"Sprawą powinna zająć się prokuratura". Posłowie komentują dymisję W. Berczyńskiego 0:55

OCENA:
Publikacja: 21.04.2017, Autor: X-NEWS, ADAM SZŁAPKA, dymisja, jan maria jackowski, tomasz siemoniak
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Warszawa. - Jeśli osoba prywatna, nieuprawniona, grzebała w dokumentacji przetargowej, a potem chwali się, że wykończyła przetarg, to jest to sprawa kwalifikująca się na natychmiastowe działanie prokuratury - ocenił Tomasz Siemoniak. Były minister obrony narodowej odniósł się w ten sposób do dymisji szefa podkomisji smoleńskiej dr Wacława Berczyńskiego. Wacław Berczyński zrezygnował z kierowania podkomisją smoleńską, ale jak zapewnił szef MON, nadal pozostaje jej członkiem. - Służby powinny sprawdzić w jaki sposób Macierewicz pozwolił, by ktoś bez uprawnień uczestniczył w przetargu na Caracale - stwierdził poseł Nowoczesnej Adam Szłapka. Jednak zdaniem Jana Marii Jackowskiego z PiS, rezygnacja Berczyńskiego to „prawidłowe i honorowe działanie”.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Policja poszukuje w Radzewicach (województwo wielkopolskie) 29-latka, który uciekł z policyjnego radiowozu i w kajdankach wskoczył do Warty. Mężczyzna był ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 09:56:33
Potencjalny zwycięzca wyborów prezydenckich we Francji, Emmanuel Macron w wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord" powiedział m.in., że jeśli zostanie ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 09:56:07
Zaczyna się najdłuższy weekend w roku! Dla tych, co nie wyruszą na urlop w tym czasie, Warszawa na najbliższe dni ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
Warszawiacy! Lepiej w majówkę omijać centrum! Na długi weekend zaplanowano remont Alej Jerozolimskich na wysokości hotelu Marriott. Trzeba będzie jeździć ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
WIADOMOŚCI
Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 0:53

28 kwietnia 2017 07:33:59

Warszawa. - Nagrody od klientów są dla nas najważniejsze - mówił Karol Wieczorek, PR Manager Netii, po gali wręczenia nagród Premium Brand 2017. Operator telekomunikacyjny po raz kolejny został doceniony przez klientów i wyróżniony...

0
WIADOMOŚCI
Jerzy Owsiak Osobą Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Jerzy Owsiak Osobą Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 1:15

28 kwietnia 2017 06:51:39

Warszawa. Jerzy Owsiak otrzymał tytuł Osoby Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017. Laureat podkreślił, że nagroda to wyróżnienie dla wszystkich osób zaangażowanych w działania fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....

0
WIADOMOŚCI
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 20:14

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
WIADOMOŚCI
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 20:14

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
WIADOMOŚCI
Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami

Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami 20:14

27 kwietnia 2017 20:31:52

Skomplikowana operacja odbyła się w jednym amerykańskich szpitali. Do tamtejszej placówki trafiła niespełna roczna dziewczyna z Wybrzeża Kości Słoniowej, która urodziła się z czterema nogami i dwoma kręgosłupami. Lekarze pomyślnie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.