WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Do nieprzyjemnego incydentu doszło we Wrocławiu przed meczem Polski z Australią na siatkarskich mistrzostwach świata. Autokar polskiej reprezentacji został okradziony! CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 15:39:43
USA walczy w tie breaku z Iranem. "Jankesi" w końcu wrócili do gry. Podopieczni Slobodana Kovaca nie są w stanie ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 15:33:40
Reprezentacja Serbii wygrała z Argentyną 3:1 (25:17, 20:25, 25:21, 25:21) w meczu grupy A siatkarskich mistrzostw świata. "Albicelestes" byli w ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 15:32:03
Mecz Polska - Australia będzie hitem 2. serii spotkań mistrzostw świata w siatkówce. Obie drużyny na swoich kontach mają zwycięstwa ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 14:00:00
SPORT
Arkadiusz Milik: Z Gibraltarem musimy wygrać, jesteśmy faworytem

Arkadiusz Milik: Z Gibraltarem musimy wygrać, jesteśmy faworytem 3:32

2 września 2014 09:59:37

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

0
SPORT
Łukasz Fabiański: W Arsenalu nic nie zatraciłem!

Łukasz Fabiański: W Arsenalu nic nie zatraciłem! 1:21

2 września 2014 09:51:43

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

0
SPORT
Kostecki: Więzienie to strata czasu

Kostecki: Więzienie to strata czasu 4:34

1 września 2014 17:34:24

Dawid Kostecki po dwóch latach opuścił zakład karny i jak najszybciej chce wrócić na ring. Dla boksera więzienie to strata czasu, strata życia, ale mimo wszystko starał się nie zmarnować tego okresu i solidnie trenował.

0
SPORT
Mecz Polska-Australia: Gwiazdy typują wynik!

Mecz Polska-Australia: Gwiazdy typują wynik! 2:01

1 września 2014 13:37:03

Siatkarskie Mistrzostwa Świata Polska 2014 trwają w najlepsze. Już we wtorek kolejne spotkanie rozegrają biało-czerwoni. Po pewnym zwycięstwie nad Serbią nadszedł czas na potyczkę z Australią. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz?...

0
SPORT
Kostecki do Sęka: Nigdy nie będziesz miał tej przyjemności!

Kostecki do Sęka: Nigdy nie będziesz miał tej przyjemności! 5:08

1 września 2014 13:16:54

Dawid Kostecki po dwóch latach opuścił zakład karny i jak najszybciej chce wrócić na ring. Jak przyznał w rozmowie z SuperExpress.TV, jest już gotowy, aby stoczyć dziesięcio lub dwunasto rundowy pojedynek. Głośno zrobiło się w sprawie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.