Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Smutne informacje z Wileńszczyzny - nie żyje młody ksiądz Zbigniew Mickiewicz, pochodzący z rodziny o polskich korzeniach. Ksiądz Zbigniew zmarł ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2016 21:12:45
Sprostowania nieprawdziwych informacji, a także odszkodowania będzie domagał się od prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, Marcin Bajko, który po wybuchu afery ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2016 20:39:06
Młody motocyklista walczy o życie po tym, jak został potrącony przez swą rówieśniczkę zza Odry na moście w Kostrzynie nad ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2016 19:18:18
W czasie Festiwalu Filmowego w Gdyni zostanie wyświetlony film "Smoleńsk". Nie będzie on jednak pokazany w ramach festiwalu, ale w ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2016 16:49:48
WIADOMOŚCI
Wyciek PESEL może dotknąć również Ciebie. Jak się ustrzec?

Wyciek PESEL może dotknąć również Ciebie. Jak się ustrzec? 33:13

29 sierpnia 2016 20:00:16

Warszawa. Przewiduje się, że wyciek danych z bazy PESEL może dotyczyć nawet połowy dorosłych Polaków. Śledztwo w tej sprawie na zlecenie prokuratury prowadzi Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Poufne informacje, które zostały...

0
WIADOMOŚCI
Obniżenie wieku emerytalnego ZADŁUŻY Polaków?

Obniżenie wieku emerytalnego ZADŁUŻY Polaków? 1:10

29 sierpnia 2016 19:00:00

- Reforma, nawet jeśli zostanie ogłoszona, to musi mieć finansowanie. Oczywiście można zadłużać Polaków i zaciągać pożyczki, ale taką metoda systemu emerytalnego nie da się utrzymać. - komentował Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama...

0
WIADOMOŚCI
Zarząd komisaryczny w stolicy? Elżbieta Witek o planach rządu

Zarząd komisaryczny w stolicy? Elżbieta Witek o planach rządu 33:13

29 sierpnia 2016 16:00:00

Warszawa. - Hanna Gronkiewicz-Waltz z pewnością powinna wziąć na siebie odpowiedzialność polityczną - powiedziała Elżbieta Witek, szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło. Odniosła się w ten sposób do sprawy reprywatyzacji w...

0
WIADOMOŚCI
Sensacyjne doniesienia! Michael Schumacher zaczyna chodzić?!

Sensacyjne doniesienia! Michael Schumacher zaczyna chodzić?! 33:13

29 sierpnia 2016 14:00:00

Stan zdrowia Michaela Schumachera wreszcie zaczął się znacząco poprawiać? Jak donosi portal Australia Network News, pojawiły się pogłoski, że siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 zaczyna już chodzić. - Jedno ze źródeł podaje, że choć...

0
WIADOMOŚCI
Niemcy i Francja nie pozwolą na wejście Turcji do UE

Niemcy i Francja nie pozwolą na wejście Turcji do UE 1:08

29 sierpnia 2016 10:30:00

- Gdyby Turcja weszła do Unii Europejskiej, ta graniczyłaby z Iranem, Irakiem i Syrią - tłumaczył Ryszard Czarnecki. Według wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego nie byłoby to korzystne dla państw członkowskich. Zdaniem...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.