WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski, a obecnie kierowca wyścigowy szuka warsztatu, który nauczy go jak jeszcze lepiej wykorzystać możliwości ... CZYTAJ DALEJ
11 lipca 2014 10:37:54
Płacenie kartami jest wygodne, szybkie i bezpieczne. Ale tylko wtedy, gdy będziemy posługiwali się nimi, zachowując choć minimum zdrowego rozsądku ... CZYTAJ DALEJ
11 lipca 2014 00:00:01
Karty płatnicze to bardzo powszechny środek dokonywania transakcji. I słusznie, bo są nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Trzeba jednak ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2014 00:00:01
Dolny Śląsk jest położony w dolinie Odry, u stóp Sudetów, w sąsiedztwie Czech i Niemiec. W ciągu wieków przechodził z ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2014 00:00:01
Polski król miedzi - KGHM Polska Miedź S.A. - przebojem zdobywa świat. Oprócz trzech polskich ma także kopalnie w Kanadzie, ... CZYTAJ DALEJ
11 czerwca 2014 00:00:01
Przed nami kolejny etap kolarskiego Tour de France. Tym razem zawodnicy rywalizować będą na trasie z Pau do Hautacam. Początek ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2014 06:00:00
Potwierdziły się informacje "Super Expressu". 8 listopada w Krakowie wielki hit wagi ciężkiej - walka Artura Szpilki (25 l., 16-1, ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2014 04:30:00
Drużyna z Chorzowa jest bliska awansu w Lidze Europy - Interesuje nas tylko zwycięstwo. Nie zagramy na 0:0, bo to ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2014 04:00:00
- Już taki mam charakter, że nigdy się nie poddaję, zawsze walczę. Wróciłem po 10 miesiącach i teraz chcę powalczyć ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2014 03:30:00
SPORT
Tour de France: Rafał Majka przeszedł do historii!

Tour de France: Rafał Majka przeszedł do historii! 13:55

23 lipca 2014 18:42:11

Rafał Majka przeszedł do historii polskiego kolarstwa. Zawodnikowi grupy Tinkoff-Saxo udało się wygrać dwa etapy tegorocznego Tour de France. Majka jest także liderem klasyfikacji górskiej "Wielkiej Pętli". - Rafał pisał mi, że będzie...

0
SPORT
Walka Adamek vs Szpilka potwierdzona!

Walka Adamek vs Szpilka potwierdzona! 13:55

23 lipca 2014 16:16:56

Długo oczekiwany pojedynek Tomasza Adamka z Arturem Szpilką w tym roku dojdzie do skutku. - Zapowiada się niezwykle emocjonująca walka. Za Adamkiem stoją umiejętności, wiedza i doświadczenie, a z Szpilką energia i chęć osiągnięcia...

0
SPORT
Jan Urban: Legia Warszawa zagra w III rundzie el. Ligi Mistrzów

Jan Urban: Legia Warszawa zagra w III rundzie el. Ligi Mistrzów 13:55

23 lipca 2014 11:24:32

W środę o 20:45 Mistrz Polski, Legia Warszawa, zmierzy się z irlandzkim St. Patrick's Athletic w II rundzie el. Ligi Mistrzów. Były trener "Wojskowych", Jan Urban uważa, że Legię zobaczymy na kolejnym szczeblu tych eliminacji. Obecny...

0
SPORT
Lewandowski po debiucie w Bayernie!

Lewandowski po debiucie w Bayernie! 13:55

22 lipca 2014 15:24:40

- Gol strzelony już w debiucie dał mi dużo pewności siebie - powiedział Robert Lewandowski po swoim pierwszym meczu w barwach Bayernu Monachium. Bawarczycy, grający bez świeżo upieczonych mistrzów świata, którzy przebywają aktualnie na...

0
SPORT
Lahm i spółka uszkodzili Puchar Świata!

Lahm i spółka uszkodzili Puchar Świata! 13:55

20 lipca 2014 11:00:05

Prezes Niemieckiej Federacji Piłkarskiej przyznał, że zawodnicy reprezentacji Niemiec, podczas fety na stadionie Maracana, uszkodzili Puchar Świata przyznawany za zdobycie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Zespół Joachima Loewa okazał...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.