SZPILKA wyśmiewa ZIMNOCHA: Wychodź z piaskownicy, OBIJĘ CI MORDĘ 7:38

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Artur Szpilka (23 l.) błyskawicznie odpowiedział na groźby Krzysztofa Zimnocha, który w "Super Expressie" zapowiedział, że znokautuje "Szpilę". - Damy sobie po mordzie i zobaczymy, kto wyjdzie z tego cało. Jestem pewien, że ja - zapewnia Szpilka.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów NA ŻYWO w INTERNECIE. Po dwudziestu latach posuchy wreszcie się udało! Polski klub zagra w ... CZYTAJ DALEJ
25 sierpnia 2016 17:39:18
Losowanie Ligi Mistrzów NA ŻYWO, transmisja w TV i STREAM ONLINE. Sprawdź gdzie oglądać LIVE i ZA DARMO. Legia Warszawa ... CZYTAJ DALEJ
25 sierpnia 2016 17:37:13
Claudio Bravo podpisał czteroletnią umowę z Manchesterem City. 33-letni bramkarz jeszcze w zeszłym sezonie występował w barwach Barcelony, z którą ... CZYTAJ DALEJ
25 sierpnia 2016 17:23:48
Jasper Cillessen pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał pięcioletni kontrakt z Barceloną. Reprezentant Holandii w środę rozegrał ostatnie spotkanie w ... CZYTAJ DALEJ
25 sierpnia 2016 16:59:31
SPORT
Piotr Małachowski stracił złoty medal przez NIEFART?

Piotr Małachowski stracił złoty medal przez NIEFART? 1:57

25 sierpnia 2016 12:00:00

Piotr Małachowski był niemal pewniakiem jeśli chodzi o złoty medal na igrzyskach w Rio. Niestety, w ostaniej próbie niemiecki lekkoatleta Christoph Harting pobił swój rekord życiowy i wyprzedził Polaka w wyścigu po złoto. Zobaczcie, jak...

0
SPORT
Korol o Polakach na igrzyskach: Trzeba pomyśleć, co było nie tak

Korol o Polakach na igrzyskach: Trzeba pomyśleć, co było nie tak 2:29

25 sierpnia 2016 10:00:00

Adam Korol przyznał, ze teraz, po igrzyskach olimpijskich przychodzi czas, w którym poszczególne związki sportowe powinny zastanowić się, co poszło nie tak. Polacy na igrzyskach olimpijskich Rio 2016 zdobyli 11 medali. To najlepszy...

0
SPORT
Anita Włodarczyk śrubuje rekord świata! "Stać mnie, żeby..."

Anita Włodarczyk śrubuje rekord świata! "Stać mnie, żeby..." 2:49

24 sierpnia 2016 19:00:00

Anita Włodarczyk na igrzyskach olimpijskich Rio 2016 rzuciła młot na odległość 82,29 m. Ten rzut zapewnił Anicie mistrzostwo olimpijskie i rekord świata. Czy naszą lekkoatletkę stać na dłuższy rzut?

0
SPORT
Korol o biegu na 800 m KOBIET: Mówię, ścigają się FACECI. To...

Korol o biegu na 800 m KOBIET: Mówię, ścigają się FACECI. To... 1:42

24 sierpnia 2016 11:00:00

Szerokim echem na całym świecie odbił się wynik biegu finałowego na 800 metrów kobiet rozegranego na igrzyskach olimpijskich Rio 2016. Pierwsze trzy miejsca zajęły zawodniczki, u któych poziom testosteronu znacząco przekracza normę....

0
SPORT
Partner Weroniki Rosati ZACHWYCONY Anitą Włodarczyk!

Partner Weroniki Rosati ZACHWYCONY Anitą Włodarczyk! 2:15

24 sierpnia 2016 10:00:00

Robert Śmigielski, partner Weroniki Rosati, jest lekarzem ortopedą. Zaufali mu m.in. polscy olimpijczycy. Robert opowiedział nam o pracy ze sportowcami i o relacji z Anitą Włodarczyk.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.