Sprawa Ewy Tylman. Adam Z. NA WOLNOŚCI! Sąd uchylił ARESZT! 54:25

OCENA:
Publikacja: 20.02.2017, Autor: TVN24/x-news, adam z, Ewa Tylman, ZABÓJSTWO EWY TYLMAN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Poznań. Poznański sąd uchylił tymczasowy areszt dla Adama Z. - podejrzanego o zabójstwo Ewy Tylman. Zmienił środek zapobiegawczy na dozór policji i zakaz opuszczania kraju. Prokuratura już zapowiedziała zaskarżenie tej decyzji.

W czasie rozprawy przed Sądem Okręgowym w Poznaniu ws. śmierci Ewy Tylman sędzia Magdalena Grzybek poinformowała o rozważaniu zmiany kwalifikacji czynu z zabójstwa na nieudzielenie pomocy. To oznaczałoby, że Adamowi Z. groziłyby najwyżej 3 lata więzienia.

- Nadal uważamy, że Adam Z. popełnił popełnił przestępstwo zabójstwa. Materiał dowodowy daje podstawy do tego, by oskarżony został skazany właśnie za to przestępstwo - podkreśliła prokurator Magdalena Mazur-Prus.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Nawet 15 lat więzienia grozi 35-latkowi, który podczas festynu w Bolesławcu zaatakował maczetą dwóch mężczyzn podczas festynu w Bolesławcu, na ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:49:31
Skutki nawałnic, jakie niedawno przeszły nad Polską mieszkańcy zniszczonych terenów będą odczuwali jeszcze długo. Szalejąca wichura zrywała dachy, niszczyła pola ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:27:06
Program Azja Express 2 będziemy mogli oglądać na antenie TVN już jesienią. Dziś odbyła się konferencja prasowa Azji Express 2. ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 13:30:56
Już w najbliższy piątek prezydent Andrzej Duda pojawi się w Gdański. Weźmie udział w debacie, która ma być początkiem kampanii ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 13:23:27
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 54:29

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach 54:29

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 54:29

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
Słońce przyciągnie pół miliarda widzów?

Słońce przyciągnie pół miliarda widzów? 54:29

21 sierpnia 2017 20:07:26

Amerykanie czekali na to zjawisko od 1979 roku no i się doczekali. Od San Francisco po Nowy York, będą obserwowali całkowite zaćmienie słońca. Nie będą mieli zbyt wiele czasu, bo potrwa ono trochą ponad dwie minuty, ale będzie widoczne...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 54:29

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.