Marszałek Senatu: Dymisja Berczyńskiego nieco mnie zaskoczyła. Szef komisji smoleńskiej zrezygnował ze stanowiska 1:19

OCENA:
Publikacja: 21.04.2017, Autor: X-NEWS, dymisja, Stanisław Karczewski, Wacław Berczyński
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Warszawa. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski przyznał, że dymisja dr Wacława Berczyńskiego była dla niego niemałym zaskoczeniem. Przewodniczący podkomisji ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej złożył w czwartek (20.04) rezygnację ze stanowiska na ręce szefa MON. - Odejście pana przewodniczącego na pewno osłabi tę komisję - ocenił Karczewski. Jak przekonywał, przyczyną rezygnacji szefa podkomisji smoleńskiej były jedynie względy osobiste, nie merytoryczne. Dodał, że mimo rezygnacji, nadal darzy Berczyńskiego dużym zaufaniem. Dymisja została już przyjęta, jednak minister Macierewicz poinformował, że Berczyński pozostanie członkiem podkomisji smoleńskiej. W funkcji przewodniczącego zastąpi go dr Kazimierz Nowaczyk.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Policja poszukuje w Radzewicach (województwo wielkopolskie) 29-latka, który uciekł z policyjnego radiowozu i w kajdankach wskoczył do Warty. Mężczyzna był ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 09:56:33
Potencjalny zwycięzca wyborów prezydenckich we Francji, Emmanuel Macron w wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord" powiedział m.in., że jeśli zostanie ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 09:56:07
Zaczyna się najdłuższy weekend w roku! Dla tych, co nie wyruszą na urlop w tym czasie, Warszawa na najbliższe dni ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
Warszawiacy! Lepiej w majówkę omijać centrum! Na długi weekend zaplanowano remont Alej Jerozolimskich na wysokości hotelu Marriott. Trzeba będzie jeździć ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
WIADOMOŚCI
Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 0:53

28 kwietnia 2017 07:33:59

Warszawa. - Nagrody od klientów są dla nas najważniejsze - mówił Karol Wieczorek, PR Manager Netii, po gali wręczenia nagród Premium Brand 2017. Operator telekomunikacyjny po raz kolejny został doceniony przez klientów i wyróżniony...

0
WIADOMOŚCI
Jerzy Owsiak Osobą Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Jerzy Owsiak Osobą Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 1:15

28 kwietnia 2017 06:51:39

Warszawa. Jerzy Owsiak otrzymał tytuł Osoby Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017. Laureat podkreślił, że nagroda to wyróżnienie dla wszystkich osób zaangażowanych w działania fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....

0
WIADOMOŚCI
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 19:54

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
WIADOMOŚCI
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 19:54

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
WIADOMOŚCI
Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami

Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami 19:54

27 kwietnia 2017 20:31:52

Skomplikowana operacja odbyła się w jednym amerykańskich szpitali. Do tamtejszej placówki trafiła niespełna roczna dziewczyna z Wybrzeża Kości Słoniowej, która urodziła się z czterema nogami i dwoma kręgosłupami. Lekarze pomyślnie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.