NOWA TV Super temat. Resort sprawiedliwości szykuje rewolucję w prawi 33:41

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Zbigniew Ziobro zapowiada zmiany w przepisach dotyczących obrony koniecznej. Gdzie będzie przebiegała jej granica? Czy będziemy mogli bronić się przed potencjalną napaścią jedynie na własnej posesji? Jarosław Kulczycki poruszył m. in. temat tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w Piszu w październiku 2015 roku. Łukasz P. śmiertelnie ranił wtedy nożem Marka T. Mężczyzna był przekonany, że jego ofiara sięga po niebezpieczne narzędzie do kieszeni. Marek T. znajdował się pod wpływem narkotyków. Twierdzi, że kierował nim strach i chciał się jedynie bronić. O granicy obrony koniecznej na antenie Nowa TV rozmawiali Jan Złotorowicz, dziennikarz „Super Expressu”, dr Mariusz Sokołowski z Uniwersytetu Warszawskiego oraz dr Kazimierz Pawelec, adwokat.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Po protestach przed Sejmem, Senatem, Pałacem Prezydenckim i Sądem najwyższym, przyszedł czas na protest przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Internauci skrzykują ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 21:52:47
Gołębie serce zgubiło duchownego. W ciągu kilku lat Dariusz G. (51 l.) wyłudził od księdza Jerzego S. 817 tys. zł! ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 21:18:22
Przyjęta bez poprawek ustawa o Sądzie Najwyższym zawiera błąd. Wie o tym marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Sprawę skomentował na Twitterze. ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:58:31
Chester Bennington, czyli wokalista Linkin Park powiesił się kilka dni temu. Samobójcza śmierć piosenkarza stała się potężnym ciosem dla jego ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 19:48:11
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 33:45

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

3
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 33:45

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 33:45

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 33:45

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 33:45

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.