Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Mariusz Kamiński, Adam Hofman i Adam Rogacki wydali oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń z nimi w roli głównej. Oświadczenie posłów ... CZYTAJ DALEJ
22 listopada 2014 22:26:11
Sobotni poranek okazał się ostatni w życiu dla dwóch Polaków mieszkających w Londynie. Robotnicy, pracujący przy remoncie jednej z kamienic, ... CZYTAJ DALEJ
22 listopada 2014 22:20:34
Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami. Warto już teraz przygotować listę wróżb, które odkryją przed nami przyszłość. Jedna z nich mówi ... CZYTAJ DALEJ
22 listopada 2014 17:37:11
Sobota mija pod znakiem protestów. Przed Sądem Rejonowym dla m. st. Warszawy zgromadzili się przedstawiciele Ruchu Narodowego, którzy żądają m.in. ... CZYTAJ DALEJ
22 listopada 2014 16:43:32
WIADOMOŚCI
Dymisje czlonków PKW!

Dymisje czlonków PKW! 57:19

22 listopada 2014 13:08:08

Po zamieszaniu jakie wywołała awarsja systemu liczącego głosy wyborcze, członkowie PKW podali się do dymisji. 

0
WIADOMOŚCI
Co zdarzyło się 22 listopada?

Co zdarzyło się 22 listopada? 4:46

22 listopada 2014 06:00:00

WEHIKUŁ CZASU - KALENDARIUM Z DNIA 22.11.

Warto zagłębić się w historię, dlatego przypominamy Wam jakie zdarzenia miały miejsce danego dnia.

0
WIADOMOŚCI
Komorowski: PiS zbija nędzny kapitał polityczny

Komorowski: PiS zbija nędzny kapitał polityczny 57:19

21 listopada 2014 22:00:49

Sprawa wyników wyborów samorządowych wciąż nie ucichła. Jedni mówią o zwykłym błędzie systemu, inni idą dalej i gloszą tezy o wyborczym fałszerstwie. Prezydent Bronisław Komorowski przyznał, że PiS zbija na tej sprawie nędzny kapitał...

0
WIADOMOŚCI
Eksperyment społeczny - pijany kierowca

Eksperyment społeczny - pijany kierowca 5:23

21 listopada 2014 16:21:02

"Skrzyżowanie w centrum Warszawy, pijany kierowca pędził 100km/h. Potrącił dwoje pieszych. Wszyscy zginęli na miejscu" - takie wiadomości nagminnie prezentują programy informacyjne. Nagminnie, ponieważ dosyć często nie zwracamy uwagi na...

0
WIADOMOŚCI
Wiśniewski i Lubert w szpitalu! Co się stało?

Wiśniewski i Lubert w szpitalu! Co się stało? 6:00

21 listopada 2014 13:24:37

Wydaje Wam się, że gwiazdom zależy tylko na rozgłosie w mediach? Musicie zobaczyć ten materiał. Okazuje się, że znane nam osoby lubią i chcą pomagać. Postanowiliśmy odwiedzić Fundację Spełnionych Marzeń, bo to właśnie tam zagrali Tomek...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.