Jak zginął poseł WÓJCIKOWSKI z KUKIZ'15? NOCNY EKSPERYMENT 26:27

OCENA:
Publikacja: 17.02.2017, Autor: TVN24/x-news, eksperyment, POSEŁ KUKIZ'15, POSEŁ WÓJCIKOWSKI, śmierć posła, Wójcikowski
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Droga S8 Babsk - Kowiesy (woj. łódzkie). Wczesnym rankiem na drodze S8 w kierunku Warszawy między węzłami Babsk i Kowiesy pod został przeprowadzony eksperyment procesowy mający pomóc w wyjaśnieniu okoliczności wypadku drogowego, w którym w styczniu zginął poseł Rafał Wójcikowski z Kukiz'15.
Kierowane przez niego auto uderzyło w barierę, ustawiając się prostopadle do kierunku jazdy. Następnie w auto posła uderzył inny samochód. Parlamentarzysta zmarł mimo reanimacji. Cztery inne osoby zostały ranne.
Prokuratura starała się odtworzyć okoliczności wypadku, by ustalić jego przebieg.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Złe wieści dla pacjentów! Jak wynika z nowej listy refundacyjnej opublikowanej przez Ministerstwo Zdrowia, od 1 września ma zdrożeć 286 ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 20:20:01
Szokujące nagranie pojawiło się w internecie. Widać na nim jak grupa nastolatków najpierw rozbiera, a następnie molestuje upośledzoną, młodą kobietę ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 19:42:24
Wzruszający list od byłego żołnierza AK trafił do Rzecznika Praw Obywatelskich. 95-letni powstaniec żali się w nim, że padł ofiarą ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 17:29:07
Kampania Głównego Inspektoratu Sanitarnego przestrzegającego przed pigułką gwałtu spotkała się ze sporą krytyką ze strony społeczeństwa. Głównym powodem jest hasło ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 16:26:35
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 26:30

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach 26:30

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 26:30

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 26:30

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
WIADOMOŚCI
Samochód wjechał w dwa przystanki, nie żyje jedna osoba

Samochód wjechał w dwa przystanki, nie żyje jedna osoba 26:30

21 sierpnia 2017 20:05:32

To nie był atak terrorystyczny – tak francuskie służby mówią o tragedii, do jakiej doszło w poniedziałek rano w Marsylii. 35-letni kierowca celowo staranował dwa przystanki i stojących na nich ludzi. Jedna osoba nie żyje, a jedna jest...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.