SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Reprezentacja Chin wygrała z Egiptem 3:1 (25:20, 25:20, 23:25, 33:31) w meczu siatkarskich mistrzostw świata. Spotkanie po dwóch setach zostało ... CZYTAJ DALEJ
1 września 2014 23:12:24
Korea Południowa pokonała Tunezję 3:1 (24:26, 26:24, 25:21, 25:18) w ostatnim meczu pierwszej serii spotkań mistrzostw świata w grupie B. ... CZYTAJ DALEJ
1 września 2014 22:40:43
Lionel Messi nie zagra w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Niemiec z Argentyną. Powodem jego absencji jest kontuzja, jakiej nabawił się w ... CZYTAJ DALEJ
1 września 2014 20:44:08
Kiedy ostatniego dnia okna transferowego kluby prześcigają się we wzmocnieniach, rosyjski Zenit Sankt Petersburg poszedł w inną stronę i zakontraktował... ... CZYTAJ DALEJ
1 września 2014 20:15:22
SPORT
Kostecki: Więzienie to strata czasu

Kostecki: Więzienie to strata czasu 4:34

1 września 2014 17:34:24

Dawid Kostecki po dwóch latach opuścił zakład karny i jak najszybciej chce wrócić na ring. Dla boksera więzienie to strata czasu, strata życia, ale mimo wszystko starał się nie zmarnować tego okresu i solidnie trenował.

0
SPORT
Mecz Polska-Australia: Gwiazdy typują wynik!

Mecz Polska-Australia: Gwiazdy typują wynik! 2:01

1 września 2014 13:37:03

Siatkarskie Mistrzostwa Świata Polska 2014 trwają w najlepsze. Już we wtorek kolejne spotkanie rozegrają biało-czerwoni. Po pewnym zwycięstwie nad Serbią nadszedł czas na potyczkę z Australią. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz?...

0
SPORT
Kostecki do Sęka: Nigdy nie będziesz miał tej przyjemności!

Kostecki do Sęka: Nigdy nie będziesz miał tej przyjemności! 5:08

1 września 2014 13:16:54

Dawid Kostecki po dwóch latach opuścił zakład karny i jak najszybciej chce wrócić na ring. Jak przyznał w rozmowie z SuperExpress.TV, jest już gotowy, aby stoczyć dziesięcio lub dwunasto rundowy pojedynek. Głośno zrobiło się w sprawie...

0
SPORT
Korwin-Mikke i Bill Gates grają w brydża!

Korwin-Mikke i Bill Gates grają w brydża! 3:56

30 sierpnia 2014 19:59:58

Brydż to w Polsce dyscyplina raczej zapomniana, a na pewno mało medialna. Jak się okazuje niesłusznie! Dlaczego? Już śpieszymy z odpowiedzią. W brydża gra śmietanka towarzyska z całego świata, w tym z Polski. Renata Dancewicz, Zbigniew...

0
SPORT
Palace Cup: Zwycięstwo Polaków!

Palace Cup: Zwycięstwo Polaków! 3:39

30 sierpnia 2014 19:57:36

Za nami prestiżowy turniej brydżowy Palace Cup. Impreza rozgrywana w Pałacu Prymasowskim ściągnęła do Warszawy absolutną światową czołówkę. Po kilkudniowej rywalizacji ku uciesze polskiej publiczności najlepsza okazała się para Jacek...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.