Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Parkowanie w płatnych strefach wiąże się z logicznym uiszczeniem określonej opłaty za pozostawienie swojego auta. Kto nie stosuje się do ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 21:01:55
Władimira chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Ukrainiec jest aktualnym mistrzem świata organizacji IBF, WBO, IBO i superczempionem WBA. Z całą ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 16:36:45
- Ta inauguracja na Politechnice Warszawskiej, pomijając jej elementy kabaretowe, jest także groźna - mówił Kaczyński o rządzie Ewy Kopacz ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 15:26:25
Matka z 1,5-miesięcznym dzieckiem w wózku spacerowała ulicami Działdowa. Nagle pod jej ciężarem zawaliła się studzienka! Kobieta wpadła razem z ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 15:25:13
WIADOMOŚCI
6,5 mln złotych na MŚ w siatkówce! Wyliczamy...

6,5 mln złotych na MŚ w siatkówce! Wyliczamy... 1:11

20 września 2014 11:44:20

Według danych z Ministerstwa Sportu z budżetu państwa poszło 3,5 mln zł dla Polskiego Związku Piłki Siatkowej (na wynajem obiektów i transport), a do tego 3 mln zł na przygotowania siatkarzy do mundialu. Wyliczamy, co mogliby Państwo...

0
WIADOMOŚCI
Nie żyją Polacy zaginieni w Bułgarii! Rutkowski potwierdza

Nie żyją Polacy zaginieni w Bułgarii! Rutkowski potwierdza 4:02

19 września 2014 14:45:14

Detektyw Krzysztof Rutkowski potwierdził, że Joanna i Maksymilian, którzy zaginęli w Bułgarii, nie żyją. Ich ciała zostały wyłowione z Morza Czarnego. Rutkowski postara się teraz ustalić, co było przyczyną śmierci polskich studentów!

0
WIADOMOŚCI
Rutkowski o dostępie do broni: NIE jestem za!

Rutkowski o dostępie do broni: NIE jestem za! 2:25

19 września 2014 14:42:39

Już niedługo polskie osiedla mogą wyglądać jak amerykańska prowincja. I nie chodzi tu bynajmniej o pikapa zaparkowanego przed każdym domem, ale m.in. o strzelbę, którą legalnie można byłoby posiadać w celu obrony przed włamywaczami!...

0
WIADOMOŚCI
Lider Szkockiej Partii Narodowej przyjmuje wynik referendum

Lider Szkockiej Partii Narodowej przyjmuje wynik referendum 4:19

19 września 2014 11:41:55

Alex Salmond, Pierwszy Minister Szkocji przyjmuje wynik referendum.

0
WIADOMOŚCI
Palikot: Platforma rozklekotana, Graś garderobiany

Palikot: Platforma rozklekotana, Graś garderobiany 14:49

18 września 2014 13:32:14

Janusz Palikot był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?". Przewodniczący partii TWÓJ RUCH stwierdził m.in. że Platforma Obywatelska jest "rozklekotana", a Paweł Graś to ... garderobiany i człowiek do zadań...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.