SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
To była dopiero radość! Trener Piasta Gliwice był tak zadowolony z ostatniego gola w meczu z Lechem Poznań, że celebrował ... CZYTAJ DALEJ
24 listopada 2014 08:30:42
Tuż po bardzo pewnym i niezwykle efektownym zwycięstwie nad Chrisem Algierim (30 l., 20-1, 8 k.o.) dziennikarz HBO zadał Manny'emu ... CZYTAJ DALEJ
24 listopada 2014 08:06:58
Artur Szpilka był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z najlepszym polskim pięściarzem wagi ciężkiej będzie można obejrzeć już we wtorek. ... CZYTAJ DALEJ
24 listopada 2014 07:58:08
Po dwóch meczach bez zwycięstwa Wisła Kraków ograła 2:0 Górnik Łęczna, znów doskakując do czołówki. Gości dobił Emmanuel Sarki (27 ... CZYTAJ DALEJ
24 listopada 2014 07:47:45
SPORT
Jaki będzie nowy sezon? Oceniają zawodnicy i trenerzy

Jaki będzie nowy sezon? Oceniają zawodnicy i trenerzy 50:27

23 listopada 2014 16:58:51

O formie w nowym sezonie Pucharu Świata opowiadają m.in. Niemcy, Austriacy i Norwegowie.

0
SPORT
Wspomnienia Małysza. "Będziesz jak Goldi"

Wspomnienia Małysza. "Będziesz jak Goldi" 50:27

23 listopada 2014 16:56:35

"Orzeł z Wisły" opowiada o swoim pierwszym triumfie w zawodach Pucharu Świata. Na najwyższym stopniu podium stanął 17 marca 1996 roku w Oslo.

0
SPORT
Kruczek: liczymy, że uda się szybko naprawić nogę Kamila

Kruczek: liczymy, że uda się szybko naprawić nogę Kamila 50:27

23 listopada 2014 11:56:41

Trener polskich skoczków o kontuzji mistrza olimpijskiego, która uniemożliwiła mu starty w Klingenthal.

0
SPORT
Tajniki pracy polskich serwismenów

Tajniki pracy polskich serwismenów 50:27

22 listopada 2014 14:59:00

Kacper Skrobot pokazuje, jak wygląda przygotowanie nart biało-czerwonych.

0
SPORT
Trybański: Chcę z Legią zagrać w ekstraklasie!

Trybański: Chcę z Legią zagrać w ekstraklasie! 4:00

21 listopada 2014 13:00:48

Cezary Trybański po grze w Stanach, Czechach i na Litwie zakotwiczył w Polsce. Pierwszy Polak w NBA reprezentuje barwy warszawskiej Legii i marzy, aby ze stołecznym klubem awansować do Tauron Basket Ligi. Cel ambitny, ale możliwy do...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.