SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Podbeskidzie - Legia NA ŻYWO! Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z półfinałowego meczu Pucharu Polski Podbeskidzie - Legia. "Wojskowi" mają ... CZYTAJ DALEJ
1 kwietnia 2015 19:40:37
W pierwszym meczu półfinału Pucharu Polski amatorzy z Błękitnych Stargard rozbili piłkarzy wicemistrza Polski i wicelidera T-Mobile Ekstraklasy Lecha Poznań, ... CZYTAJ DALEJ
1 kwietnia 2015 19:00:52
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa NA ŻYWO. Przed nami pierwszy mecz półfinału Pucharu Polski! Faworytem tej pary jest oczywiście drużyna ... CZYTAJ DALEJ
1 kwietnia 2015 18:53:06
Niesamowite emocje i Błękitni Stargard Szczeciński wciąż śnią o Pucharze Polski - w pierwszym meczu półfinałowym upokorzyli u siebie wicelidera ... CZYTAJ DALEJ
1 kwietnia 2015 18:48:55
SPORT
UFC w Krakowie. Fabiński: O rywalu wiem niewiele

UFC w Krakowie. Fabiński: O rywalu wiem niewiele 1:26

31 marca 2015 13:38:02

Bartosz Fabiński w zasadzie na ostatnią chwilę załapał się do udziału w gali UFC, która już 11 kwietnia w Krakowie. Co wie o swoim rywalu i jak długo będzie walczył dla UFC?

0
SPORT
UFC w Krakowie. Bandel: Nie jestem odstępstwem od normy

UFC w Krakowie. Bandel: Nie jestem odstępstwem od normy 1:17

31 marca 2015 13:33:38

Marcin Bandel wystąpi podczas gali UFC w Krakowie, która odbędzie się 11 kwietnia. Czy już myśli o walce i rozgrywa ją w swojej głowie?

0
SPORT
Maciej Rybus: Chcę odejść, żeby się rozwijać

Maciej Rybus: Chcę odejść, żeby się rozwijać 1:14

30 marca 2015 13:51:11

Przed spotkaniem Irlandia - Polska Maciej Rybus ogłosił, że chciałby odejść z Tereka Grozny, ponieważ czuje,  że w tym klubie już się nie rozwija. Jaki kierunek obrałby polski pomocnik?

0
SPORT
KSW 31 coraz bliżej! Zobaczcie zapowiedź!

KSW 31 coraz bliżej! Zobaczcie zapowiedź! 49:03

30 marca 2015 13:41:35

Przedstawienie bohaterów gali KSW 31, która odbędzie się 23 maja w trójmiejskiej ERGO ARENIE. W głównych walkach zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, Michała Materlę, Karola Bedorfa, Tomasza Drwala, Macieja Jewtuszkę, Jaya Silvę, Karola...

0
SPORT
Sasha Sidorenko: Sercem jestem na Ukrainie

Sasha Sidorenko: Sercem jestem na Ukrainie 3:51

30 marca 2015 12:00:26

Sasha Sidorenko zadebiutuje w zawodowym ringu 18 kwietnia podczas gali w Legionowie. Piękna Ukrainka podpisała kontrakt z grupą Tomasza Babilońskiego. Czy Sasha zostanie w Polsce na dłużej? Jakie odczucia towarzysza jej przed pierwszą...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.