Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał o zmierzchu na drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask. Za ... CZYTAJ DALEJ
28 sierpnia 2014 14:55:08
- Władimir Putin rozpoczął wojnę w Europie- powiedział w Czwartek premier Ukrainy. Ukraińskie służby poinformowały o wtargnięciu do południowej części ... CZYTAJ DALEJ
28 sierpnia 2014 14:50:22
Nigdzie się nie wybieram- mówił niedawno premier Donald Tusk w kontekście obejmowania prominentnych unijnych stanowisk. A jednak nadchodzący weekend zapowiada ... CZYTAJ DALEJ
28 sierpnia 2014 14:23:12
- Nie ma pieniędzy na podwyżki – To zdanie niejednokrotnie słyszeli wszyscy, którzy w ostatnich latach zwracali się do premiera ... CZYTAJ DALEJ
28 sierpnia 2014 13:59:22
WIADOMOŚCI
Będzie III wojna światowa?!

Będzie III wojna światowa?! 3:09

27 sierpnia 2014 16:00:51

Nie milkną echa konfliktu na Ukrainie. Czy możliwe, że dojdzie do III wojny światowej? Czy Rosja zdecyduje się na inwazję na Polskę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziedzie w sondzie SuperExpress.TV

0
WIADOMOŚCI
Kolejny #SPLASH! Tym razem Straż Graniczna!

Kolejny #SPLASH! Tym razem Straż Graniczna! 1:55

26 sierpnia 2014 19:17:09

Akcja charytatywna o nazwie #splash zatacza coraz szersze kręgi. W celach charytatywnych wodą oblewają się aktorzy, sportowcy, celebryci, a nawet urzędnicy państwowi. Szef CBA, Paweł Wojtunik nominował do splasha m.in. Komendanta...

0
WIADOMOŚCI
RADEK TAXI - czyli BOR jako taksówka

RADEK TAXI - czyli BOR jako taksówka 1:29

26 sierpnia 2014 17:23:21

Minister Radosław Sikorski traktuje ochronę BOR jak swoją prywatną służbę. Podczas kilkudniowego pobytu w swojej posiadłości w Chobielinie polecił funkcjonariuszom, aby odwieźli dzieci jego znajomych do domu. Skoro Pan Radek może, to my...

0
WIADOMOŚCI
China Expo w Warszawie!

China Expo w Warszawie! 0:30

26 sierpnia 2014 16:52:32

Przed nami czwarta edycja China Expo Poland. Od czwartego do szóstego września przy ulicy Marsa 56c w Warszawie dowiesz się więcej o chińskiej kulturze, zobaczysz masę ciekawych produktów i weźmiesz udział w wielu bezpłatnych...

0
WIADOMOŚCI
TABLETY dla posłów za 1,5 mln złotych!

TABLETY dla posłów za 1,5 mln złotych! 0:50

26 sierpnia 2014 16:35:44

Posłowie zacierają ręce! Oszczędności jak zwykle ich nie dotyczą. W przyszłym roku budżet Kancelarii Sejmu sięgnie niemal 460 mln zł, czyli o 51 mln zł więcej niż tegoroczny. Te wszystkie pieniądze pochodzą z naszej kieszeni. My...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.