SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Karol Linetty piłkarzem Realu Madryt? To możliwe. Tak przynajmniej twierdzi angielski "Daily Star". CZYTAJ DALEJ
18 kwietnia 2014 17:19:05
W ostatnim czasie sporo mówi się o politycznych działaniach Tomasza Adamka. Co na ten temat sądzi Justyna Kowalczyk? CZYTAJ DALEJ
18 kwietnia 2014 16:37:25
Leo Messi znalazł się na celowniku PSG. Francuski klub jest gotów zapłacić za Argentyńczyka 250 milionów euro. CZYTAJ DALEJ
18 kwietnia 2014 16:12:30
Dni Gerardo Martino w roli szkoleniowca Barcelony wydają sie być policzone. Hiszpańska prasa podała już nawet nazwiska możliwych następców Argentyńczyka. CZYTAJ DALEJ
18 kwietnia 2014 15:28:40
SPORT
Tybura: Rozmawiałem z KSW

Tybura: Rozmawiałem z KSW 3:39

18 kwietnia 2014 16:40:28

Marcin Tybura - zawodnik MMA był specjalnym gościem SuperExpress.tv. Opowiedział nam o swoich planach na przyszłość, ewentualnym występie na jednej z gal federacji KSW, a także o tym co sądzi o Mariuszu Pudzianowskim, Przemysławie...

0
SPORT
Kołodziej: Geje są za bardzo promowani

Kołodziej: Geje są za bardzo promowani 2:12

17 kwietnia 2014 10:02:19

Pojawiliśmy się w Krynicy Zdroju na otwarciu klubu bokserskiego Pawła Kołodzieja. Zapytaliśmy boksera o dosyć kontrowersyjną sprawę - homosekusalizm. Zobaczcie co powiedział. 

1
SPORT
"DIABLO" WŁODARCZYK: Lubię popatrzeć na lesbijki

"DIABLO" WŁODARCZYK: Lubię popatrzeć na lesbijki 2:55

17 kwietnia 2014 09:35:03

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pojawił się w Krynicy Zdroju na otwarciu klubu bokserskiego Pawła Kołodzieja. Mistrz świata federacji WBC w rozmowie z reporterem SuperExpress.TV wypowiedział się na temat gender, gejów i lesbijek....

0
SPORT
ŁKS ŁÓDŹ wstaje z kolan!

ŁKS ŁÓDŹ wstaje z kolan! 4:18

16 kwietnia 2014 15:54:02

Jeden z najbardziej zasłużonych klubów piłkarskich w Polsce, ŁKS Łódź, po latach problemów odradza się i rozpoczyna drogę na piłkarski szczyt, czyli do polskiej Ekstraklasy! W barwach IV ligowego obecnie zespołu występuje Paweł...

0
SPORT
NASTULA wyzywa PUDZIANA na pojedynek!

NASTULA wyzywa PUDZIANA na pojedynek! 3:30

16 kwietnia 2014 14:35:52

Paweł Nastula, judoka i zawodnik MMA w rozmowie z reporterem SuperExpress.tv wyzwał na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego! Słynny strongman i od paru lat zawodnik KSW jakiś czas temu mówił, że chce zmierzyć się z Nastulą. Teraz judoka...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.