Kto prymasem po kard. Glempie? Ludzie: Nycz, Dziwisz 1:29

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Reporter Super Expressu i telewizji online se24.tv zadał warszawiakom proste pytanie: kto powinien zostać prymasem po śmierci kardynała Józefa Glempa. Oczywiście pytanie było odrobinę podchwytliwe, bo od 2010 r. prymasem Polski jest Józef Kowalczyk. Okazało się jednak, że ludzie na ulicy tego nie wiedzą - jako prymasa, następcę kardynała Glempa, wskazywany był biskup Nycz, biskup Stanisław Dziwisz.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Odsunięty od Telewizji Publicznej Tomasz Lis stał się jednym z najbardziej zaciekłych krytyków swojego poprzedniego pracodawcy. W wielu wpisach dosadnie ... CZYTAJ DALEJ
1 maja 2016 18:42:11
Lech Wałęsa znowu zaskakuje. Ostatnio o byłym prezydencie było głośno za sprawą afery teczek generała Kiszczaka. Sprawa nieco ucichła, ale ... CZYTAJ DALEJ
1 maja 2016 18:39:02
Chociaż minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski zabronił Nocnym Wilkom wjazdu na teren Polski, członkowie gangu motocyklistów z Rosji, próbowali przekroczyć ... CZYTAJ DALEJ
1 maja 2016 18:15:30
Prezydent Andrzej Duda odwiedził dziś Kalisz. W sanktuarium świętego Józefa wygłosił przemówienie do uczestników pielgrzymki ludzi pracy i pracodawców. Co ... CZYTAJ DALEJ
1 maja 2016 16:50:31
WIADOMOŚCI
Czarzasty zdradza HISTORIĘ SWETRÓW: Czuję się trochę młodziej

Czarzasty zdradza HISTORIĘ SWETRÓW: Czuję się trochę młodziej 1:47

1 maja 2016 15:00:00

Włodzimierz CZarzasty, szef SLD znany jest z noszenia swetrów w różnych kolorach. Jaka jest historia tego uwielbienia dla swetrów?

0
WIADOMOŚCI
2,5 latek WYPADŁ z okna na TRZECIM PIĘTRZE. Rodzice byli PIJANI

2,5 latek WYPADŁ z okna na TRZECIM PIĘTRZE. Rodzice byli PIJANI 22:00

1 maja 2016 13:17:21

Brzeg, woj. opolskie. W stanie ciężkim do szpitala w Opolu w sobotę wieczorem trafił 2,5-latek, który wypadł z okna na trzecim piętrze bloku w Grodkowie. Rodzice chłopca byli pijani. - W chwili obecnej są zatrzymani, przebywają w...

0
WIADOMOŚCI
KRWAWA historia Święta Pracy. Skąd się wzięło?

KRWAWA historia Święta Pracy. Skąd się wzięło? 3:07

1 maja 2016 00:11:23

Święto Pracy obchodzone 1 maja jak mało które kojarzy się z PRL-em. Tymczasem w rzeczywistości komuniści je zawłaszczyli, a dzień ludzi pracujących ma swoje początki w USA. Bardzo krwawe początki... Oto jak NAPRAWDĘ wygląda historia...

0
WIADOMOŚCI
AGRESYWNY policjant! POBIŁ skutą kajdankami KOBIETĘ!! [WIDEO]

AGRESYWNY policjant! POBIŁ skutą kajdankami KOBIETĘ!! [WIDEO] 22:00

1 maja 2016 00:02:17

Jacksonville, Floryda, USA. Policjant z Jacksonville został aresztowany za pobicie podczas interwencji kobiety skutej kajdankami.

Zajście zostało zarejestrowane na kamerze monitoringu. Na nagraniu widać jak zatrzymana kobieta...

0
WIADOMOŚCI
Polała się KREW. Starcia z POLICJĄ przed wystąpieniem TRUMPA!

Polała się KREW. Starcia z POLICJĄ przed wystąpieniem TRUMPA! 22:00

30 kwietnia 2016 22:00:00

Burlingame, Kalifornia, USA. Około 300 osób zebrało się w Burlingame w Kalifornii przed hotelem, w którym Donald Trump miał zabrać głos podczas konwencji republikańskiej. Manifestujący głośno sprzeciwiali się pomysłom kandydata do...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.