SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Ondrej Duda będzie piłkarzem Interu Mediolan! Jak się dowiedzieliśmy jako pierwsi, Legia Warszawa wreszcie doszła do porozumienia w sprawie transferu ... CZYTAJ DALEJ
4 lipca 2015 06:46:04
Przed 72. LOTOS Rajdem Polski Robert Kubica (31 l.) mówił, że będzie zadowolony z miejsca w pierwszej ósemce, ale doskonała ... CZYTAJ DALEJ
4 lipca 2015 06:37:41
Wojciech Szczęsny, wraz z ukochaną Mariną Łuczenko, wciąż wypoczywają. Tym razem przenieśli się do Emiratów Arabskich. Para promienieje szczęściem, nad ... CZYTAJ DALEJ
4 lipca 2015 06:24:15
Agnieszka Radwańska (26 l.) po błyskawicznym zwycięstwie (6:0, 6:2) z Ajlą Tomljanović czeka już na starcie z kolejną rywalką. W ... CZYTAJ DALEJ
4 lipca 2015 06:16:36
SPORT
Kowal: "Final Four" będzie dużym sukcesem

Kowal: "Final Four" będzie dużym sukcesem 3:02

2 lipca 2015 15:00:41

Andrzej Kowal w rozmowie z Super Express TV opowiada o nowym sezonie Plus Ligi. Jakie cele trener Asseco Resovii będzie chciał osiagnąć w zbliżających się rogrywkach na własnym podwórku i w europejskich pucharach? Przekonajcie się!

0
SPORT
Skowrońska-Dolata: Uwielbiam wyzwania

Skowrońska-Dolata: Uwielbiam wyzwania 1:12

2 lipca 2015 13:20:25

Katarzyna Skowrońska-Dolata w rozmowie z Super Express TV opowiada o sowich planach na nadchodzący sezon klubowy. Siatkarka po wielu latach gry za granicą wraca na parkiety Orlen Ligi. Czy jej nowa drużyna Impel Wrocław będzie w stanie...

0
SPORT
Kowal o Igrzyskach Europejskich: To bardzo dobra idea, ale...

Kowal o Igrzyskach Europejskich: To bardzo dobra idea, ale... 1:01

1 lipca 2015 18:19:35

Trener siatkarskiej reprezentacji Polski B mężczyzn Andrzej Kowal ocenia pomysł organizacji Igrzysk Europejskich.

0
SPORT
Kowal: Nie przynieśliśmy wstydu

Kowal: Nie przynieśliśmy wstydu 3:16

1 lipca 2015 14:03:09

Andrzej Kowal selekcjoner reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn kadry B o zakończonych Igrzyskach Europejskich w Baku. Jak odbiera czwarte miejsce swojej drużyny? Czy można było osiągnąć więcej? Odpowiedź w materiale wideo.

0
SPORT
Bednarek-Kasza:To były Igrzyska Olimpijskie w mniejszym wymiarze

Bednarek-Kasza:To były Igrzyska Olimpijskie w mniejszym wymiarze 1:07

1 lipca 2015 11:18:55

Środkowa reprezentacji Polski w piłce siatkowej Agnieszka Bednarek-Kasza podsumowuje Igrzyska Europejskie w Baku. W Mistrzostwach Europy nasze zawodniczki będą chciały zrewanżować się reprezentacji Turcji?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.