Najnowszy bilans z pożaru w Londynie: 79 ofiar śmiertelnych 0:55

OCENA:
Publikacja: 19.06.2017, Autor: X-NEWS, londyn, pożar
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Londyn, Wielka Brytania. Londyńska policja udostępniła nagrania z wnętrza 24-piętrowego wieżowca mieszkalnego Grenfell Tower, który spłonął we wtorek 13.06. Był to jeden z najtragiczniejszych pożarów w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich dekad - ogień objął wszystkie piętra budynku i pochłonął 79 osób. Według wstępnych ustaleń śledczych, przeprowadzony w 2014 i 2015 roku remont elewacji wieżowca mógł się w znacznym stopniu przyczynić się do tragedii. Podczas prac modernizator miał wówczas użyć materiałów podatnych na działanie ognia.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Już 2 października lepiej nie wybierać się do lekarza. Na ten dzień służba zdrowia szykuje strajk głodowy. Chcą protestować przeciwko ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 22:00:00
Belgijska policja zatrzymała Polaka, który jest podejrzany o zabójstwo pracownicy biura związków zawodowych. Morderstwa dokonał przy świadkach, a po wszystkim ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 21:04:42
Zapadł wyrok w sprawie fotografa Marcina N., który dodawał swoje nasienie do jedzenia i napojów, a potem częstował nimi nieświadome ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 19:49:56
RUDNIK był jednym z pięćdziesięciu artystów, którzy wystąpili na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017. Jego występ wywołał spore ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 19:40:03
WIADOMOŚCI
„24 godziny”. Wydanie z 23.08.2017

„24 godziny”. Wydanie z 23.08.2017 14:54

23 sierpnia 2017 19:48:05

500 plus dla seniorów, wypadek polskich turystów w Turcji i papugarnia we Wrocławiu. „24 godziny” to serwis informacyjny Nowa TV emitowany codziennie o godzinie 18:30. Serwis prowadzą Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż i...

0
WIADOMOŚCI
Działdowo bez wody. Kranówka niezdatna do picia

Działdowo bez wody. Kranówka niezdatna do picia 14:54

23 sierpnia 2017 17:56:38

Alarm w Działdowie – woda w kranach nie nadaje się do picia, ani nawet mycia. Również po przegotowaniu. Można nią tylko spłukiwać toalety.

0
WIADOMOŚCI
Polskie wojsko będzie jeździło niemieckimi MAN-ami

Polskie wojsko będzie jeździło niemieckimi MAN-ami 14:54

23 sierpnia 2017 17:55:38

Niemiecka firma MAN wygrała przetarg na dostarczenie autobusów dla polskiego wojska. Wszystko przez błąd i niedopatrzenie firmy Autosan z Sanoka, która wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Firma zgłosiła się do przetargu o 20...

0
WIADOMOŚCI
Z początkiem września wzrosną ceny leków!

Z początkiem września wzrosną ceny leków! 14:54

23 sierpnia 2017 17:46:32

Już 1 września wzrosną ceny 286 lekarstw – wynika z nowej listy opublikowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Podwyżki będą wynosić od zaledwie 1 grosza do aż 510 zł. Największy powód do zmartwień mają pacjenci po przeszczepach, którzy...

0
WIADOMOŚCI
Rząd wyciąga rękę do seniorów. Raz w roku da im 500 zł?

Rząd wyciąga rękę do seniorów. Raz w roku da im 500 zł? 14:54

23 sierpnia 2017 17:44:30

Okazuje się, że z projektu „500 plus dla emerytów" może skorzystać nawet dwa razy więcej osób niż początkowo zakładano. Pieniędzy na wsparcie seniorów szuka resort finansów. Kwota 2,5 mld zł ma zostać zarezerwowana już w ramach budżetu...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.