Kto prymasem po kard. Glempie? Ludzie: Nycz, Dziwisz 1:29

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Reporter Super Expressu i telewizji online se24.tv zadał warszawiakom proste pytanie: kto powinien zostać prymasem po śmierci kardynała Józefa Glempa. Oczywiście pytanie było odrobinę podchwytliwe, bo od 2010 r. prymasem Polski jest Józef Kowalczyk. Okazało się jednak, że ludzie na ulicy tego nie wiedzą - jako prymasa, następcę kardynała Glempa, wskazywany był biskup Nycz, biskup Stanisław Dziwisz.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W piątek papież Franciszek spędzi trzeci dzień swojego pobytu w Polsce z okazji Światowych Dni Młodzieży. W jego planach jest ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2016 19:47:50
Jedna osoba nie żyje, zaś 33 zostały ranne - to tragiczny bilans karamobolu, który miał miejsce w Grzędach pod Warszawą. ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2016 18:26:50
Koszmarny wypadek w podwarszawskiej miejscowości Grzędy. Na krajowej „siódemce’ zderzył się tir i dwa busy. Jedna osoba nie żyje, 19 ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2016 18:00:00
Nad Polską właśnie przechodzą gwałtowne burze - wieje bardzo porywisty wiatr i pada deszcz. Mieszkańcy Polski powinny unikać stania pod ... CZYTAJ DALEJ
29 lipca 2016 16:09:15
WIADOMOŚCI
TURCJA. Budują "cmentarz dla zdrajców". Pochowają spiskowców

TURCJA. Budują "cmentarz dla zdrajców". Pochowają spiskowców 50:11

29 lipca 2016 17:30:00

Stambuł, Turcja. Tureckie władze rozpoczęły prace przy budowie cmentarza dla „zdrajców”. Zostaną na nim pochowani żołnierze - buntownicy, którzy zginęli w czasie nieudanej próby zamachu stanu.

Cmentarz powstaje w Stambule...

0
WIADOMOŚCI
Robili SELFIE z ciałem kobiety wyłowionej z Warty. Teraz...

Robili SELFIE z ciałem kobiety wyłowionej z Warty. Teraz... 50:11

29 lipca 2016 15:30:00

Poznań. Podejrzani ws. robienia zdjęć zwłokom znalezionym w poniedziałek (25.07) w Warcie przyznali się do winy i chcą dobrowolnie poddać się karze. Mężczyzna, który natrafił na zwłoki oraz dwaj byli pracownicy zakładu pogrzebowego,...

0
WIADOMOŚCI
Tłumy wiernych na trasie przejazdu papieża! [WIDEO]

Tłumy wiernych na trasie przejazdu papieża! [WIDEO] 1:00

29 lipca 2016 13:30:00

Papież Franciszek, który przybył do Polski na Światowe Dni Młodzieży 2016, na każdym kroku spotyka się z entuzjastycznym nastawieniem Polaków i pielgrzymów z całego świata.

0
WIADOMOŚCI
Białystok ZALANY po burzy. Piesi na bosaka, "płynące" autobusy

Białystok ZALANY po burzy. Piesi na bosaka, "płynące" autobusy 50:11

29 lipca 2016 12:00:00

Białystok. Czwartkowa (28.07) gwałtowna pogoda sprawiła, że w Białymstoku strażacy interweniowali około 35 razy. Zalanych zostało kilka ulic, a także budynków. Samochody stały tam w wodzie, a jeden z autobusów "pływał" po ulicach. 0

WIADOMOŚCI
Pielgrzymi z całego świata mówią po Polsku! Czego się nauczyli?

Pielgrzymi z całego świata mówią po Polsku! Czego się nauczyli? 1:09

29 lipca 2016 11:30:00

Język polski nie należy do najłatwiejszych na świecie. Mimo to, pielgrzymi, którzy przybyli na Światowe Dni Młodzieży 2016 postanowili poznać kilka najważniejszych zwrotów w naszym języku. Posłuchajcie jak sobie poradzili!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.