Kto prymasem po kard. Glempie? Ludzie: Nycz, Dziwisz 1:29

OCENA:

Reporter Super Expressu i telewizji online se24.tv zadał warszawiakom proste pytanie: kto powinien zostać prymasem po śmierci kardynała Józefa Glempa. Oczywiście pytanie było odrobinę podchwytliwe, bo od 2010 r. prymasem Polski jest Józef Kowalczyk. Okazało się jednak, że ludzie na ulicy tego nie wiedzą - jako prymasa, następcę kardynała Glempa, wskazywany był biskup Nycz, biskup Stanisław Dziwisz.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Mariusz Kamiński, Adam Hofman i Adam Rogacki wydali oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń z nimi w roli głównej. Oświadczenie posłów ... CZYTAJ DALEJ
22 listopada 2014 22:26:11
Sobotni poranek okazał się ostatni w życiu dla dwóch Polaków mieszkających w Londynie. Robotnicy, pracujący przy remoncie jednej z kamienic, ... CZYTAJ DALEJ
22 listopada 2014 22:20:34
Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami. Warto już teraz przygotować listę wróżb, które odkryją przed nami przyszłość. Jedna z nich mówi ... CZYTAJ DALEJ
22 listopada 2014 17:37:11
Sobota mija pod znakiem protestów. Przed Sądem Rejonowym dla m. st. Warszawy zgromadzili się przedstawiciele Ruchu Narodowego, którzy żądają m.in. ... CZYTAJ DALEJ
22 listopada 2014 16:43:32
WIADOMOŚCI
Dymisje czlonków PKW!

Dymisje czlonków PKW! 24:13

22 listopada 2014 13:08:08

Po zamieszaniu jakie wywołała awarsja systemu liczącego głosy wyborcze, członkowie PKW podali się do dymisji. 

0
WIADOMOŚCI
Co zdarzyło się 22 listopada?

Co zdarzyło się 22 listopada? 4:46

22 listopada 2014 06:00:00

WEHIKUŁ CZASU - KALENDARIUM Z DNIA 22.11.

Warto zagłębić się w historię, dlatego przypominamy Wam jakie zdarzenia miały miejsce danego dnia.

0
WIADOMOŚCI
Komorowski: PiS zbija nędzny kapitał polityczny

Komorowski: PiS zbija nędzny kapitał polityczny 24:13

21 listopada 2014 22:00:49

Sprawa wyników wyborów samorządowych wciąż nie ucichła. Jedni mówią o zwykłym błędzie systemu, inni idą dalej i gloszą tezy o wyborczym fałszerstwie. Prezydent Bronisław Komorowski przyznał, że PiS zbija na tej sprawie nędzny kapitał...

0
WIADOMOŚCI
Eksperyment społeczny - pijany kierowca

Eksperyment społeczny - pijany kierowca 5:23

21 listopada 2014 16:21:02

"Skrzyżowanie w centrum Warszawy, pijany kierowca pędził 100km/h. Potrącił dwoje pieszych. Wszyscy zginęli na miejscu" - takie wiadomości nagminnie prezentują programy informacyjne. Nagminnie, ponieważ dosyć często nie zwracamy uwagi na...

0
WIADOMOŚCI
Wiśniewski i Lubert w szpitalu! Co się stało?

Wiśniewski i Lubert w szpitalu! Co się stało? 6:00

21 listopada 2014 13:24:37

Wydaje Wam się, że gwiazdom zależy tylko na rozgłosie w mediach? Musicie zobaczyć ten materiał. Okazuje się, że znane nam osoby lubią i chcą pomagać. Postanowiliśmy odwiedzić Fundację Spełnionych Marzeń, bo to właśnie tam zagrali Tomek...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.