Kto prymasem po kard. Glempie? Ludzie: Nycz, Dziwisz 1:29

OCENA:

Reporter Super Expressu i telewizji online se24.tv zadał warszawiakom proste pytanie: kto powinien zostać prymasem po śmierci kardynała Józefa Glempa. Oczywiście pytanie było odrobinę podchwytliwe, bo od 2010 r. prymasem Polski jest Józef Kowalczyk. Okazało się jednak, że ludzie na ulicy tego nie wiedzą - jako prymasa, następcę kardynała Glempa, wskazywany był biskup Nycz, biskup Stanisław Dziwisz.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Stanowiska odwołanych wiceministrów (zdrowia, edukacji, skarbu i infrastruktury) zajmą posłanki Platformy Obywatelskiej. CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 18:11:14
Kontrola domu dziecka w Lidzbarku wykazała, że opiekunowie znęcali się nad dziećmi. Zamykali je w izolatkach lub polewali je wodą. CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 15:54:48
Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 15:49:12
Kierowcy podróżujący z Koszalina i innych miast Pomorza Środkowego przez Wielkopolskę mogą już ekspresowo ominąć Poznań i dotrzeć do autostrady ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 15:29:25
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 20. grudnia? 4:24

20 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 20. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem

gen. Kiszczak: Miałem zostać prezydentem 6:18

20 grudnia 2014 05:00:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj drugą część wywiadu pt. "MIAŁEM ZOSTAĆ PREZYDENTEM"

0
WIADOMOŚCI
Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi

Porwanie w centrum Warszawy: reakcja ludzi 1:34

19 grudnia 2014 13:30:20

Zobaczcie kolejny eksperyment społeczny telewizji internetowej Super Express TV. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jak ludzie zareaguję na porwanie człowieka w centrum Warszawy. Czy ktoś pomógł porywanemu, a może wszyscy przeszli...

0
WIADOMOŚCI
Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia?

Wehikuł Czasu: Co wydarzyło się 19. grudnia? 4:38

19 grudnia 2014 06:00:00

Zapraszamy do obejrzenia programu telewizji FOKUS TV pt. "Wehikuł Czasu". Zjandziecie w nim wiele ciekawostek dotyczących historycznych wydarzeń i nie tylko. Co działo się na przestrzeni lat 19. grudnia! Zobaczcie!

0
WIADOMOŚCI
EXCLUSIVE! Wywiad z gen. Kiszczakiem!!

EXCLUSIVE! Wywiad z gen. Kiszczakiem!! 3:04

18 grudnia 2014 23:59:00

TYLKO U NAS wywiad z gen. Czesławem Kiszczakiem. Super Express jako jedyny został wpuszczony do domu generała! Obejrzyj pierwszą część wywiadu pt. "TECZKI"

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.