Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W programie ,,Dziś wieczorem" w TVP Info gościł Antoni Macierewicz. Danuta Holecka, która prowadziła rozmowę, zapytała m.in. o sprawę zniszczenia ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 15:00:52
Odkąd rozpoczęły się zmiany w mediach publicznych, wielu zastanawia się, czy do TVP wróci Mariusz Max Kolonko. Dziennikarz był niegdyś ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 14:45:11
Dziennikarka Radia ZET oraz TVN24, Monika Olejnik wygrała w sądzie proces z tygodnikiem ,,wSieci". Jakiś czas temy wytoczyła ona cywilny ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 14:38:41
Miriam Shaded przedstawicielka Fundacji Estera udzieliła wywiadu dla SuperExpress.tv. Shaded odniosła się do afery jaka wybuchła po wpisie Mariusza Pudzianowskiego. ... CZYTAJ DALEJ
12 lutego 2016 13:32:57
WIADOMOŚCI
Jaka pogoda na walentynki?

Jaka pogoda na walentynki? 7:31

12 lutego 2016 14:00:00

W niedzielę (14.02), słonecznie będzie tylko w południowo-wschodniej Polsce. Tam nie powinno padać. W pozostałych miejscach deszcz albo deszcz ze śniegiem. Słupki rtęci sięgną od 4 stopni w Suwałkach do 10 we Wrocławiu.

0
WIADOMOŚCI
"Pani z HejtStop popiera oprawców". Shaded broni PUDZIANOWSKIEGO

"Pani z HejtStop popiera oprawców". Shaded broni PUDZIANOWSKIEGO 3:37

12 lutego 2016 12:38:14

Mariusz Pudzianowski zapowiedział na swoim Facebooku, że przy pomocy kija bejsbolowego będzie bronił swojej własności, jeśli jakiś uchodźca napadnie na jego tira. Joanna Grabarczyk z "HejtStop" uznała wpis zawodnika MMA za nawoływanie...

0
WIADOMOŚCI
Zderzenie żubra z ciężarówką. Zwierzę trzeba było odstrzelić

Zderzenie żubra z ciężarówką. Zwierzę trzeba było odstrzelić 1:36

12 lutego 2016 11:00:00

Po zderzeniu ciężarówki z żubrem konieczny był tzw. odstrzał humanitarny zwierzęcia.

0
WIADOMOŚCI
Akcje ratownicze w górach będą PŁATNE? Czy to możliwe?

Akcje ratownicze w górach będą PŁATNE? Czy to możliwe? 2:41

12 lutego 2016 10:00:00

Wobec wielu wypadków na górskich szlakach, spowodowanych często ludzką bezmyślnością, co jakiś czas wraca pomysł opłat za akcje ratowników górskich. Koszty takich akcji mieliby ponosić nieodpowiedzialni turyści. Czy takie rozwiązanie...

0
WIADOMOŚCI
SONDA SE.PL: Na którą partię TERAZ byśmy zagłosowali?

SONDA SE.PL: Na którą partię TERAZ byśmy zagłosowali? 2:26

12 lutego 2016 08:43:59

Od kilku miesięcy rządy sprawuje PiS. Czy po tym czasie nadal zagłosowalibyś na tę partię?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.