SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Lechia Gdańsk pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała w meczu 2. kolejki Ekstraklasy. Jedynego gola strzelił po kuriozalnej sytuacji Maciej Makuszewski, którego piłką ... CZYTAJ DALEJ
25 lipca 2014 22:26:46
Stanisław Terlecki (59 l.) otrzymał kolejny cios! Mama byłego reprezentanta Polski Teresa Terlecka (87 l.) w ciężkim stanie trafiła do ... CZYTAJ DALEJ
25 lipca 2014 22:08:24
Litwin Ramunas Navarduskas okazał się najszybszy podczas 19. etapu Tour de France. Polacy Rafał Majka i Michał Kwiatkowski ukończyli etap ... CZYTAJ DALEJ
25 lipca 2014 21:51:25
Tak szczęśliwego Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (33 l.) nie widzieliśmy nawet po najważniejszych wygranych walkach. Mistrz świata organizacji WBC wagi junior ... CZYTAJ DALEJ
25 lipca 2014 21:50:00
SPORT
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ojcem po raz drugi! Ma córkę!

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ojcem po raz drugi! Ma córkę! 1:21

25 lipca 2014 17:44:25

Krzysztof "DIABLO" Włodarczyk, bokserski mistrz świata federacji WBC w kategorii junior ciężkiej po raz drugi został ojcem! Tym razem naszemu pięściarzowi urodziła się córeczka, której dał na imię Zuzia. Córka "Diablo" urodziła się 17...

0
SPORT
Latająca Agnieszka Rylik! Mistrzyni w tunelu aerodynamicznym!

Latająca Agnieszka Rylik! Mistrzyni w tunelu aerodynamicznym! 3:19

25 lipca 2014 14:06:08

Marzenia człowieka o lataniu żywe było już w starożytności, czego odzwierciedleniem jest mityczny ikar. Ekipa SuperExpress.TV, również zapragnęła latać. W tym celu odwiedziliśmy z kamerą FlySpot mieszczący się na graniczy Warszawy i...

0
SPORT
Kajetan Kajetanowicz: W rajdach jeżdżę inaczej niż na co dzień

Kajetan Kajetanowicz: W rajdach jeżdżę inaczej niż na co dzień 2:52

24 lipca 2014 14:34:42

Kajetan Kajetanowicz, czterokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych przewiózł swoją rajdówką dziennikarza "Super Expressu" Marka Żochowskiego. Nasz redakcyjny kolega nie krył zadowolenia z możliwości przejechania się rajdówką na...

0
SPORT
Rafał Majka ukarany przez organizatorów TdF!

Rafał Majka ukarany przez organizatorów TdF! 34:21

24 lipca 2014 10:59:40

Rafał Majka został ukarany przez organizatorów Tour de France. 7 kilometrów przed końcem środowego odcinka, w drodze po drugie etapowe zwycięstwo w tegorocznej „Wielkiej pętli" odepchnął się od jadącego obok motocykla. Kara nałożona na...

0
SPORT
Tour de France: Rafał Majka przeszedł do historii!

Tour de France: Rafał Majka przeszedł do historii! 34:21

23 lipca 2014 18:42:11

Rafał Majka przeszedł do historii polskiego kolarstwa. Zawodnikowi grupy Tinkoff-Saxo udało się wygrać dwa etapy tegorocznego Tour de France. Majka jest także liderem klasyfikacji górskiej "Wielkiej Pętli". - Rafał pisał mi, że będzie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.