SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Inter Mediolan - AC Milan 0:0. Wielki klasyk Serie A zgodnie z oczekiwaniami totalnie rozczarował. Derby Mediolanu udowodniły, w jak ... CZYTAJ DALEJ
19 kwietnia 2015 22:55:03
Nie było sensacji przy Łazienkowskiej: Legia pewnie pokonała na własnym boisku Zawiszę Bydgoszcz. Dla walczących o utrzymanie gości była to ... CZYTAJ DALEJ
19 kwietnia 2015 20:43:25
Polska - Szwajcaria 2:3. To rywalki biało-czerwonych zagrają w grupie światowej Fed Cup. Po dramatycznym spotkaniu Polki uległy Martinie Hingis ... CZYTAJ DALEJ
19 kwietnia 2015 19:41:06
Inter Mediolan - AC Milan NA ŻYWO. Spotkanie zamykające 31. kolejkę Serie A to wielkie derby Mediolanu! Mecze tych drużyn ... CZYTAJ DALEJ
19 kwietnia 2015 19:39:17
SPORT
Hołowczyc: W pierwszym roku trzeba zapłacić frycowe

Hołowczyc: W pierwszym roku trzeba zapłacić frycowe 1:50

18 kwietnia 2015 12:00:00

Krzysztof Hołowczyc zdecydował, że w tym sezonie skupi się na wyścigach RALLYCROSSOWYCH. O specyfice jazdy samochodem rallycrossowym oraz o ciągłej obecności Dakaru w sercu kierowcy porozmawialiśmy podczas specjalnego śniadania...

0
SPORT
Kaczmarski w Rallycrossie: Jestem chory na punkcie motorsportu

Kaczmarski w Rallycrossie: Jestem chory na punkcie motorsportu 2:56

18 kwietnia 2015 10:30:53

Samochody rallycrossowe charakteryzują się tym, iż mają miejsce jedynie dla kierowcy, są lekkie i wyposażone w mocne silniki. Jak Martin Kaczmarski odnosi się do sytuacji, w której nie będzie miał wsparcia pilota? Jakie wyzwania stawia...

0
SPORT
MŚ W HOKEJU NA LODZIE! KAPITAN KADRY ZAPRASZA!

MŚ W HOKEJU NA LODZIE! KAPITAN KADRY ZAPRASZA! 0:12

18 kwietnia 2015 09:09:12

W dniach 19-25 kwietnia w Krakowie odbywać się będą hokejowe MŚ Dywizji 1A, których stawką będzie awans do tzw. "ELITY". Marcin Kolusz, kapitan polskiej reprezentacji zachęca wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny narodowej!

0
SPORT
WOJAK BOXING NIGHT. Miszkiń: Głażewski lepszy już nie będzie

WOJAK BOXING NIGHT. Miszkiń: Głażewski lepszy już nie będzie 1:41

17 kwietnia 2015 18:39:07

Maciej Miszkiń przyznał, że Paweł Głażewski nie będzie już lepszym bokserem niż jest obecnie. Sam o sobie, na podstawie opinii sztabu szkoleniowego, mówi, że się rozwinął. Wszystko zweryfikuje ring i walka, którą obaj pięściarze stoczą...

0
SPORT
Hołowczyc w RALLYCROSSIE: Robię to z premedytacją!

Hołowczyc w RALLYCROSSIE: Robię to z premedytacją! 1:44

17 kwietnia 2015 18:37:40

Krzysztof Hołowczyc zaskoczył! Niezwykle doświadczony i utytułowany kierowca rajdowy zostawia rajdy na rzecz wyścigów samochodowych. Hołek będzie startował w rallycrossie!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.