Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie WYBORY SAMORZĄDOWE 2014. Wybory samorządowe 2014 zostały wyznaczone na 16 ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 06:01:24
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie ewa kopacz. Cezary Grabarczyk zdradza "Super Expressowi", co planuje Donald ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 06:01:24
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie Cyganie. To miał być najpiękniejszy dzień w życiu pary młodej ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 06:01:23
RELACJA NA ŻYWO na Se.pl - NAJNOWSZE INFORMACJE w temacie 1 września. Pierwszego września do szkoły - z większym lub ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 06:01:04
WIADOMOŚCI
Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji!

Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji! 1:17

1 września 2014 12:46:51

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zobaczcie co na ten temat sądzą Piotr Kraśko,...

0
WIADOMOŚCI
Tadla: Kopacz nowym premierem!

Tadla: Kopacz nowym premierem! 2:26

1 września 2014 11:15:26

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zdaniem prezenterki "Wiadomości" Beaty Tadli...

0
WIADOMOŚCI
1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci? 2:19

1 września 2014 09:42:07

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Już 1. września nasze pociechy pomaszerują dzielnie do szkół. Jako rodzicie musimy zadbać o ich bezpieczeństwo w drodze na lekcje. Jeżeli nie wiesz, jak zatroszczyć się o Twoje...

0
WIADOMOŚCI
Skąd pochodzą Cyganie?

Skąd pochodzą Cyganie? 0:44

1 września 2014 08:45:36

 

Zapytaliśmy Polaków o ich zdanie na temat kraju zamieszkania Cyganów. Znasz prawidłową odpowiedź?

0
WIADOMOŚCI
Tylko u nas! Zobacz, jak "koniki" sprzedają bilety

Tylko u nas! Zobacz, jak "koniki" sprzedają bilety 1:26

31 sierpnia 2014 12:16:40

Konik: potocznie pokątny sprzedawca biletów na różne imprezy. Zazwyczaj "koniki" stoją przed wejściem na mecz, koncert i inne tego typu wydarzenia handlując nielegalnie biletami. Podczas imprezy otwarcia MŚ w siatkówce nie zabrakło...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.