LEK na tzw. dziecięcego alzheimera BEZ REFUNDACJI! 56:27

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

3-letni Filip z Łodzi jeszcze kilka miesięcy temu był zwyczajnym, pełnym życia dzieckiem. Obecnie chłopiec nie chodzi już samodzielnie, nie mówi, zaś jego ciało jest coraz mniej stabilne. Filip choruje na rzadką, śmiertelną chorobę genetyczną Niemanna-Picka, potocznie zwaną dziecięcym alzheimerem. Jest jednak nadzieja - można spowolnić rozwój choroby. Niestety – minister zdrowia odmówił refundacji leku. Powodem są zbyt duże koszty.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Protest przed domem Jarosława Kaczyńskiego odbył się wieczorem w Warszawie. Demonstranci skrzyknęli się na Facebooku, poprzez założone wydarzenie "Idziemy pod ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 22:50:15
Po protestach przed Sejmem, Senatem, Pałacem Prezydenckim i Sądem najwyższym, przyszedł czas na protest przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Internauci skrzykują ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 21:52:47
Gołębie serce zgubiło duchownego. W ciągu kilku lat Dariusz G. (51 l.) wyłudził od księdza Jerzego S. 817 tys. zł! ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 21:18:22
Przyjęta bez poprawek ustawa o Sądzie Najwyższym zawiera błąd. Wie o tym marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Sprawę skomentował na Twitterze. ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:58:31
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 56:32

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

3
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 56:32

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 56:33

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 56:33

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 56:33

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.