KSIĘŻNA KATE. TEGO O NIEJ NIE WIECIE 1:00

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Księżna Kate zanim poślubiła następce brytyjskiego tronu - księcia Williama, była m.in. prześladowana w szkole przez rówieśników. Miała opinię kujona i nudziary. Koleżanki wyśmiewały się także z jej ubrań i fryzury. Jako nastolatka uwielbiała sport. Kate Middleton trenowała grę w tenisa oraz hokeja na trawie. Była kapitanem zespołu Marlborough College. Zobacz więcej faktów na temat księżna Cambridge w materiale wideo!

 

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Burze i deszcze nawiedzą dziś Polskę! Po ciepłej, a miejscami nawet upalnej sobocie trzeba się spodziewać załamania pogody. Na deszcze ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 13:20:31
Prezydencki rzecznik Krzysztof Łapiński w sobotę rano gościł w programie III Polskiego Radia. Przyznał, że prezydent Andrzej Duda zauważył pewne ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 12:02:03
Ten mały chłopiec to prawdziwy bohater! Gdy jego mama zasłabła, chłopiec ruszył w poszukiwaniu pomocy. Wyszedł z domu wraz z ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 11:31:09
Tragiczne wiadomości ze Szwecji. W miejscowości Göteborgu odnalezione zostały zwłoki Polki i jej dzieci. Lokalna policja zatrzymała męża kobiety, pochodzącego ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 10:45:56
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 54:46

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

3
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 54:46

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 54:46

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 54:46

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
WIADOMOŚCI
 Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park 54:46

21 lipca 2017 19:15:36

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.