Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Tomasz Kaczmarek (38 l.) w tarapatach! Śledczy twierdzą, że w czasie pracy w CBA agent Tomek łamał prawo! Między innymi ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 02:00:00
Tomasz Lis (48 l.) znowu podpadł. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga na niego, że m.in. używa niecenzuralnych ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 02:00:00
Józef Oleksy (68 l.) jest już w naprawdę ciężkim stanie. Tak ciężkim, że od biskupa dostał już rozgrzeszenie i planuje ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 02:00:00
Król Europy Donald Tusk (57 l.) rozpoczął swoje panowanie w Brukseli od... historycznego skrócenia unijnego szczytu. Zamiast dwóch dni, był ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 02:00:00
WIADOMOŚCI
Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi

Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi 1:34

19 grudnia 2014 13:30:20

Zobaczcie kolejny eksperyment społeczny telewizji internetowej Super Express TV. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jak ludzie zareaguję na porwanie człowieka w centrum Warszawy. Czy ktoś pomógł porywanemu, a może wszyscy przeszli...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia? 4:38

19 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 19. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
EXCLUSIVE! Wywiad z gen. Kiszczakiem!!

EXCLUSIVE! Wywiad z gen. Kiszczakiem!! 3:04

18 grudnia 2014 23:59:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj pierwszą część wywiadu pt. "TECZKI"

0
WIADOMOŚCI
Brudziński: Frasyniuk jest bęcwałem!

Brudziński: Frasyniuk jest bęcwałem! 20:29

18 grudnia 2014 14:18:02

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Joachium Brudziński. Poseł PiS skomentował między innymi ostatnią awanturę w Sejmie, podczas której Krystyna Pawłowicz jadła sałatkę na sali sejmowej, a Jarosław Kaczyński...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 18. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 18. grudnia? 4:25

18 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 18. grudnia! Zobaczcie!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.