NOWA TV Proste pytanie. Warto było nie poprzeć Tuska? 22:46

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

„Proste pytanie” – 18.03.2017 r. – Atak na naszego rodaka został bardzo źle odebrany przez Polaków – tymi słowami Jan Grabiec (PO) odniósł się okoliczności wyboru Donalda Tuska na stanowisko szefa RE. Czy Europa będzie patrzeć na Polskę inaczej? M. in. na ten temat rozmawiali goście Marka Czyża wśród których byli również: Krzysztof Gawkowski (SLD), Krzysztof Łapiński (PiS) i Paweł Pudłowski (Nowoczesna).

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Złe wieści dla pacjentów! Jak wynika z nowej listy refundacyjnej opublikowanej przez Ministerstwo Zdrowia, od 1 września ma zdrożeć 286 ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 20:20:01
Szokujące nagranie pojawiło się w internecie. Widać na nim jak grupa nastolatków najpierw rozbiera, a następnie molestuje upośledzoną, młodą kobietę ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 19:42:24
Wzruszający list od byłego żołnierza AK trafił do Rzecznika Praw Obywatelskich. 95-letni powstaniec żali się w nim, że padł ofiarą ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 17:29:07
Kampania Głównego Inspektoratu Sanitarnego przestrzegającego przed pigułką gwałtu spotkała się ze sporą krytyką ze strony społeczeństwa. Głównym powodem jest hasło ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 16:26:35
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 22:50

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach 22:50

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 22:50

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 22:50

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
WIADOMOŚCI
Samochód wjechał w dwa przystanki, nie żyje jedna osoba

Samochód wjechał w dwa przystanki, nie żyje jedna osoba 22:50

21 sierpnia 2017 20:05:32

To nie był atak terrorystyczny – tak francuskie służby mówią o tragedii, do jakiej doszło w poniedziałek rano w Marsylii. 35-letni kierowca celowo staranował dwa przystanki i stojących na nich ludzi. Jedna osoba nie żyje, a jedna jest...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.