Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Anna Wendzikowska słynie z dobrego stylu i gustu. Zawsze, gdy pojawia się na wielkich imprezach zachwyca stylizacjami. Dziennikarka i aktorka ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2016 13:40:13
Chociaż policja w Monachium donosi, że napastnik z piątkowej maskary w mieście nie miał powiązań z ISIS, to członkowie Państwa ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2016 13:28:13
Bohaterski brat wolał zginąć, niż pozwolić na to, by szaleniec zamordował jego siostrę! Mężczyzna z Kosowa stracił syna w strzelaninie. CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2016 13:24:42
Ali David Sonboly (+18 l.), Niemiec irańskiego pochodzenia, zabijał przypadkowych ludzi, bo był zafascynowany Andersem Breivikiem (37 l.). Pałał też ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2016 13:19:30
WIADOMOŚCI
Podpalone samochody. Kolejny dzień ROZRUCHÓW pod Paryżem!

Podpalone samochody. Kolejny dzień ROZRUCHÓW pod Paryżem! 49:02

24 lipca 2016 14:30:00

Beaumont-sur-Oise, Francja. Niemal 300 policjantów zostało skierowanych do miejscowości Beaumont-sur-Oise, leżącej na północ od Paryża. Powodem są rozruchy, do których doszło po śmierci młodego czarnoskórego mężczyzny osadzonego w...

0
WIADOMOŚCI
Tak BIEGACZE oddali hołd POWSTAŃCOM WARSZAWSKIM [WIDEO]

Tak BIEGACZE oddali hołd POWSTAŃCOM WARSZAWSKIM [WIDEO] 1:16

24 lipca 2016 12:23:32

Za nami 26. Bieg Powstania Warszawskiego. Niemal 10 tysięcy osób właśnie w ten sposób postanowiło oddać hołd tym, którzy walczyli w powstaniu warszawskim. W rolę starterów wcielili się bohterowie tamtych dni. Na trasie słychać było...

0
WIADOMOŚCI
PiS powinno poprzeć TUSKA w walce o drugą kadencję?

PiS powinno poprzeć TUSKA w walce o drugą kadencję? 1:54

24 lipca 2016 12:00:00

Sprawdziliśmy, czy Prawo i Sprawiedliwość powinno poprzeć Donalda Tuska w walce o drugą kadencję na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej.

0
WIADOMOŚCI
Ten bezzałogowy samolot dostarczy internet potrzebującym

Ten bezzałogowy samolot dostarczy internet potrzebującym 49:02

23 lipca 2016 15:00:33

Yuma, Arizona, USA. Facebook opublikował nagranie inauguracyjnego lotu bezzałogowego samolotu, który w ramach programu Aquila ma dostarczać internet do miejsc, w których występują problemy z dostępem do sieci. Pierwszy lot tej...

0
WIADOMOŚCI
Zamachowiec z Monachium NIE ŻYJE. To 18-latek pochodzenia...

Zamachowiec z Monachium NIE ŻYJE. To 18-latek pochodzenia... 49:02

23 lipca 2016 12:47:32

Monachium, Niemcy. 9 osób zginęło, a 16 zostało rannych w wyniku ataku, do którego doszło w centrum handlowym Olympia w Monachium. Według najnowszych doniesień policji, sprawca działał sam i był to 18-letni Niemiec irańskiego...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.