Tybura: Powiedzieli mi, że mam pobić Sławka Jastrzębowskiego 1:59

OCENA:
Publikacja: 11.05.2017, Autor: Super Express TV, Jastrzębowski, Marcin Tybura, Tybura, UFC
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Już w najbliższą sobotę Marcin "Tybur" Tybura (31 l.) sprawdzi bokserskie umiejętności Sławomira Jastrzębowskiego (48 l.), redaktora naczelnego "Super Expressu". Potężny (190 cm, 110 kg) zawodnik UFC zdradza nam, czemu przyjął wyzwanie i powalczy na IV Gali Biznes Boxing Polska, z której dochód wesprze Szlachetną Paczkę (13 maja, godz. 20, Legia Fight Club).

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Po udanych testach na torze Hungaroring na Węgrzech wielu kibiców obiecywało sobie, że Robert Kubica zasiądzie za kierownicą bolidu Renault ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:14:35
Siatkówka zajmuje im niemal cały rok. Gdyby nie odskocznia od parkietów i sal treningowych, najlepsi polscy zawodnicy mogliby dosłownie zwariować. ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:14:17
Stomil Olsztyn - GKS Tychy NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLIE? I liga LIVE w telewizji i internecie. ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:12:45
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? I liga LIVE w telewizji i internecie. ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 20:51:54
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 43:48

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 43:48

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 43:48

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
SPORT
Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto.

Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto. 43:48

12 sierpnia 2017 20:35:14

Paweł Fajdek po raz trzeci z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem. Brązowy medal zdobył Wojciech Nowicki.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.