Tottenham rozbił Leicester 6:1, cztery gole Harry'ego Kane'a 1:13

OCENA:
Publikacja: 19.05.2017, Autor: X-NEWS, Harry Kane, Leicester City, piłka nożna, premier league, tottenham
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

W meczu 37. kolejki Premier League Leicester City przegrało u siebie z Tottenhamem 1:6. Cztery gole dla "Kogutów" strzelił Harry Kane, który prowadzi w klasyfikacji strzelców. - Nasza postawa i motywacja była dobra. Długo rozmawialiśmy na temat tego, co działo się w końcówce poprzedniego sezonu. Mieliśmy wtedy słabszy okres i zastanawialiśmy się, jak poprawić wyniki. Chcieliśmy zakończyć obecne rozgrywki w dobrym stylu. Drużyna w meczu z Leicester udowodniła, że wiele się nauczyła i rozwinęła się. Kane to oczywiście nasz podstawowy napastnik, jeden z najlepszych na świecie, ale jego bramki to także efekt udanej współpracy drużyny przez cały sezon. Teraz jednak jesteśmy dumni z fantastycznej postawy Harry’ego - powiedział Mauricio Pochettino.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Jest obecnie najlepszym polskim pływakiem. Ma w dorobku kilkanaście medali MŚ i ME na basenie długim i krótkim. Do kolekcji ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Dożyliśmy czasów, w których znalezienie autorytetu, człowieka godnego szacunku wśród tych z pierwszych stron gazet, graniczy z cudem. Politycy maści ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
- Musimy jak najszybciej zapomnieć o niekorzystnym wyniku, bo przed nami najważniejszy mecz w tym sezonie - powiedział po niespodziewanym ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Tego konkursu Piotr Lisek (25 l.) nie zapomni do końca życia. Na mityngu Diamentowej Ligi w Monako Polak triumfował z ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 48:34

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 48:34

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.