WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka NA ŻYWO. Gdzie i kiedy transmisja TV i STREAM ONLINE z meczu w III rundzie ... CZYTAJ DALEJ
27 września 2016 13:27:00
Oglądaj mecz Leicester City - FC Porto NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Mistrzowie Anglii świetnie rozpoczęli swoje debiutanckie zmagania ... CZYTAJ DALEJ
27 września 2016 13:25:00
Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt NA ŻYWO w INTERNECIE i TV. Liga Mistrzów STREAM ONLINE LIVE. To najciekawiej zapowiadające ... CZYTAJ DALEJ
27 września 2016 12:38:12
Mecz Sporting Lizbona - Legia Warszawa NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE. Mistrzowie Polski w drugiej kolejce ... CZYTAJ DALEJ
27 września 2016 12:16:57
SPORT
Liga Mistrzów. Legia vs Sporting. Ten mecz skończy problemy?

Liga Mistrzów. Legia vs Sporting. Ten mecz skończy problemy? 2:22

27 września 2016 12:30:43

We wtorek (27 września), już pod wodzą nowego trenera Jacka Magiery, Legia Warszawa zmierzy się w Lizbonie ze Sportingiem w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Choć Besnika Hasiego nie ma już w stołecznym klubie, to kłopoty nie...

0
SPORT
Mariusz PUDZIANOWSKI w Zakłądzie Karnym. Co tam robi?

Mariusz PUDZIANOWSKI w Zakłądzie Karnym. Co tam robi? 0:41

27 września 2016 11:33:08

Rinke Rooyens zaprosił Pudzianowskiego do wspólnych ćwiczeń z innymi osadzonymi na siłowni w Zakładzie Karnym w Siedlcach, pokazując im, że po wyjściu z więzienia można zmienić swoje życie.

0
SPORT
OFICJALNIE! POPEK vs PUDZIAN na KSW 37! [WIDEO Z PREZENTACJI]

OFICJALNIE! POPEK vs PUDZIAN na KSW 37! [WIDEO Z PREZENTACJI] 3:17

26 września 2016 19:36:57

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że Paweł Rak, znany wszystkim jako Popek będzie walczył dla federacji KSW. Wszyscy zastanawiali sie jednak kiedy i z kim zmierzy się raper, który ma za sobą trzy walki w mma. 26 września włodarze KSW...

0
SPORT
STADION West Ham United WYSADZONY W POWIETRZE!

STADION West Ham United WYSADZONY W POWIETRZE! 2:22

25 września 2016 11:00:00

Niecodzienny widok mieli ostatnio okazję oglądać kibice West Ham United. Trzy sektory jednej z trybun stadionu Boleyn Ground zostały spektakularnie wysadzone w powietrze. Wszystko odbyło się jednak na potrzeby filmu i pod kontrolą...

0
SPORT
Kuba Przygoński ZDRADZA, w którym samochodzie...

Kuba Przygoński ZDRADZA, w którym samochodzie... 0:37

24 września 2016 17:00:00

Jakub Przygoński przez wiele lat dostarczał nam emocji ścigając się motocyklem w rajdzie Dakar. Od zeszłego roku kierowca przemierza bezdroża Ameryki Południowej za kierownicą samochodu. Ponadto Kuba z powodzeniem rywalizuje w drifcie,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.