Mistrzostwa świata w chodzeniu na linie w Bydgoszczy 1:04

OCENA:
Publikacja: 18.06.2017, Autor: X-NEWS, bydgoszcz, chodzenie po linie
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie). 15 metrów nad rzeką Brdą, 30 metrów do pokonania, a obok przeciwnik, którego trzeba wyprzedzić. Tak wyglądała rywalizacja podczas 4. mistrzostw świata w przechodzeniu przez rzekę w Bydgoszczy. W szranki stanęło ośmiu najszybszych i najlepszych linoskoczków na świecie. - Ta rywalizacja, dwie osoby po dwóch stronach, bieg w obie strony oraz emocje budują atmosferę tych zawodów – tłumaczył jeden z uczestników Filip Oleksik. Zawody już po raz czwarty wygrał reprezentant Czech Danny Mesik. Drugi był jego rodak Petr Vorisek, a Kuba Bałdych, który jako pierwszy Polak w historii wywalczył miejsce na podium zawodów. Widowiskowe zawody z okolicznych bulwarów śledziło kilka tysięcy osób. Kolejna rywalizacja już w czwartek 22 czerwca w Toruniu, gdzie o godzinie 17:00 na Rynku Staromiejskim po raz pierwszy rozegrany zostanie Tourń Speedline Cup. Partnerami cyklu są miasta Bydgoszcz i Toruń oraz województwo kujawsko-pomorskie. Za organizację imprez odpowiedzialna jest firma Herold.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W Barcelonie doszło do tragedii. Rozpędzona furgonetka wjechała w tłum ludzi. Policja potwierdza, że wiele osób zostało rannych, a trzynaście ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 22:48:47
Do zamachu w Barcelonie doszło w czwartek, 17 sierpnia na Placu Katalońskim. Furgonetka wjechała w tłum ludzi. Do tej pory ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 20:59:05
Zamach w Barcelonie. Dwie osoby nie żyją, a kilkanaście zostało rannych, po tym, gdy rozpędzona furgonetka wjechała w tłum ludzi, ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 19:16:14
Zaintrygowało mnie, w jaki sposób Prawo i Sprawiedliwość rozegrało sprawę reparacji za zniszczenia wojenne od Niemiec. Najpierw politycy PiS rozkręcili ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 18:53:25
WIADOMOŚCI
 Pantery śnieżne dołączyły do rodziny stołecznego zoo!

Pantery śnieżne dołączyły do rodziny stołecznego zoo! 31:26

17 sierpnia 2017 20:02:57

Irbisy – czyli pantery śnieżne – wracają do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie! Pierwszym gospodarzem w nowym wybiegu dla panter śnieżnych jest przywieziony z zoo w Wielkiej Brytanii dwuletni Jamir.

0
WIADOMOŚCI
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 31:27

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
WIADOMOŚCI
Dziurawe drogi będą dalej straszyć. Rząd tnie środki na remonty

Dziurawe drogi będą dalej straszyć. Rząd tnie środki na remonty 31:27

17 sierpnia 2017 20:01:12

Nowych dróg w Polsce przybywa, pieniędzy na ich utrzymanie przeciwnie. W przyszłorocznym budżecie będzie mniej środków na remonty tras krajowych i lokalnych. To oznacza, że nie wszystkie plany uda się zrealizować. Rząd o blisko półtora...

0
WIADOMOŚCI
Dramat mieszkańców upadłej gminy. Kto spłaci 42 mln zł długu?

Dramat mieszkańców upadłej gminy. Kto spłaci 42 mln zł długu? 31:27

17 sierpnia 2017 19:59:45

Ta gmina może już w styczniu zniknąć z mapy. Ostrowice w zachodniopomorskim są tak zadłużone, że nie da się ich uratować. Władze zaciągały pożyczki w parabankach, dług urósł do gigantycznych rozmiarów. Były wójt twierdzi, że inaczej się...

0
WIADOMOŚCI
 Posłów podróże za pieniądze DUŻE

Posłów podróże za pieniądze DUŻE 31:27

17 sierpnia 2017 19:58:32

Posłowie lubią sobie pojeździć po świecie. Wbrew zapowiedziom z kampanii wyborczej, w tej kadencji podróżują znacznie chętniej niż w poprzedniej. Oto zestawienie kosztów parlamentarnych wojaży.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.