SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W pierwszym z półfinałowych spotkań MŚ w piłce ręcznej mężczyzn będziemy świadkami starcia Polska - Katar. Awans ekipy gospodarzy do ... CZYTAJ DALEJ
29 stycznia 2015 12:54:58
Futsalowa reprezentacja Polski do lat 21 w 2014 roku przegrała zaledwie jedno spotkanie. Osiągnięty wynik zaostrzył apetyty zawodników, ale doprowadził ... CZYTAJ DALEJ
29 stycznia 2015 12:53:07
Atletico Madryt udowodniło w środowym starciu Pucharu Hiszpanii, że jest drużyną prawdziwych brutali. Gracze z Vicente Calderon nie dość, że ... CZYTAJ DALEJ
29 stycznia 2015 12:47:38
Rugby jest sportem bardzo kontaktowym i różnorodne otarcia, czy urazy są na porządku dziennym. Jak zawodniczki RC Legia Warsaw Woman ... CZYTAJ DALEJ
29 stycznia 2015 12:32:36
SPORT
Polska U-21 zagra z Portugalią! Futsaliści polecą do Lizbony!

Polska U-21 zagra z Portugalią! Futsaliści polecą do Lizbony! 1:07

28 stycznia 2015 16:00:32

Futsalowa reprezentacja Polski do lat 21 w 2014 roku przegrała zaledwie jedno spotkanie. Osiągnięty wynik zaostrzył apetyty zawodników, ale doprowadził do sytuacji, w której najlepsze reprezentacje w Europie chcą mierzyć się z drużyną...

0
SPORT
Kapitan Legii: Czasami przed imprezą trzeba pudrować siniaki

Kapitan Legii: Czasami przed imprezą trzeba pudrować siniaki 2:20

28 stycznia 2015 11:30:24

Rugby jest sportem bardzo kontaktowym i różnorodne otarcia, czy urazy są na porządku dziennym. Jak zawodniczki RC Legia Warsaw Woman radzą sobie z uszkodzeniami, kiedy chcą iść w weekend na imprezę? Kapitan zespołu Marta Grudzińska...

0
SPORT
Maciej Miszkiń: W tym roku liczę na więcej walk

Maciej Miszkiń: W tym roku liczę na więcej walk 1:10

28 stycznia 2015 10:00:00

Maciej Miszkiń przyznaje, że w roku 2015 liczy na większą liczbę walk. Do tej pory wychodził do ringu dwa razy na rok, teraz ma nadzieję, że liczba pojedynków wzrośnie do czterech.

0
SPORT
Kostecki: Ściąłem włosy przez zakład z synem

Kostecki: Ściąłem włosy przez zakład z synem 1:39

27 stycznia 2015 10:00:00

Dawid Kostecki po wyjściu z więzienia szokował fryzurą. Teraz jednak ściął warkoczyki i wrócił do poprzedniego stylu. Dlaczego?

0
SPORT
"Diablo" Włodarczyk o Szpilce: Spotkamy się w ringu

"Diablo" Włodarczyk o Szpilce: Spotkamy się w ringu 2:05

26 stycznia 2015 13:48:08

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po walce w Moskwie stracił pas federeacji WBC na rzecz Grigorija Drozda. Teraz polski bokser przygotowuje się do walki rewanżowej, aby odzyskać stracony pas. Ponadto wypowiedział się również na temat...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.