Marszałek Senatu: Dymisja Berczyńskiego nieco mnie zaskoczyła. Szef komisji smoleńskiej zrezygnował ze stanowiska 1:19

OCENA:
Publikacja: 21.04.2017, Autor: X-NEWS, dymisja, Stanisław Karczewski, Wacław Berczyński
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Warszawa. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski przyznał, że dymisja dr Wacława Berczyńskiego była dla niego niemałym zaskoczeniem. Przewodniczący podkomisji ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej złożył w czwartek (20.04) rezygnację ze stanowiska na ręce szefa MON. - Odejście pana przewodniczącego na pewno osłabi tę komisję - ocenił Karczewski. Jak przekonywał, przyczyną rezygnacji szefa podkomisji smoleńskiej były jedynie względy osobiste, nie merytoryczne. Dodał, że mimo rezygnacji, nadal darzy Berczyńskiego dużym zaufaniem. Dymisja została już przyjęta, jednak minister Macierewicz poinformował, że Berczyński pozostanie członkiem podkomisji smoleńskiej. W funkcji przewodniczącego zastąpi go dr Kazimierz Nowaczyk.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
To mogło zakończyć się o wiele gorzej! Ale na szczęście prezydentowi Andrzejowi Dudzie (45 l.), który wypadł ze skutera wodnego ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Oto prawdziwy hit! Gdy wiceprezes PiS Joachim Brudziński (49 l.) wstawił do sieci zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) w biało-czerwonej ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Nie chcesz mieć przerwy w pobieraniu pieniędzy z 500 plus? Złóż wniosek w sierpniu. Jeśli jednak jesteś jeszcze na urlopie, ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
Po prezydenckim wecie w PiS pojawił się plan, by to Beata Szydło (54 l.), a nie Andrzej Duda (45 l.) ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 02:00:00
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 10:26

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 10:26

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 10:26

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
WIADOMOŚCI
 Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku?

Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku? 10:26

21 sierpnia 2017 20:04:59

Zbliżający się koniec wakacji to koszmar nie tylko dla dzieci. Rodzice uczniów też są w stresie, choć z zupełnie innego powodu. Końcówka sierpnia to szkolne wydatki, a te rosną wraz z dzieckiem.

0
WIADOMOŚCI
 Groźny pedofil na wolności. Nie ma dla niego więzienia!

Groźny pedofil na wolności. Nie ma dla niego więzienia! 10:26

21 sierpnia 2017 20:04:40

Pedofil, który po wyjściu z więzienia znów zgwałcił dziecko nie trafi ponownie za kraty. Nie znaleziono dla niego odpowiedniego więzienia. Zwyrodnialec jeździ na wózku – w krzywdzeniu dzieci jednak mu nie przeszkadza. Sąd tłumaczy, że w...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.