Kto prymasem po kard. Glempie? Ludzie: Nycz, Dziwisz 1:29

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Reporter Super Expressu i telewizji online se24.tv zadał warszawiakom proste pytanie: kto powinien zostać prymasem po śmierci kardynała Józefa Glempa. Oczywiście pytanie było odrobinę podchwytliwe, bo od 2010 r. prymasem Polski jest Józef Kowalczyk. Okazało się jednak, że ludzie na ulicy tego nie wiedzą - jako prymasa, następcę kardynała Glempa, wskazywany był biskup Nycz, biskup Stanisław Dziwisz.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Osiem lat trwał proces byłego senatora PO Krzysztofa Piesiewicza (71 l.). Warszawski Sąd Okręgowy skazał byłego polityka za „usiłowanie posiadania” ... CZYTAJ DALEJ
27 września 2016 15:25:15
Prokuratura Okręgowa w Białymstoku umorzyła dochodzenie związane ze zorganizowanymi w kwietniu w tym mieście obchodami 82. rocznicy powstania ONR. Jak ... CZYTAJ DALEJ
27 września 2016 15:16:46
20-letnia studentka z Rosji podjęła decyzję o wystawieniu swojego dziewictwa na aukcję, bo - jak twierdzi - już naczekała się ... CZYTAJ DALEJ
27 września 2016 14:56:29
Debata Hilary Clinton - Donald Trump raczej nie wyłoniła jednoznacznego zwycięzcy. W trakcie debaty poruszony został temat polityki zagranicznej USA, ... CZYTAJ DALEJ
27 września 2016 14:44:05
WIADOMOŚCI
Zalewski: Od stycznia VAT 22%, PiS podniesie podatki ustawą

Zalewski: Od stycznia VAT 22%, PiS podniesie podatki ustawą 1:10

27 września 2016 14:53:46

Paweł Zalewski z Platformy Obywatelskich potwierdził w programie "Więc jak?", że od stycznia 2017 roku VAT wróci do poziomuy 22%. PiS już zapowiedział, ze chce utrzymać VAT na poziomie 23%.

0
WIADOMOŚCI
Polacy w Wielkiej Brytanii. Jak wygląda ich życie po BREXICIE?

Polacy w Wielkiej Brytanii. Jak wygląda ich życie po BREXICIE? 45:14

27 września 2016 14:00:07

W poszukiwaniu tematów prowadząca program "Rozmowy w Toku" Ewa Drzyzga pojechała do Wielkiej Brytanii. Chciała sprawdzić, czego szukają tam Polacy - pieniędzy czy może miłości? Jak Brytyjczycy traktują Polaków? - Jeśli Polacy sami nie...

0
WIADOMOŚCI
Coming out KSIĘDZA w programie telewizyjnym!

Coming out KSIĘDZA w programie telewizyjnym! 45:14

27 września 2016 13:00:00

Warszawa. - To może ja dokonam „coming outu”. Jestem heteroseksualny i bardzo się z tego cieszę. Jednocześnie nie mam żadnego problemu, by podać rękę panu posłowi Pawłowi Rabiejowi - powiedział ks. Przemysław Drąg. Dyrektor Krajowego...

0
WIADOMOŚCI
Ogromna KACZKA na AUTOSTRADZIE

Ogromna KACZKA na AUTOSTRADZIE 45:14

27 września 2016 11:00:26

Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania. Wielka dmuchana kaczka przeturlała się po autostradzie M8 w pobliżu centrum handlowego Braehead. Silny wiatr zerwał nadmuchiwaną reklamę komisu samochodowego.

0
WIADOMOŚCI
"Szałamacha byłby kozłem OFIARNYM, trzeba wymienić KACZYŃSKIEGO"

"Szałamacha byłby kozłem OFIARNYM, trzeba wymienić KACZYŃSKIEGO" 45:14

27 września 2016 10:30:00

Warszawa. Prof. Leszek Balcerowicz powiedział, że nie ministrowie, a sam Jarosław Kaczyński jako lider obozu rządzącego nadaje się do wymiany. Były wicepremier i minister finansów skomentował w ten sposób planowaną rekonstrukcję...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.