Kto ZABIŁ Jaroszewiczów? SZOKUJACE ODKRYCIE Sekielskiego! 1:42

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Po 25 latach wraca sprawa bestialskiego mordu na byłym premierze z czasów PRL Piotrze Jaroszewiczu (+83 l.) i jego żonie Alicji Solskiej (+67 l.). Dziennikarz śledczy NOWEJ TV Tomasz Sekielski dotarł do dowodów, które dotąd uważano za zaginione! Być może doprowadzą one do sprawców zabójstwa jednego z najpotężniejszych członków komunistycznego aparatu władzy.

Wstrząsający dokument, który może rzucić nowe światło na niewyjaśnioną zbrodnię, można obejrzeć już dziś w NOWEJ TV. Jest to jeden z odcinków serialu "Teoria spisku". Jego autor, Tomasz Sekielski, nawet nie przypuszczał, jak zaskakującego odkrycia dokona, pracując nad odcinkiem o zabójstwie byłego premiera i jego małżonki, do którego doszło w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 roku.

Dziennikarz dotarł do trzech folii z odciskami linii papilarnych, które zostały zabezpieczone na miejscu zbrodni.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Protest przed domem Jarosława Kaczyńskiego odbył się wieczorem w Warszawie. Demonstranci skrzyknęli się na Facebooku, poprzez założone wydarzenie "Idziemy pod ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 22:50:15
Po protestach przed Sejmem, Senatem, Pałacem Prezydenckim i Sądem najwyższym, przyszedł czas na protest przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Internauci skrzykują ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 21:52:47
Gołębie serce zgubiło duchownego. W ciągu kilku lat Dariusz G. (51 l.) wyłudził od księdza Jerzego S. 817 tys. zł! ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 21:18:22
Przyjęta bez poprawek ustawa o Sądzie Najwyższym zawiera błąd. Wie o tym marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Sprawę skomentował na Twitterze. ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:58:31
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 55:00

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

3
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 55:00

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 55:00

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 55:00

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 55:00

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.