WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Po pierwszym secie meczu II rundy US Open Jerzy Janowicz ma powody do radości. Polak po zaciętym boju wygrał premierową ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2014 18:13:53
"Znajdę cie i zabiję!" - takie wiadomości otrzymywały w ciagu ostatnich miesięcy Lucy Safarowa i Klara Zakopalowa. Czeskie tenisistki w ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2014 17:49:23
Już w sobotę zaczynają się siatkarskie Mistrzostwa Świata Polska 2014. Kciuki za naszych reprezentantów trzymać będzie ikona żeńskiej siatkówki Małgorzata ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2014 16:49:25
Losowanie grup Ligi Mistrzów było dla Cristiano Ronaldo podwójnie udane. Nie dość, że jego Real Madryt trafił na dość łatwych ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2014 16:42:08
SPORT
Maciej Rock: Trzymam kciuki za siatkarzy!

Maciej Rock: Trzymam kciuki za siatkarzy! 0:58

29 sierpnia 2014 17:15:59

Przed nami MISTRZOSTWA ŚWIATA w SIATKÓWCE POLSKA 2014. Nasza reprezentacja rozpoczyna zmagania od meczu z Serbią, którego areną będzie Stadion Narodowy w Warszawie. Wszyscy kibice wiążą ogromne nadzieje z tym turniejem. Nie inaczej...

0
SPORT
MŚ w Siatkówce - Winiarski: Stadion wzbudza emocje!

MŚ w Siatkówce - Winiarski: Stadion wzbudza emocje! 1:07

29 sierpnia 2014 17:10:22

Tuż przed rozpoczęciem siatkarskich Mistrzostw Świata Polska 2014 przyjmujący reprezentacji Polski Michał Winiarski opowiada o emocjach związanych z rozegraniem spotkania na Stadionie Narodowym. Czy nasza reprezentacja udźwignie presję?...

0
SPORT
Glinka-Mogentale: Współczuję chłopakom!

Glinka-Mogentale: Współczuję chłopakom! 1:42

29 sierpnia 2014 15:34:03

Już w sobotę zaczynają się siatkarskie Mistrzostwa Świata Polska 2014. Kciuki za naszych reprezentantów trzymać będzie ikona żeńskiej siatkówki Małgorzata Glinka-Mogentale.

0
SPORT
MŚ w Siatkówce: Zobacz gdzie oglądać!

MŚ w Siatkówce: Zobacz gdzie oglądać! 1:16

29 sierpnia 2014 11:22:02

Mistrzostwa Świata 2014 w siatkówce zbliżają się wielkimi krokami. Impreza rozgrywna w Polsce będzie transmitowana w Polsacie. Niestety widzowie otwartego kanału zobaczą jedynie mecz otwarcia Polska - Serbia. Za możliwość obejrzenia...

0
SPORT
MŚ: Polska-Serbia: Gwiazdy Polsatu typują wynik!

MŚ: Polska-Serbia: Gwiazdy Polsatu typują wynik! 1:16

29 sierpnia 2014 11:03:07

W sobotę ruszają siatkarskie Mistrzostwa Świata Polska 2014. Na inaugurację nasza reprezentacja zagra z Serbią. Jakim rezultatem zakończy się to spotkanie? Specjalnie dla Super Express TV wynik typują gwiazdy Polsatu: Aneta Zając,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.