SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
To miał być mecz o tytuł. Dwie zdecydowanie najmocniejsze ekipy Serie A. Dwie idące łeb w łeb w tabeli. Juventus ... CZYTAJ DALEJ
13 lutego 2016 23:02:33
Smutna informacja z Bułgarii. Trifon Iwanow, były reprezentant, kapitan drużyny narodowej, członek czwartej drużyny mistrzostw świata 1994, nie żyje. Zmarł ... CZYTAJ DALEJ
13 lutego 2016 22:31:37
Chelsea Londyn wraca do gry o europejskie puchary? Piłkarze Guusa Hiddinka odpalili w najlepszym możliwym dla siebie momencie. Tuż przed ... CZYTAJ DALEJ
13 lutego 2016 22:24:38
Mariusz Pudzianowski i jego problemy z prokuraturą zainteresowały media nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii! Sprawę szeroko ... CZYTAJ DALEJ
13 lutego 2016 22:08:46
SPORT
Messi i Ronaldo w... lidze CHIŃSKIEJ?

Messi i Ronaldo w... lidze CHIŃSKIEJ? 30:06

13 lutego 2016 18:00:00

Kilkudziesięciomilionowe transfery Teixeiry, Ramiresa czy Jacksona Martineza mogą być dopiero początkiem chińskiej ofensywy. Sven-Göran Eriksson, były selekcjoner reprezentacji Anglii, pracujący od kilku lat w Państwie Środka, jest...

0
SPORT
Adam Hlousek: W wyborze Legii pomógł mi Przemek TYTOŃ

Adam Hlousek: W wyborze Legii pomógł mi Przemek TYTOŃ 1:14

12 lutego 2016 21:00:00

Adam Hlousek zamienił niemiecki VFB Stuttgart na Legię Warszawa. Dlaczego czeski obrońca zdecydował się podpisać kontrakt z warszawskim klubem?

0
SPORT
Co Zofia Klepacka szykuje na walentynki?

Co Zofia Klepacka szykuje na walentynki? 30:06

12 lutego 2016 20:00:00

- Nie traktuję tego jak jakiegoś specjalnego święta, ale z drugiej strony walentynki to walentynki. Zawsze dostaję kwiaty od męża, więc jest przyjemnie. W tym roku szykuję dla męża i dzieci niespodziankę. Chce ich zabrać na mecz Legii....

0
SPORT
Ariel Borysiuk: Nie inaczej jest na 100-lecie klubu!

Ariel Borysiuk: Nie inaczej jest na 100-lecie klubu! 1:20

12 lutego 2016 17:58:08

Ariel Borysiuk wrócił do Legii po 4 latach przerwy. Były zawodnik Lechii Gdańsk już nie może się doczekać startu Ekstraklasy - Tutaj każdy ma cel, żeby wygrać ligę - przyznaje Borysiuk.

0
SPORT
KSW 34. Bedorf: Walka z Fedorem wisi w powietrzu, bo...

KSW 34. Bedorf: Walka z Fedorem wisi w powietrzu, bo... 2:04

12 lutego 2016 15:00:00

Od dłuższego czasu w mediach przewija się temat walki Karola Bedorfa z Fedorem Emelianenko. Jak na tę sprawę zapatruje się mistrz KSW w wadze ciężkiej?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.