ALE O CO CHODZI? Koziej: Macierewicz często NIE WIE co mówi 10:22

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA--

Gościem Sławomira Jastrzębowskiego w programie ALE O CO CHODZI emitowanym w NOWA TV był generał Stanisław Koziej. Były szef BBN odpowiedział na pytanie, czy minister obrony narodowej może jeździć na sygnale na prywatną imprezę. Generał Koziej przyznałtakże, że jest załamany widząc jak żołnierze służą w różnoraki sposób rzecznikowi MON, Bartłomiejowi Misiewiczowi.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Matura poprawkowa 2017 już jutro. O godzinie 9.00 około 50 tysięcy uczniów przystąpi do matury poprawkowej 2017. Jakie pytania pojawią ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:26:11
Krystyna Loska (80 l.) i jej najbliżsi mogą odetchnąć z ulgą. Telewizyjna sława po zawale, który przeszła w ubiegły poniedziałek, ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 20:09:09
Terrorysta, który kilka dni temu dokonał krwawego zamachu w Barcelonie został zatrzymany i zastrzelony przez policję w miejscowości Subirats - ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 19:03:01
W Rossmannie ruszyła promocja -49 proc. na kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. To doskonała okazja, żeby kupić kosmetyki, które ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 18:14:04
WIADOMOŚCI
 Superprezes, czyli styl J. Kaczyńskiego na wakacjach

Superprezes, czyli styl J. Kaczyńskiego na wakacjach 34:17

21 sierpnia 2017 20:08:05

Superbohater ma supermoce, ale jakie one by nie były, bez peleryny się nie liczy. Od Supermana przez Zorro po Spider-Mana – wszyscy okryci chwałą i peleryną. A najbardziej prezes PiS, walczący z pogodą w Beskidzie Sądeckim.

0
WIADOMOŚCI
 Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku?

Szkolna wyprawka. Ile zapłacimy w tym roku? 34:17

21 sierpnia 2017 20:04:59

Zbliżający się koniec wakacji to koszmar nie tylko dla dzieci. Rodzice uczniów też są w stresie, choć z zupełnie innego powodu. Końcówka sierpnia to szkolne wydatki, a te rosną wraz z dzieckiem.

0
WIADOMOŚCI
 Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ]

Kto ma największe szanse na fotel prezydenta? [SONDAŻ] 34:17

21 sierpnia 2017 20:04:29

Wspólnie z redakcją portalu SE.pl sprawdziliśmy na jakie poparcie mógłby liczyć Andrzej Duda, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższych dniach. Wyniki mogą zaskakiwać – okazuje się, że prezydent ma poważnego konkurenta.

0
WIADOMOŚCI
 Prognoza pogody na 22.08.2017

Prognoza pogody na 22.08.2017 34:17

21 sierpnia 2017 19:22:08

Program codziennie po „24 godzinach” prowadzą: Jarosław Kret, Ola Kot i Paulina Koziejowska. Prognozę pogody dla NOWEJ TV przygotowuje Biuro Prognoz „AURA”.

0
WIADOMOŚCI
PATRIOTYCZNA PELERYNA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - Ile kosztuje i gdzie ją kupić? [WIDEO]

PATRIOTYCZNA PELERYNA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - Ile kosztuje i gdzie ją kupić? [WIDEO] 1:00

21 sierpnia 2017 16:02:46

Jarosław Kaczyński wybrał się z partyjnym kolegą Joachimem Brudzińskim na wakacyjny wypad w Karpaty. Z racji na deszczową i wietrzną pogodę panowie założyli patriotyczne peleryny przeciwdeszczowe. Zdjęcia natychmiastowo stały się hitem,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.