WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Thiago Cionek najprawdopodobniej znajdzie się w kadrze na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. Zachwytu nad piłkarzem Modeny nie rozumie Miroslav Radović. CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2014 10:47:58
Już dziś Agnieszka Radwańska rozpocznie walkę o awans do 1/2 finału WTA w Stuttgarcie. Jej rywalką będzie Maria Szarapowa. Początek ... CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2014 09:55:55
Cristiano Ronaldo znalazł się wśród stu najbardziej wpływowych ludzi świata. Listę opublikował magazyn "Time". CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2014 09:38:28
Jak podają hiszpańskie media, Tito Vilanova w czwartek przeszedł operację żołądka. Były trener Barcelony jest w stanie krytycznym. CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2014 09:04:37
SPORT
MISZKIŃ: Zimna krew jest w ringu plusem

MISZKIŃ: Zimna krew jest w ringu plusem 1:33

24 kwietnia 2014 19:10:08

Podczas gali WOJAK BOXING NIGHT, która odbędzie się 26 kwietnia w Legionowie Maciej Miszkiń zmierzy się z Pawłem Głażewskim. Między zawodnikami doszło do małego starcia podczas konferencji prasowej, co może zwiastować emocjonującą...

0
SPORT
WAWRZYK: Poczucie humoru mam na wysokim poziomie

WAWRZYK: Poczucie humoru mam na wysokim poziomie 2:01

24 kwietnia 2014 19:00:46

Andrzej Wawrzyk po dwóch ostatnich zwycięstwach ma powody do radości. Reporter SuperExpress.TV porozmawiał z bokserem o majowej walce z Albertem "Dragonem" Sosnowskim.

0
SPORT
GŁAŻEWSKI: Adrenalina przed walką już skacze

GŁAŻEWSKI: Adrenalina przed walką już skacze 1:16

24 kwietnia 2014 18:50:50

W sobotę 26.04.2014 roku Paweł Głażewski wyjdzie na ring, aby walczyć z Maciejem Miszkiniem. Na konferencji poprzedzającej galę WOJAK BOXING NIGHT doszło do spięcia między dwoma bokserami.

0
SPORT
SOSNOWSKI: Uwierzyłem w siebie i chcę to pokazać

SOSNOWSKI: Uwierzyłem w siebie i chcę to pokazać 2:38

24 kwietnia 2014 18:26:28

W sobotę na gali WOJAK BOXING NIGHT, która odbędzie się w Legionowie Albert Sosnowski zmierzy się z Andrzejem Wawrzykiem. Będzie to pierwsza walka "Dragona" po dłuższej przerwie.

0
SPORT
WOJAK BOXING NIGHT Starcie Głażewskiego z Miszkinem

WOJAK BOXING NIGHT Starcie Głażewskiego z Miszkinem 0:49

24 kwietnia 2014 18:08:31

Starcie Pawła Głażewskiego z Maciejem Miszkinem na konferencji przed galą Wojak Boxing Night w Legionowie. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19:30.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.