SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W domu Anny i Roberta Lewandowskich (oboje 26 l.) na Mazurach w trakcie świąt Bożego Narodzenia nie zabraknie podniosłej, wspaniałej ... CZYTAJ DALEJ
23 grudnia 2014 02:00:00
Żużlowcy, którzy w ubiegłym sezonie jeździli dla Włókniarza Częstochowa, cały czas nie mogą doczekać się zaległych wypłat. Klub ogłosił upadłość ... CZYTAJ DALEJ
23 grudnia 2014 02:00:00
Przy wigilijnym stole Martin Skrtel (30 l.) będzie straszyć wielką krwawą raną na głowie. Wszystko przez Oliviera Giroud (28 l.), ... CZYTAJ DALEJ
23 grudnia 2014 02:00:00
Choć od jego debiutu w reprezentacji polskich piłkarzy ręcznych w sobotę minęło dokładnie 12 lat, Karol Bielecki (32 l.) zapewnia, ... CZYTAJ DALEJ
23 grudnia 2014 02:00:00
SPORT
Bielecki: grupa jest wyrównana. Każdy może wygrać z każdym

Bielecki: grupa jest wyrównana. Każdy może wygrać z każdym 21:15

20 grudnia 2014 16:24:15

Rozgrywający reprezentacji Polski oceni rywali w mistrzostwach świata.

0
SPORT
Szmal: jeśli trener nam popuści, obejrzę finał

Szmal: jeśli trener nam popuści, obejrzę finał 21:15

20 grudnia 2014 15:56:55

Transmisja meczu u złoty medal MŚ szczypiornistek w niedzielę od 17:45 w TVP Sport i SPORT.TVP.PL.

0
SPORT
Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić

Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić 6:47

17 grudnia 2014 16:00:29

Od kilku tygodni wiadomo już, że Martin Kaczmarski nie wystartuje w RAJDZIE DAKAR 2015. Podczas jego wizyty w studiu Super Express.TV zapytaliśmy go o to, czy nie myślał, aby wybrać się do Ameryki Południowej w roli kibica. Młody...

0
SPORT
Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu

Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu 21:15

17 grudnia 2014 14:14:53

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner – ocenił szanse biało-czerwonych w najbliższych zawodach PŚ. Transmisja kwalifikacji w piątek w TVP1 i SPORT.TVP.PL.

0
SPORT
Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach

Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach 6:56

15 grudnia 2014 16:36:04

Przed ważnymi startami, walką o punkty itp, wielu sportowców ma swoje rytuały pomagające skoncentrować się i zmobilizować do walki o jak najlepszy wynik. Jaki rytuał ma Martin Kaczmarski, o czym myśli podczas rajdowych odcinków?...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.