Znaleziono zwłoki noworodka na wysypisku w Gdansku 19:03

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Makabryczne odkrycie na wysypisku śmieci w Gdańsku. Na taśmę sortującej jeden z pracowników zauważył zwłoki noworodka. Prokuratura prowadzi już śledztwo w tej sprawie. Przesłuchani zostali pracownicy sortowni. Śledczy zlecili przeprowadzenie sekcji zwłok chłopca. Policja ustala, kim jest matka dziecka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Już 2 października lepiej nie wybierać się do lekarza. Na ten dzień służba zdrowia szykuje strajk głodowy. Chcą protestować przeciwko ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 22:00:00
Belgijska policja zatrzymała Polaka, który jest podejrzany o zabójstwo pracownicy biura związków zawodowych. Morderstwa dokonał przy świadkach, a po wszystkim ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 21:04:42
Zapadł wyrok w sprawie fotografa Marcina N., który dodawał swoje nasienie do jedzenia i napojów, a potem częstował nimi nieświadome ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 19:49:56
RUDNIK był jednym z pięćdziesięciu artystów, którzy wystąpili na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017. Jego występ wywołał spore ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 19:40:03
WIADOMOŚCI
„24 godziny”. Wydanie z 23.08.2017

„24 godziny”. Wydanie z 23.08.2017 19:06

23 sierpnia 2017 19:48:05

500 plus dla seniorów, wypadek polskich turystów w Turcji i papugarnia we Wrocławiu. „24 godziny” to serwis informacyjny Nowa TV emitowany codziennie o godzinie 18:30. Serwis prowadzą Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż i...

0
WIADOMOŚCI
Działdowo bez wody. Kranówka niezdatna do picia

Działdowo bez wody. Kranówka niezdatna do picia 19:07

23 sierpnia 2017 17:56:38

Alarm w Działdowie – woda w kranach nie nadaje się do picia, ani nawet mycia. Również po przegotowaniu. Można nią tylko spłukiwać toalety.

0
WIADOMOŚCI
Polskie wojsko będzie jeździło niemieckimi MAN-ami

Polskie wojsko będzie jeździło niemieckimi MAN-ami 19:07

23 sierpnia 2017 17:55:38

Niemiecka firma MAN wygrała przetarg na dostarczenie autobusów dla polskiego wojska. Wszystko przez błąd i niedopatrzenie firmy Autosan z Sanoka, która wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Firma zgłosiła się do przetargu o 20...

0
WIADOMOŚCI
Z początkiem września wzrosną ceny leków!

Z początkiem września wzrosną ceny leków! 19:07

23 sierpnia 2017 17:46:32

Już 1 września wzrosną ceny 286 lekarstw – wynika z nowej listy opublikowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Podwyżki będą wynosić od zaledwie 1 grosza do aż 510 zł. Największy powód do zmartwień mają pacjenci po przeszczepach, którzy...

0
WIADOMOŚCI
Rząd wyciąga rękę do seniorów. Raz w roku da im 500 zł?

Rząd wyciąga rękę do seniorów. Raz w roku da im 500 zł? 19:07

23 sierpnia 2017 17:44:30

Okazuje się, że z projektu „500 plus dla emerytów" może skorzystać nawet dwa razy więcej osób niż początkowo zakładano. Pieniędzy na wsparcie seniorów szuka resort finansów. Kwota 2,5 mld zł ma zostać zarezerwowana już w ramach budżetu...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.