Huk, strzały i wyważane drzwi. Bydgoscy funkcjonariusze zlikwidowali "sklep" z narkotykami 1:05

OCENA:
Publikacja: 20.03.2017, Autor: X-NEWS,
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Toruń. Wydział KWP w Bydgoszczy przez kilka miesięcy rozpracowywał grupę handlującą narkotykami na terenie Torunia. Funkcjonariusze nie wykluczali, że mogli oni działać również w innych miastach. W jednym z mieszkań policjanci odkryli „sklep”, w którym narkotyki były sprzedawane w określonych godzinach. Znajdowały się w nim wagi elektroniczne, woreczki strunowe i zeszyt z zapiskami dotyczącymi rozliczeń. W sprzedaży była amfetamina, marihuana i tabletki ekstazy. W przeszukaniach wykorzystano policyjne psy. Zatrzymano trzech podejrzanych.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Nawet 15 lat więzienia grozi 35-latkowi, który podczas festynu w Bolesławcu zaatakował maczetą dwóch mężczyzn podczas festynu w Bolesławcu, na ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:49:31
Skutki nawałnic, jakie niedawno przeszły nad Polską mieszkańcy zniszczonych terenów będą odczuwali jeszcze długo. Szalejąca wichura zrywała dachy, niszczyła pola ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:27:06
Program Azja Express 2 będziemy mogli oglądać na antenie TVN już jesienią. Dziś odbyła się konferencja prasowa Azji Express 2. ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 13:30:56
Już w najbliższy piątek prezydent Andrzej Duda pojawi się w Gdański. Weźmie udział w debacie, która ma być początkiem kampanii ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 13:23:27
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 53:59

21 sierpnia 2017 22:20:58

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl Kaczyńskiego na wakacjach 53:59

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
Na polskie stoły wkraczają… ostrygi!

Na polskie stoły wkraczają… ostrygi! 53:59

21 sierpnia 2017 20:07:48

Schabowy, golonka i gołąbki w polskiej kuchni ciągle dobrze się mają, ale chętnie sięgamy po nowe i to już nie są smaki dla snoba . Owoce morza na naszych stołach to już nic nowego, krewetki są popularne jak frytki, nadchodzi czas na...

0
WIADOMOŚCI
Słońce przyciągnie pół miliarda widzów?

Słońce przyciągnie pół miliarda widzów? 53:59

21 sierpnia 2017 20:07:26

Amerykanie czekali na to zjawisko od 1979 roku no i się doczekali. Od San Francisco po Nowy York, będą obserwowali całkowite zaćmienie słońca. Nie będą mieli zbyt wiele czasu, bo potrwa ono trochą ponad dwie minuty, ale będzie widoczne...

0
WIADOMOŚCI
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 53:59

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.