Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Egzamin gimnazjalny 2014 z języka obcego - angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Jakie są Wasze opinie na temat testu? CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2014 05:00:45
Łukasz Warzecha - Poczet mędrców polskich: od przyjaciela Radka i Misia do niestrudzonego twitterowca CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2014 02:00:00
Dziś pogrzeb płk. Wojciecha Garstki z MO i SB CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2014 02:00:00
"W przeddzień kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II, głowy Kościoła powszechnego i wielkiego Polaka, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża mu wdzięczność ... CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2014 02:00:00
WIADOMOŚCI
Szefowa MEN: Autorka darmowego podręcznika zarobi 134 tys. zł

Szefowa MEN: Autorka darmowego podręcznika zarobi 134 tys. zł 13:09

24 kwietnia 2014 17:45:00

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc Jak?" była minister edukacji narodowej Joanna Kluzik - Rostkowska. Szefowa MEN tłumaczyła, dlaczego autorka darmowego podręcznika dla dzieci dostanie 134 tysiące złotych i czy to jest...

0
WIADOMOŚCI
Amerykański desant w Polsce!

Amerykański desant w Polsce! 1:12

24 kwietnia 2014 15:54:29

Zachodniopomorskie. 150 amerykańskich żołnierzy przyleciało w środę do Polski. To amerykańska odpowiedź na obecne wydarzenia na Ukrainie. Liczący 150 spadochroniarzy oddział jest częścią 173. brygady piechoty stacjonującej we...
0

WIADOMOŚCI
Test gimnazjalny - sprawdzamy wiedzę mieszkańców Warszawy!

Test gimnazjalny - sprawdzamy wiedzę mieszkańców Warszawy! 1:57

24 kwietnia 2014 10:48:37

Rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. Uczniowie klas trzecich rozpoczęli trzydniowy maraton z arkuszami egzaminacyjnymi. My postanowiliśmy sprawdzić jaką wiedzę posiadają mieszkańcy Warszawy. Oczywiście, wszystko na poziomie...

0
WIADOMOŚCI
Amerykanie o Polakach: Profesjonaliści!

Amerykanie o Polakach: Profesjonaliści! 14:43

24 kwietnia 2014 09:48:03

 - O Polakach mówi się, że to profesjonaliści, a przy tym ludzie pełni pokory - mówią amerykańscy żołnierze. Spadochroniarze z amerykańskiej 173. Brygady Powietrzno-Desantowej wylądowali w bazie lotniczej w Świdwinie....

0
WIADOMOŚCI
Cud Jana Pawła II: Tętniak zniknął bez śladu

Cud Jana Pawła II: Tętniak zniknął bez śladu 14:43

23 kwietnia 2014 18:15:57

Na uroczystość kanonizacji do Rzymu przyjechała Kostarykanka, której uzdrowienie uznano za cud Jana Pawła II. Był to jeden z fundamentów procesu kanonizacyjnego papieża Polaka. 50-letnia Kostarykanka opowiedziała, jak w klinice Gemelli...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.