NOWA TV 24 godziny. Wydanie z 18.05.2017 45:23

OCENA:
Publikacja: 18.05.2017, 24 godziny, nowa tv, serwis informacyjny
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Rozmowa z pobitą gimnazjalistką z Gdańska, sekcja zwłok Magdaleny Ż., rozmowa z Wacławem Berczyńskim. „24 godziny” to serwis informacyjny Nowa TV emitowany codziennie o godzinie 18:30. Serwis prowadzą Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż i Jarosław Kulczycki.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Jak dowiedział się "Super Express", szefowa resortu pracy Elżbieta Rafalska (62 l.) chce wprowadzić dodatek dla najbiedniejszych emerytów w wysokości ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Okazuje się, że byli prezydenci mają zupełnie różne podejście do bieżącej polityki. Kiedy Lech Wałęsa mówił o zbliżającej się wojnie ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Tego chyba nie przewidzieli w partii rządzącej! Zamieszanie, które wywołały forsowane przez PiS zmiany w sądownictwie, nie spodobało się Polakom. ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
W weekend w całym kraju protestowali Polacy. Ze świeczkami w ręku i transparentami domagali się, by prezydent zawetował ustawy reformujące ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
WIADOMOŚCI
„Idziemy do Jarka” MARSZ POD DOM Jarosława Kaczyńskiego

„Idziemy do Jarka” MARSZ POD DOM Jarosława Kaczyńskiego 1:41

23 lipca 2017 00:09:47

Senat przyjął ustawę o Sądzie Najwyższym, kolejny krok należy do prezydenta Andrzeja Dudy. Od tygodnia trwają protesty, tych którzy nie są zadowoleni z proponowanych przez PiS zmian w sądownictwie. Po...

0
WIADOMOŚCI
 „Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS"

„Powstanie kasta stojących ponad prawem. To politycy PiS" 45:26

21 lipca 2017 23:25:02

„Biało-czarne” – 21.07.2017 r. – Te zmiany mają na celu tylko i wyłącznie wymianę kadrową, tylko położenia łapy przez PiS na wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli się remontuje dom, to nie remontuje się go przy pomocy dynamitu. Tak samo nie...

4
WIADOMOŚCI
 Trzęsienie ziemi na wyspie Kos.  Dramatyczna relacja Polki

Trzęsienie ziemi na wyspie Kos. Dramatyczna relacja Polki 45:26

21 lipca 2017 23:23:51

Co najmniej dwie osoby zmarły, a ponad sto zostało rannych wskutek nocnego trzęsienia ziemi w rejonie greckiej wyspy Kos. Amerykańska służba geologiczna USGS oceniła magnitudę wstrząsów o sile 6,7.

0
WIADOMOŚCI
The World Games – czyli tzw. sporty dziwne

The World Games – czyli tzw. sporty dziwne 45:26

21 lipca 2017 19:50:20

Tych dyscyplin próżno szukać na igrzyskach olimpijskich – choć ich reprezentanci bardzo by tego chcieli. Ale skoro się nie da to organizują własne igrzyska. Tak potężnej imprezy Wrocław jeszcze nie miał. Uczestnicy sami mówią, że The...

0
WIADOMOŚCI
Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami!

Blisko tragedii. Zawalił się balkon z kolonistami! 45:26

21 lipca 2017 19:47:58

Groźny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 19.00 w ośrodku kolonijnym w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem. Sześcioro dzieci zostało poszkodowanych po tym, jak zawaliła się drewniana konstrukcja balkonu.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.