SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Sevilla FC - Atletico Madryt NA ŻYWO! Starcie wieczoru w La Liga LIVE! Dwie absolutne rewelacje ostatnich lat na Starym ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2015 19:48:30
AS Monaco - Paris Saint-Germain NA ŻYWO. Ligue 1 LIVE w TV! Prawdziwy klasyk ligi francuskiej przed nami! Dwie ekipy ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2015 19:48:17
To się nazywa sportowa rywalizacja! Kajetan Kajetanowicz poświęcił wynik w Rajdzie Czech by pomóc rywalowi, który uległ groźnemu wypadkowi! Roberto ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2015 19:47:55
Plotek transferowych nigdy dość! Zwłaszcza na koniec sierpnia! David de Gea ponoć jest już tylko o milimetry od Realu Madryt! ... CZYTAJ DALEJ
30 sierpnia 2015 19:43:34
SPORT
Puchar Świata w Szczecinie - Najlepsi kierowcy na Baja Poland

Puchar Świata w Szczecinie - Najlepsi kierowcy na Baja Poland 3:37

30 sierpnia 2015 15:00:18

Rajd Lotto Baja Poland 2015 po raz kolejny przyciągnął do Szczecina światową czołówkę kierowców cross-country. Na trasie możemy obserwować popisy takich gwiazd jak Nasser Al-Attiyach, Krzysztof Hołowczyc, Adam Małysz, Martin Kaczmarski,...

0
SPORT
Pekin. Złoci medaliści już w kraju!

Pekin. Złoci medaliści już w kraju! 0:46

28 sierpnia 2015 16:10:04

Złoci medaliści lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Pekinie Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek wrócili do Polski. Zobaczcie jak ich witano.

0
SPORT
Puchar Świata w Szczecinie - Najlepsi kierowcy na Baja Poland

Puchar Świata w Szczecinie - Najlepsi kierowcy na Baja Poland 3:37

28 sierpnia 2015 12:05:14

Rajd Lotto Baja Poland 2015 po raz kolejny przyciągnął do Szczecina światową czołówkę kierowców cross-country. Na trasie możemy obserwować popisy takich gwiazd jak Nasser Al-Attiyach, Krzysztof Hołowczyc, Adam Małysz, Martin Kaczmarski,...

0
SPORT
Pekin. Trener Anity Włodarczyk: Kropką nad i byłby rekord

Pekin. Trener Anity Włodarczyk: Kropką nad i byłby rekord 3:03

28 sierpnia 2015 11:10:56

Zobaczcie rozmowę z trenerem Anity Włodarczyk swieżo upieczonej mistrzyni świata w rzucie młotem z Pekinu. Krzysztof Kaliszewski zapowiada, że w tym sezonie postarają się poprawić rekord świata należący do naszej mistrzyni.

0
SPORT
Pekin. Urbanek przed startem: Jestem pozytywnie nastawiony

Pekin. Urbanek przed startem: Jestem pozytywnie nastawiony 3:30

27 sierpnia 2015 19:00:00

Zobaczcie rozmowę z Robertem Urbankiem, który w niedzielę wystartuje w finale rzutu dyskiem podaczas rozgrywanych w Pekinie lekkoatletycznych Mistrzostw Świata. Będzie medal?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.