Marcowy happy end. 16-dniowa prognoza pogody Tomasza Wasilewskiego 0:30

OCENA:
Publikacja: 20.03.2017, Autor: X-NEWS,
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska W miejsce zimna stopniowo zacznie napływać ciepło z zachodu kontynentu. Ta przyjemniejsza dla nas cyrkulacja powietrza będzie możliwa dzięki położeniu niżów na północy Europy i wyżu nad Atlantykiem. Początek tygodnia to jeszcze resztki chłodnej aury i na termometrach nie więcej niż 12, 13 stopni. Później jednak wyraźnie się ociepli i jeszcze przed weekendem temperatura powinna wzrosnąć do 16 st. C na południu kraju. Następnie, w czasie ostatniego weekendu marca, czeka nas przejściowe ochłodzenie i na północy będzie poniżej 10 stopni. Po tym chłodnym epizodzie przyjdzie duże ocieplenie i pod koniec miesiąca może być nawet 18 stopni. A na początku kwietnia, jak to bywa wiosną, znowu możliwy jest kilkudniowe ochłodzenie.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Skutki nawałnic, jakie niedawno przeszły nad Polską mieszkańcy zniszczonych terenów będą odczuwali jeszcze długo. Szalejąca wichura zrywała dachy, niszczyła pola ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:27:06
Program Azja Express 2 będziemy mogli oglądać na antenie TVN już jesienią. Dziś odbyła się konferencja prasowa Azji Express 2. ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 13:30:56
Już w najbliższy piątek prezydent Andrzej Duda pojawi się w Gdański. Weźmie udział w debacie, która ma być początkiem kampanii ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 13:23:27
Antoni Macierewicz jest jednym z ministrów najgorzej ocenianych przez społeczeństwo. To on przoduje w sondażach na najgorszego ministra i najmniej ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 13:14:00
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 42:46

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach 42:46

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 42:46

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 42:46

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
WIADOMOŚCI
 Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku?

Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku? 42:46

21 sierpnia 2017 20:04:59

Zbliżający się koniec wakacji to koszmar nie tylko dla dzieci. Rodzice uczniów też są w stresie, choć z zupełnie innego powodu. Końcówka sierpnia to szkolne wydatki, a te rosną wraz z dzieckiem.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.