WAWRZYK vs POWIETKIN – Wawrzyk: To może być nawalanka 4:37

OCENA:

Andrzej Wawrzyk w piątek 17 maja zmierzy się z Alexandrem Powietkinem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA. Pięściarz z Krakowa odpowiada nam o przygotowaniach do pojedynku życia i tym, jak widzi swoje szanse w Moskwie.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W poniedziałek swój udział w wielkoszlemowym turnieju Roland Garros rozpoczną dwie polskie tenisistki. Rozstawiona z "14" w światowym rankingu Agnieszka ... CZYTAJ DALEJ
25 maja 2015 09:08:11
Piłkarze Legii zapomnieli już o kontrowersjach środowego meczu z Jagiellonią i zdobyli w Szczecinie 3 punkty, które mogą być bezcenne ... CZYTAJ DALEJ
25 maja 2015 08:09:42
W meczu Bayernu z FSV Mainz (2:0) Robert Lewandowski (27 l.) znowu przeżył chwile grozy. W jednym ze starć podbramkowych ... CZYTAJ DALEJ
25 maja 2015 08:07:56
6-letni Alex, syn Dawida, kibica, który zginął w trakcie niedawnych zamieszek na meczu Concordia - Ruch Radzionków, dostał właśnie wymarzony ... CZYTAJ DALEJ
25 maja 2015 07:28:16
SPORT
Stephane Antiga: Kurek ma wszystko

Stephane Antiga: Kurek ma wszystko 2:39

24 maja 2015 12:00:34

Zobaczcie rozmowę z trenerem reprezentacji Polski w piłce siatkowej Stephanem Antigą. Jak układa się jego współpraca z Bartoszem Kurkiem? Czy zawodnik daje sobie radę na nowej boiskowej pozycji? Przekonajcie się!

0
SPORT
KSW 31. Pudzianowski: Dam sobie trochę spokoju

KSW 31. Pudzianowski: Dam sobie trochę spokoju 4:51

24 maja 2015 11:54:38

Zaledwie 22 sekundy zajęło Mariuszowi Pudzianowskiemu, aby wygrać walkę podczas gali KSW 31. Co po starciu powiedział "Pudzian"?

0
SPORT
KSW 31. Materla: Nie czułem presji

KSW 31. Materla: Nie czułem presji 3:03

24 maja 2015 11:46:34

Na gali KSW 31 Michał Materla pokonał przed czasem Tomasza Drwala. Po starciu Materla przyznał, że dzięki zmianom jakie dokonały się w jego sztabie trenerskim, stał się jeszcze lepszym zawodnikiem.

0
SPORT
KSW 31. Drwal: Ludziom chodzi o to, żeby była krew

KSW 31. Drwal: Ludziom chodzi o to, żeby była krew 3:38

24 maja 2015 11:39:32

Tomasz Drwal podczas gali KSW 31 przegrał walkę z Michałem Materlą. Sędziowie nie dopuścili go do trzeciej rundy. Sam zawodnik przyznał, że miał nadzieję na trzecią odsłonę starcia. Drwal dodał również, że nie jest zwolennikiem...

0
SPORT
Fabian Drzyzga: trzeba być cierpliwym i ciężko pracować

Fabian Drzyzga: trzeba być cierpliwym i ciężko pracować 2:37

23 maja 2015 16:00:17

Fabian Drzyzga, który najprawdopodobniej będzie pierwszym rozgrywającym reprezentacji Polski opowiedział o uczuciu jakie towarzyszy mu w tej sytuacji oraz o postępie  sportowym, jaki wykonał przez ostatni rok.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.