Lucyna Winnicka NIE ŻYJE. Pogrzeb aktorki i wspomnienia bliskich 5:04

OCENA:

Kamery se24.tv towarzyszyły Lucynie Winnickiej w jej ostatniej drodze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z jej przyjacielem, Ryszardem Bacciarellim. Pani Lucyna Winnicka miała 85 lat. Była ikoną polskiego kina. Niezapomniana "Matka Joanna od aniołów" czy Marta z "Pociągu". Reżyserem obu filmów był Jerzy Kawalerowicz (+85 l.), prywatnie mąż aktorki. Mimo wielkiego uznania Lucyna Winnicka zakończyła karierę aktorską pod koniec lat 70.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Kaczyński jest obecnie w dobrej sytuacji, ale nie zapominajmy, że jeszcze rok do wyborów, a władza ma zawsze instrumenty, by ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2014 02:00:00
"Super Express": - Część rodzin ofiar tragedii smoleńskiej wystosowała list do premiera Holandii, w którym przestrzega go i rodziny ofiar ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2014 02:00:00
"Super Express": - Zjednoczona z PiS prawica może liczyć na 40 proc. przy 24 proc. PO. Uda się łatwo uzyskać ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2014 02:00:00
Premier Donald Tusk (57 l.) będzie mieć przerwę w pracy. Nie jest to jednak spowodowane wyprawą w jakieś egzotyczne miejsce, ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2014 02:00:00
WIADOMOŚCI
Są wyniki badań kierowcy z "Monciaka"

Są wyniki badań kierowcy z "Monciaka" 34:48

28 lipca 2014 16:08:24

-Według biegłych mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Dlatego teraz rozszerzą badania, żeby sprawdzić, czy kierowca brał jakieś inne leki, np. antydepresanty - poinformowała Agnieszka Gładkowska z gdańskiej...

0
WIADOMOŚCI
Weekendowa bitwa o Crocsy!

Weekendowa bitwa o Crocsy! 1:17

28 lipca 2014 10:59:04

Niedawno w Internecie aż zawrzało przez bitwę o Crocsy. Słynna sieć sklepów postanowiła powtórzyć promocję i w weekend ludzie mogli nabyć buty za małe pieniądze. Reporterzy z Krakowa byli wśród nich. Zobaczcie co działo się tym razem!...

0
WIADOMOŚCI
Tragiczny wypadek na spływie kajakowym

Tragiczny wypadek na spływie kajakowym 34:48

27 lipca 2014 14:43:31

60-latka zginęła w tragicznym wypadku na spływie kajakowym w Kłobukowicach niedaleko Częstochowy. Na odcinku Warty przewrócił się jeden z kajaków, którym płynęły dwie osoby. Kobiety nie udało się uratować.

0
WIADOMOŚCI
Wypadek szkolnego autobusu. Nie żyje co najmniej 25 dzieci

Wypadek szkolnego autobusu. Nie żyje co najmniej 25 dzieci 34:48

25 lipca 2014 16:28:30

Co najmniej 25 dzieci zginęło w zderzeniu szkolnego busa z pociągiem w stanie Telangana na południu Indii. Zginął także kierowca busa. Rannych zostało kilkanaścioro uczniów. Do zderzenia doszło w środę (23.07). Szkolny bus przewoził 40...

0
WIADOMOŚCI
Kolejne sankcje wobec Rosji? Co powinna zrobić Unia Europejska?

Kolejne sankcje wobec Rosji? Co powinna zrobić Unia Europejska? 4:35

25 lipca 2014 15:41:34

Po zestrzeleniu malezyjskiego boeinga 777 coraz głośniej mówi się o sankcjach wobec Rosji, która zdaniem wielu polityków i ekspertów jest mocno zaangażowana we wspieranie separatystów. Unia Europejska zapowiada kolejne sankcje. A jakie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.