Michael Jackson będzie ekshumowany? 56:46

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

O ekshumacji Michaela Jacksona piszą amerykańskie media, według których istnieje podejrzenie, że Król Popu został zabity. Jeśli do tego dojdzie, będzie to czwarta autopsja muzyka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Protest przed domem Jarosława Kaczyńskiego odbył się wieczorem w Warszawie. Demonstranci skrzyknęli się na Facebooku, poprzez założone wydarzenie "Idziemy pod ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 22:50:15
Po protestach przed Sejmem, Senatem, Pałacem Prezydenckim i Sądem najwyższym, przyszedł czas na protest przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Internauci skrzykują ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 21:52:47
Gołębie serce zgubiło duchownego. W ciągu kilku lat Dariusz G. (51 l.) wyłudził od księdza Jerzego S. 817 tys. zł! ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 21:18:22
Przyjęta bez poprawek ustawa o Sądzie Najwyższym zawiera błąd. Wie o tym marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Sprawę skomentował na Twitterze. ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:58:31
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 56:49

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

3
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 56:49

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 56:49

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 56:49

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 56:49

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.