Ogromny tankowiec w Świnoujściu 0:59

OCENA:
Publikacja: 19.06.2017, Autor: X-NEWS, gaz, Świnoujście, tankowiec
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Świnoujście (woj. zachodniopomorskie). Do gazportu w Świnoujściu wpłynął kolejny tankowiec z dostawą katarskiego gazu. Obecnie trwa jego rozładunek, który zajmie blisko 24 godziny. - Tankowiec ma długość trzech boisk piłkarskich. Kolosy, które przypływają do Świnoujścia, to jedne z największych tankowców na świecie - tłumaczył rzecznik prasowy Gaz Systemu Tomasz Pietrasieński. Statek dostarczy ponad 200 tysięcy metrów sześciennych skroplonego gazu. Po jego regazyfikacji, czyli zmianie stanu skupienia surowca z płynnego na lotny, Polska otrzyma ponad 120 milionów metrów sześciennych gazu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Matura poprawkowa 2017 już jutro. O godzinie 9.00 około 50 tysięcy uczniów przystąpi do matury poprawkowej 2017. Jakie pytania pojawią ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:26:11
Krystyna Loska (80 l.) i jej najbliżsi mogą odetchnąć z ulgą. Telewizyjna sława po zawale, który przeszła w ubiegły poniedziałek, ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 20:09:09
Terrorysta, który kilka dni temu dokonał krwawego zamachu w Barcelonie został zatrzymany i zastrzelony przez policję w miejscowości Subirats - ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 19:03:01
W Rossmannie ruszyła promocja -49 proc. na kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. To doskonała okazja, żeby kupić kosmetyki, które ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 18:14:04
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl J. Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl J. Kaczyńskiego na wakacjach 36:49

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
 Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku?

Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku? 36:50

21 sierpnia 2017 20:04:59

Zbliżający się koniec wakacji to koszmar nie tylko dla dzieci. Rodzice uczniów też są w stresie, choć z zupełnie innego powodu. Końcówka sierpnia to szkolne wydatki, a te rosną wraz z dzieckiem.

0
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 36:50

21 sierpnia 2017 20:04:29

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Prognoza pogody na 22.08.2017

Prognoza pogody na 22.08.2017 36:50

21 sierpnia 2017 19:22:08

Program codziennie po „24 godzinach” prowadzą: Jarosław Kret, Ola Kot i Paulina Koziejowska. Prognozę pogody dla NOWEJ TV przygotowuje Biuro Prognoz „AURA”.

0
WIADOMOŚCI
PATRIOTYCZNA PELERYNA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - Ile kosztuje i gdzie ją kupić? [WIDEO]

PATRIOTYCZNA PELERYNA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - Ile kosztuje i gdzie ją kupić? [WIDEO] 1:00

21 sierpnia 2017 16:02:46

Jarosław Kaczyński wybrał się z partyjnym kolegą Joachimem Brudzińskim na wakacyjny wypad w Karpaty. Z racji na deszczową i wietrzną pogodę panowie założyli patriotyczne peleryny przeciwdeszczowe. Zdjęcia natychmiastowo stały się hitem,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.