WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska w starciu z Marią Teresą Torro Flor spróbuje wyprowadzić Polskę na prowadzenie w meczu Pucharu Federacji. Po sobotnich ... CZYTAJ DALEJ
20 kwietnia 2014 09:41:58
Wiecie kto jest najskuteczniejszym piłkarzem Chelsea w tym sezonie Premiership? Wcale nie Eden Hazard. Daleko w tyle pozostają też Oscar, ... CZYTAJ DALEJ
20 kwietnia 2014 00:59:41
Lewis Hamilton (29 l.) po raz kolejny potwierdził wysoką formę i mistrzowskie aspiracje. Brytyjczyk w wielkim stylu wygrał kwalifikacje przed ... CZYTAJ DALEJ
19 kwietnia 2014 22:22:28
Utalentowani piłkarze słyną z zamiłowania nie tylko do piłki i pięknych kobiet, ale też do szybkich i piekielnie drogich samochodów. ... CZYTAJ DALEJ
19 kwietnia 2014 18:15:43
SPORT
Tybura: Rozmawiałem z KSW

Tybura: Rozmawiałem z KSW 3:39

18 kwietnia 2014 16:40:28

Marcin Tybura - zawodnik MMA był specjalnym gościem SuperExpress.tv. Opowiedział nam o swoich planach na przyszłość, ewentualnym występie na jednej z gal federacji KSW, a także o tym co sądzi o Mariuszu Pudzianowskim, Przemysławie...

0
SPORT
Kołodziej: Geje są za bardzo promowani

Kołodziej: Geje są za bardzo promowani 2:12

17 kwietnia 2014 10:02:19

Pojawiliśmy się w Krynicy Zdroju na otwarciu klubu bokserskiego Pawła Kołodzieja. Zapytaliśmy boksera o dosyć kontrowersyjną sprawę - homosekusalizm. Zobaczcie co powiedział. 

1
SPORT
"DIABLO" WŁODARCZYK: Lubię popatrzeć na lesbijki

"DIABLO" WŁODARCZYK: Lubię popatrzeć na lesbijki 2:55

17 kwietnia 2014 09:35:03

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pojawił się w Krynicy Zdroju na otwarciu klubu bokserskiego Pawła Kołodzieja. Mistrz świata federacji WBC w rozmowie z reporterem SuperExpress.TV wypowiedział się na temat gender, gejów i lesbijek....

0
SPORT
ŁKS ŁÓDŹ wstaje z kolan!

ŁKS ŁÓDŹ wstaje z kolan! 4:18

16 kwietnia 2014 15:54:02

Jeden z najbardziej zasłużonych klubów piłkarskich w Polsce, ŁKS Łódź, po latach problemów odradza się i rozpoczyna drogę na piłkarski szczyt, czyli do polskiej Ekstraklasy! W barwach IV ligowego obecnie zespołu występuje Paweł...

0
SPORT
NASTULA wyzywa PUDZIANA na pojedynek!

NASTULA wyzywa PUDZIANA na pojedynek! 3:30

16 kwietnia 2014 14:35:52

Paweł Nastula, judoka i zawodnik MMA w rozmowie z reporterem SuperExpress.tv wyzwał na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego! Słynny strongman i od paru lat zawodnik KSW jakiś czas temu mówił, że chce zmierzyć się z Nastulą. Teraz judoka...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.