SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Aziz Karaoglu wspiera ISIS? Niemiecki fighter MMA miał ponoć podczas piątkowej gali KSW 35 wyjść na ring przy nieoficjalnym hymnie ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2016 13:41:53
Piotr Zieliński wśród jedenastu najlepszych piłkarzy minionego sezonu Serie A! To ogromne wyróżnienie dla 22-letniego pomocnika Empoli, który znalazł się ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2016 12:46:56
Real Madryt - Atletico Madryt NA ŻYWO. Real - Atletico NA ŻYWO. Derby Madrytu ONLINE. Liga Mistrzów STREAM ZA DARMO ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2016 12:36:28
Real - Atletico w telewizji, STREAM za darmo w INTERNECIE. Oglądaj NA ŻYWO. W wielkim finale Ligi Mistrzów na San ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2016 12:20:11
SPORT
KSW 35. Gamrot: Skoro ZAPIE***AM to muszę być pewny siebie

KSW 35. Gamrot: Skoro ZAPIE***AM to muszę być pewny siebie 1:43

28 maja 2016 13:45:00

Mateusz Gamrot został mistrzem KSW w wadze lekkiej. Gamer nie zamierza jednak spoczywać na laurach i zadowolić się sukcesem na KSW 35.

0
SPORT
KSW 35. Różal apeluje: Pomagajcie, nie bądźcie K**A PEDAŁAMI

KSW 35. Różal apeluje: Pomagajcie, nie bądźcie K**A PEDAŁAMI 0:55

28 maja 2016 11:45:00

Marcin Różalski po zwycięskiej walce podczas KSW, w której jego rywalem był Mariusz Pudzianowski, zdobył się na MOCNY apel do internetowych osobowości, celebrytów. 

0
SPORT
ZŁE warunki dla SIATKARZY? "Jakość wyżywienia jest mierna"

ZŁE warunki dla SIATKARZY? "Jakość wyżywienia jest mierna" 2:20

28 maja 2016 10:45:00

Polscy siatkarze nie mają w Japonii łatwego życia. Poza tym, że turniej w Tokio jest ostatnią szansą na olimpijską kwalifikację, to również organizatrorzy nie doi końca stanęli na wysokości zadania.

0
SPORT
KSW 35. Maciej Kawulski o przyszłości PUDZIANA!

KSW 35. Maciej Kawulski o przyszłości PUDZIANA! 1:53

28 maja 2016 09:34:30

Mariusz Pudzianowski przegrał swoją kolejną walkę w KSW. Podczas gali KSW 35 Pudzian nie dał rady Marcinowi Różalskiemu. Jaka przyszłość w federacji czeka byłego strongmana?

0
SPORT
KSW 35. Mamed wyznaje: Zawiodłem się na kibicach

KSW 35. Mamed wyznaje: Zawiodłem się na kibicach 0:50

28 maja 2016 08:34:44

Mamed Khalidov obronił pas mistrza federacji KSW. Podczas gali KSW 35 pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Aziza Karaoglu. Po walce Khalidov chciał oddać pas Azizowi. Dodatkowo polski zawodnik został wygwizdany przez publiczność...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.