B. Szydło o wniosku o odwołanie A. Macierewicza: PO nie ma innego pomysłu, niż składanie wniosków o wotum nieufności 0:31

OCENA:
Publikacja: 21.04.2017, Autor: X-NEWS, antoni macierewicz, Beata Szydło, wotum nieufności
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Warszawa. - Platforma Obywatelska nie ma innego pomysłu, niż składanie wniosków o wotum nieufności - powiedziała Bata Szydło, pytana o zapowiedź złożenia przez PO wniosku o wotum nieufności wobec ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Szefowa rządu przyznała jednak, że składanie wniosków o wotum nieufności jest prawem opozycji. Będzie to już drugi wniosek PO o odwołanie szefa MON. Poprzedni został złożony w lipcu 2016 roku.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Policja poszukuje w Radzewicach (województwo wielkopolskie) 29-latka, który uciekł z policyjnego radiowozu i w kajdankach wskoczył do Warty. Mężczyzna był ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 09:56:33
Potencjalny zwycięzca wyborów prezydenckich we Francji, Emmanuel Macron w wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord" powiedział m.in., że jeśli zostanie ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 09:56:07
Zaczyna się najdłuższy weekend w roku! Dla tych, co nie wyruszą na urlop w tym czasie, Warszawa na najbliższe dni ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
Warszawiacy! Lepiej w majówkę omijać centrum! Na długi weekend zaplanowano remont Alej Jerozolimskich na wysokości hotelu Marriott. Trzeba będzie jeździć ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
WIADOMOŚCI
Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Netia wśród Marek Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 0:53

28 kwietnia 2017 07:33:59

Warszawa. - Nagrody od klientów są dla nas najważniejsze - mówił Karol Wieczorek, PR Manager Netii, po gali wręczenia nagród Premium Brand 2017. Operator telekomunikacyjny po raz kolejny został doceniony przez klientów i wyróżniony...

0
WIADOMOŚCI
Jerzy Owsiak Osobą Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017

Jerzy Owsiak Osobą Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017 1:15

28 kwietnia 2017 06:51:39

Warszawa. Jerzy Owsiak otrzymał tytuł Osoby Wysokiej Reputacji w konkursie Premium Brand 2017. Laureat podkreślił, że nagroda to wyróżnienie dla wszystkich osób zaangażowanych w działania fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....

0
WIADOMOŚCI
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 13:21

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
WIADOMOŚCI
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 13:21

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
WIADOMOŚCI
Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami

Skomplikowana operacja dziewczynki z czterema nogami i dwoma kręgosłupami 13:21

27 kwietnia 2017 20:31:52

Skomplikowana operacja odbyła się w jednym amerykańskich szpitali. Do tamtejszej placówki trafiła niespełna roczna dziewczyna z Wybrzeża Kości Słoniowej, która urodziła się z czterema nogami i dwoma kręgosłupami. Lekarze pomyślnie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.