WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Chelsea - Manchester City w 23. kolecje rozgrywek Premier League! Jeśli goście wciąż chcą się liczyć w walce o mistrzostwo, ... CZYTAJ DALEJ
31 stycznia 2015 20:07:56
Miroslav Klose honorowym obywatelem Opola? Taki wniosek złożyli politycy mniejszości niemieckiej. Niestety, chociaż reprezentant Niemiec został mistrzem świata, wicemistrzem świata, ... CZYTAJ DALEJ
31 stycznia 2015 19:52:20
Real Madryt pokazał moc! "Królewscy" chyba odzyskują równowagę po słabym początku nowego roku. Na Santiago Bernabeu rozbili bowiem w spacerowym ... CZYTAJ DALEJ
31 stycznia 2015 19:28:06
Równo 8200 dni czekali kibice w Polsce na gola Polaka w Premier League. Dokładnie, co do minuty. Marcin Wasilewski powtórzył ... CZYTAJ DALEJ
31 stycznia 2015 19:27:48
SPORT
Mistrzowie Europy na drodze Polaków do FUTSAL EURO 2016!

Mistrzowie Europy na drodze Polaków do FUTSAL EURO 2016! 1:27

31 stycznia 2015 12:00:00

Polscy futsaliści w marcu rozegrają turniej eliminacyjny, którego stawką będzie awans do Mistrzostw Europy EURO 2016, które odbędą się w Serbii. Polacy zmierzą się w Krośnie z Białorusią, Finlandią i aktualnymi mistrzami Europy,...

0
SPORT
Krzysztof Głowacki: Chcę wskoczyć na wyższą półkę

Krzysztof Głowacki: Chcę wskoczyć na wyższą półkę 3:05

29 stycznia 2015 16:10:50

Krzysztof Głowacki przed walką z Nurim Saferim przyznaje, że walką z "ALBAŃSKIM TYSONEM" chce wskoczyć na wyższą półkę i walczyć z coraz mocniejszymi rywalami.

0
SPORT
Trener kadry U-21: Młodzieżówka dobija do światowej czołówki

Trener kadry U-21: Młodzieżówka dobija do światowej czołówki 0:59

29 stycznia 2015 15:50:29

Założeniem kadry U-21 jest dostarczanie zawodników do reprezentacji seniorskiej. Patrząc na wyniki młodzieżówki futsalowej prowadzonej przez trenera Gerarda Juszczaka można mieć nadzieję, że już niedługo o polskim futsalu będzie głośno...

0
SPORT
Głowacki przed walką z Saferim: Będzie wojna!

Głowacki przed walką z Saferim: Będzie wojna! 2:13

29 stycznia 2015 15:22:57

Podczas gali w Toruniu, Krzysztof Głowacki zmierzy się z "albańskim Tysonem" czyli Nurim Saferim. Polski bokser zapowiada, że szanuje rywala, ale w ringu będzie wojna.

0
SPORT
Polska U-21 zagra z Portugalią! Futsaliści polecą do Lizbony!

Polska U-21 zagra z Portugalią! Futsaliści polecą do Lizbony! 1:07

28 stycznia 2015 16:00:32

Futsalowa reprezentacja Polski do lat 21 w 2014 roku przegrała zaledwie jedno spotkanie. Osiągnięty wynik zaostrzył apetyty zawodników, ale doprowadził do sytuacji, w której najlepsze reprezentacje w Europie chcą mierzyć się z drużyną...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.