SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Mecz Włochy - Iran rozpocznie rywalizację w grupie D mistrzostw świata w siatkówce 2014. Czy faworyzowana Italia wygra zgodnie z ... CZYTAJ DALEJ
31 sierpnia 2014 03:00:00
Mecz Leicester City - Arsenal Londyn zapowiada się na najbardziej "polskie" spotkanie w 2. kolejce Premier League. Na boiska mogą ... CZYTAJ DALEJ
31 sierpnia 2014 03:00:00
Mecz Villarreal CF - FC Barcelona zapowiada się najciekawiej w 2. kolejce Primera Division. Obie drużyny rozpoczęły sezon od zwycięstwa, ... CZYTAJ DALEJ
31 sierpnia 2014 03:00:00
W meczu Real Sociedad - Real Madryt kibice powinni spodziewać się wielu goli. W poprzednim sezonie w dwóch meczach tych ... CZYTAJ DALEJ
31 sierpnia 2014 03:00:00
SPORT
Korwin-Mikke i Bill Gates grają w brydża!

Korwin-Mikke i Bill Gates grają w brydża! 3:56

30 sierpnia 2014 19:59:58

Brydż to w Polsce dyscyplina raczej zapomniana, a na pewno mało medialna. Jak się okazuje niesłusznie! Dlaczego? Już śpieszymy z odpowiedzią. W brydża gra śmietanka towarzyska z całego świata, w tym z Polski. Renata Dancewicz, Zbigniew...

0
SPORT
Palace Cup: Zwycięstwo Polaków!

Palace Cup: Zwycięstwo Polaków! 3:39

30 sierpnia 2014 19:57:36

Za nami prestiżowy turniej brydżowy Palace Cup. Impreza rozgrywana w Pałacu Prymasowskim ściągnęła do Warszawy absolutną światową czołówkę. Po kilkudniowej rywalizacji ku uciesze polskiej publiczności najlepsza okazała się para Jacek...

0
SPORT
Maciej Rock: Trzymam kciuki za siatkarzy!

Maciej Rock: Trzymam kciuki za siatkarzy! 0:58

29 sierpnia 2014 17:15:59

Przed nami MISTRZOSTWA ŚWIATA w SIATKÓWCE POLSKA 2014. Nasza reprezentacja rozpoczyna zmagania od meczu z Serbią, którego areną będzie Stadion Narodowy w Warszawie. Wszyscy kibice wiążą ogromne nadzieje z tym turniejem. Nie inaczej...

0
SPORT
MŚ w Siatkówce - Winiarski: Stadion wzbudza emocje!

MŚ w Siatkówce - Winiarski: Stadion wzbudza emocje! 1:07

29 sierpnia 2014 17:10:22

Tuż przed rozpoczęciem siatkarskich Mistrzostw Świata Polska 2014 przyjmujący reprezentacji Polski Michał Winiarski opowiada o emocjach związanych z rozegraniem spotkania na Stadionie Narodowym. Czy nasza reprezentacja udźwignie presję?...

0
SPORT
Glinka-Mogentale: Współczuję chłopakom!

Glinka-Mogentale: Współczuję chłopakom! 1:42

29 sierpnia 2014 15:34:03

Już w sobotę zaczynają się siatkarskie Mistrzostwa Świata Polska 2014. Kciuki za naszych reprezentantów trzymać będzie ikona żeńskiej siatkówki Małgorzata Glinka-Mogentale.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.