WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Trwa fatalna passa Michaela Phelpsa. Słynny amerykański pływak na długo zapamięta swoje nocne alkoholowe libacje połączone z jazdą samochodem. Sąd ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 11:18:57
Przygotowania Realu Madryt do finału Klubowych Mistrzostw Świata idą pełną parą. Podopieczni Carlo Ancelottiego wydają się wyjątkowo pewni sukcesu. Na ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 11:15:35
Washington Wizards nie przestają zachwycać! "Czarodzieje" w starciu z Miami Heat odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu i w pierwszych 25 ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 10:56:18
Problemów wokół mistrzostw świata 2022 ciąg dalszy. Komitet Wykonawczy FIFA zadecydował, że terminarz katarskiego mundialu ogłoszony zostanie dopiero w marcu. ... CZYTAJ DALEJ
20 grudnia 2014 10:35:13
SPORT
Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić

Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić 6:47

17 grudnia 2014 16:00:29

Od kilku tygodni wiadomo już, że Martin Kaczmarski nie wystartuje w RAJDZIE DAKAR 2015. Podczas jego wizyty w studiu Super Express.TV zapytaliśmy go o to, czy nie myślał, aby wybrać się do Ameryki Południowej w roli kibica. Młody...

0
SPORT
Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu

Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu 22:43

17 grudnia 2014 14:14:53

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner – ocenił szanse biało-czerwonych w najbliższych zawodach PŚ. Transmisja kwalifikacji w piątek w TVP1 i SPORT.TVP.PL.

0
SPORT
Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach

Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach 6:56

15 grudnia 2014 16:36:04

Przed ważnymi startami, walką o punkty itp, wielu sportowców ma swoje rytuały pomagające skoncentrować się i zmobilizować do walki o jak najlepszy wynik. Jaki rytuał ma Martin Kaczmarski, o czym myśli podczas rajdowych odcinków?...

0
SPORT
Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać!

Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać! 22:43

14 grudnia 2014 15:25:35

Justyna Kowalczyk poinformowała, że nie wystąpi w następnych zawodach PŚ w Davos. Zamiast tego pojedzie do Austrii, gdzie wystartuje w biegach niższej rangi.

0
SPORT
Radwańska: Navratilova ma pomóc w Wielkich Szlemach

Radwańska: Navratilova ma pomóc w Wielkich Szlemach 22:43

14 grudnia 2014 08:22:46

Najlepsza polska tenisistka podsumowała poprzedni sezon i opowiedziała m.in. o nawiązaniu współpracy ze słynną tenisistką – Martiną Navratilovą.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.