Kto prymasem po kard. Glempie? Ludzie: Nycz, Dziwisz 1:29

OCENA:

Reporter Super Expressu i telewizji online se24.tv zadał warszawiakom proste pytanie: kto powinien zostać prymasem po śmierci kardynała Józefa Glempa. Oczywiście pytanie było odrobinę podchwytliwe, bo od 2010 r. prymasem Polski jest Józef Kowalczyk. Okazało się jednak, że ludzie na ulicy tego nie wiedzą - jako prymasa, następcę kardynała Glempa, wskazywany był biskup Nycz, biskup Stanisław Dziwisz.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Publikujemy dziś listę płac najlepiej zarabiających prezesów banków w Polsce. Kwoty muszą imponować, bo ponad 3 mln zł, które rocznie ... CZYTAJ DALEJ
28 stycznia 2015 02:00:00
Rozmowa z prof. Wojciechem Roszkowskim, autorem książek na temat historii XX wieku. CZYTAJ DALEJ
28 stycznia 2015 02:00:00
Z Przemysławem Wiplerem rozmawiał naczelny Super Expressu - Sławomir Jastrzębowski. CZYTAJ DALEJ
28 stycznia 2015 02:00:00
Uroczystości związane z 70. rocznicą wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, które z powodu ignorancji ministra Schetyny stały się okazją do kolejnego wzrostu ... CZYTAJ DALEJ
28 stycznia 2015 02:00:00
WIADOMOŚCI
Wipler: Ogórek to bardzo piękna pani

Wipler: Ogórek to bardzo piękna pani 13:47

27 stycznia 2015 16:37:55

Przemysław Wiper był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?". Polityk nowej partii KORWiN odniósł się do kandydatury Magdaleny Ogórek na prezydenta RP. Zobaczcie, co powiedział Wipler!

0
WIADOMOŚCI
Wipler: Część posłów była nietrzeźwa podczas...

Wipler: Część posłów była nietrzeźwa podczas... 9:19

27 stycznia 2015 16:23:30

SZOK! Przemysław Wipler ujawnia prawdę na temat nocnego głosowania nad nowelizacją ustawy górniczej! Według polityka partii KORWiN nie wszyscy posłowie byli trzeźwi podczas tego posiedzenia... Zobacz fragment wywiadu "Więc jak?".

0
WIADOMOŚCI
Wipler: ZAROBIŁEM na KREDYCIE we FRANKACH

Wipler: ZAROBIŁEM na KREDYCIE we FRANKACH 1:02

27 stycznia 2015 15:12:34

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?" był Przemysław Wipler, przedstawiciel partii KORWiN. Polityk zdradził, że był kredytobiorcą we frankach ale ... zarobił na tym. Jak to możliwe? Przekonajcie się - obejrzyjcie...

0
WIADOMOŚCI
Wipler o nowej partii KORWiN - dlaczego powstała?

Wipler o nowej partii KORWiN - dlaczego powstała? 1:25

27 stycznia 2015 15:09:27

Przemysław Wipler był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie "Więc jak?". Były polityk Kongresu Nowej Prawicy opowiadał o tym, dlaczego powstała nowa partia Janusza Korwin - Mikkego o nazwie "KORWiN".

0
WIADOMOŚCI
Wybuch gazu w Warszawie: mamy nagranie z monitoringu

Wybuch gazu w Warszawie: mamy nagranie z monitoringu 11:24

27 stycznia 2015 14:06:15

Nie ma oficjalnej przyczyny wybuchu na rogu Noakowskiego i Koszykowej. Wybuch uszkodził 10 mieszkań, w tym kilka doszczętnie. Mamy nagranie z monitoringu.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.