Kto prymasem po kard. Glempie? Ludzie: Nycz, Dziwisz 1:29

OCENA:

Reporter Super Expressu i telewizji online se24.tv zadał warszawiakom proste pytanie: kto powinien zostać prymasem po śmierci kardynała Józefa Glempa. Oczywiście pytanie było odrobinę podchwytliwe, bo od 2010 r. prymasem Polski jest Józef Kowalczyk. Okazało się jednak, że ludzie na ulicy tego nie wiedzą - jako prymasa, następcę kardynała Glempa, wskazywany był biskup Nycz, biskup Stanisław Dziwisz.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Dramat rozegrał się na jednej z prywatnych posesji w Lęborku. Jak informuje Głos Pomorza, owczarek niemiecki dotkliwie pogryzł 10-letnią dziewczynkę. ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 18:33:25
Trzech zatrzymanych Romów usłyszało już zarzut dokonania rozboju. Jednemu z mężczyzn postawiono także zarzut spowodowania średniego uszkodzenia ciała. Taki sam ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 18:25:50
Rosjanie walczący na Ukrainie z wojskami legalnego rzadu zaczynają grozić również Polsce. Jeden z watażków zapowiada rakietowy atak w odwecie ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 17:31:02
100 tysięcy złotych! Tyle ma kosztować sukienka, którą zostanie przyozdobiona ikona Matki Boskiej Rychwałdzkiej. Jak twierdzą pomysłodawcy akcji, ma to ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 17:23:51
WIADOMOŚCI
Sensacyjny sondaż! Nałęcz komentuje spadające wyniki PiS-u!

Sensacyjny sondaż! Nałęcz komentuje spadające wyniki PiS-u! 13:21

2 września 2014 14:27:28

Skończyła się dobra passa Jarosława Kaczyńskiego! Platforma Obywatelska zaczęła deptać PiS-owi po...

0
WIADOMOŚCI
Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji!

Kto nowym premierem? Odpowiadają gwiazdy telewizji! 1:17

1 września 2014 12:46:51

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zobaczcie co na ten temat sądzą Piotr Kraśko,...

0
WIADOMOŚCI
Tadla: Kopacz nowym premierem!

Tadla: Kopacz nowym premierem! 2:26

1 września 2014 11:15:26

W weekend premier Donald Tusk został wybrany szefem Rady Europejskiej. Oznacza to, że będzie musiał przenieść się do Brukseli. Kto zajmie jego miejsce i zostanie nowym szefem rady ministrów? Zdaniem prezenterki "Wiadomości" Beaty Tadli...

0
WIADOMOŚCI
1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

1. WRZEŚNIA - jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci? 2:19

1 września 2014 09:42:07

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Już 1. września nasze pociechy pomaszerują dzielnie do szkół. Jako rodzicie musimy zadbać o ich bezpieczeństwo w drodze na lekcje. Jeżeli nie wiesz, jak zatroszczyć się o Twoje...

0
WIADOMOŚCI
Skąd pochodzą Cyganie?

Skąd pochodzą Cyganie? 0:44

1 września 2014 08:45:36

 

Zapytaliśmy Polaków o ich zdanie na temat kraju zamieszkania Cyganów. Znasz prawidłową odpowiedź?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.