Witunia - polska wieś pełna biegaczy. Jak jej mieszkańcy zainteresowali się tym sportem? 3:25

OCENA:
Publikacja: 14.04.2017, Autor: X-NEWS, bieganie, kujawsko-pomorskie, maraton, witunia
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Kobiety ze wsi Witunia biegają w maratonach i świetnie się przy tym bawią. Kto je do tego zachęcił? Jakie dystanse pokonują? Biegaczki wraz ze swoim trenerem ultramaratończykiem Ryszardem Kałaczyńskim opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o swojej miłości do biegania. Jak ich treningi komentują inni mieszkańcy wsi?

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Legia Warszawa zremisowała u siebie z Sheriffem Tyraspol 1:1 w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy. Choć mistrzowie Polski ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 22:51:28
Kibice Legii Warszawa znów przyszykowali oprawę na mecz rozgrywek europejskich. Tym razem Legia gra z Sheriffem Tiraspol w ostatniej rundzie ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 21:35:36
Zawodnik MMA Rondel Clark zmarł w szpitalu w Bostonie trzy dni po przegranej walce na gali Cage Titans 35. Ciemnoskóry ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 20:50:07
Legia - Sheriff NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? Mistrzowie Polski walczą o fazę grupową Ligi Europy. ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 20:10:02
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 22:10

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 22:10

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 22:10

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
SPORT
Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto.

Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto. 22:10

12 sierpnia 2017 20:35:14

Paweł Fajdek po raz trzeci z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem. Brązowy medal zdobył Wojciech Nowicki.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.