym Londynie, zabijając co najmniej jedną osobę i raniąc dziesięć innych. Sprawca ataku został zatrzymany.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Matura poprawkowa 2017 już jutro. O godzinie 9.00 około 50 tysięcy uczniów przystąpi do matury poprawkowej 2017. Jakie pytania pojawią ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:26:11
Krystyna Loska (80 l.) i jej najbliżsi mogą odetchnąć z ulgą. Telewizyjna sława po zawale, który przeszła w ubiegły poniedziałek, ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 20:09:09
Terrorysta, który kilka dni temu dokonał krwawego zamachu w Barcelonie został zatrzymany i zastrzelony przez policję w miejscowości Subirats - ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 19:03:01
W Rossmannie ruszyła promocja -49 proc. na kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. To doskonała okazja, żeby kupić kosmetyki, które ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 18:14:04
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl J. Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl J. Kaczyńskiego na wakacjach 31:03

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
 Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku?

Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku? 31:03

21 sierpnia 2017 20:04:59

Zbliżający się koniec wakacji to koszmar nie tylko dla dzieci. Rodzice uczniów też są w stresie, choć z zupełnie innego powodu. Końcówka sierpnia to szkolne wydatki, a te rosną wraz z dzieckiem.

0
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 31:03

21 sierpnia 2017 20:04:29

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Prognoza pogody na 22.08.2017

Prognoza pogody na 22.08.2017 31:03

21 sierpnia 2017 19:22:08

Program codziennie po „24 godzinach” prowadzą: Jarosław Kret, Ola Kot i Paulina Koziejowska. Prognozę pogody dla NOWEJ TV przygotowuje Biuro Prognoz „AURA”.

0
WIADOMOŚCI
PATRIOTYCZNA PELERYNA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - Ile kosztuje i gdzie ją kupić? [WIDEO]

PATRIOTYCZNA PELERYNA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - Ile kosztuje i gdzie ją kupić? [WIDEO] 1:00

21 sierpnia 2017 16:02:46

Jarosław Kaczyński wybrał się z partyjnym kolegą Joachimem Brudzińskim na wakacyjny wypad w Karpaty. Z racji na deszczową i wietrzną pogodę panowie założyli patriotyczne peleryny przeciwdeszczowe. Zdjęcia natychmiastowo stały się hitem,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.