Swoją formą mogłaby zawstydzić niejednego nastolatka. Trening 72-letniej Rosjanki robi wrażenie 0:57

OCENA:
Publikacja: 15.04.2017, Autor: X-NEWS, trening
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Ta 72-letnia Rosjanka swoją formą mogłaby zawstydzić niejednego nastolatka. Kobieta ćwiczyła na jednej z siłowni na świeżym powietrzu w Kaliningradzie. Jej trening podziwiał tłum młodych ludzi, którzy byli pod wrażeniem tężyzny fizycznej 72-latki.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Zbigniew Boniek miał spory problem, aby po spotkaniu z Anglią doszukać się choćby najmniejszych pozytywów w grze Polaków. Szczerze przyznał, ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:45:10
Marcin Dorna nie spisał się w roli selekcjonera reprezentacji Polski U-21. Kibice liczyli na medal, a tymczasem biało-czerwoni nie wyszli ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:05:46
Sprawdziły się niestety przewidywania większości fachowców: polski koszykarz Przemysław Karnowski nie znalazł miejsca w tegorocznym drafcie NBA – naborze młodych ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 07:49:29
Karol Linetty nie był w dobrym nastroju po meczu Polska - Anglia na młodzieżowych mistrzostwach Europy. On i jego koledzy ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 07:22:06
SPORT
Reprezentacja Polski przegraną z Anglią 0:3 zakończyła udział w MME (lektor)

Reprezentacja Polski przegraną z Anglią 0:3 zakończyła udział w MME (lektor) 1:25

22 czerwca 2017 22:51:20

Reprezentacja Polski przegraną z Anglią 0:3 zakończyła swój udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. W spotkaniach ze Słowacją i Szwecją to Biało-Czerwoni trafiali do siatki jako pierwsi. Tym razem, już w 6 minucie, wynik meczu...

0
SPORT
Reprezentacja Chin do lat 20 będzie występować w niemieckiej czwartej lidze? (lektor)

Reprezentacja Chin do lat 20 będzie występować w niemieckiej czwartej lidze? (lektor) 1:10

22 czerwca 2017 21:29:18

Działacze czwartej klasy rozgrywkowej w Niemczech, Regionalligi Sudwest, zaproponowali Chińczykom, by ich reprezentacja do lat 20 wzięła udział w organizowanych przez nich rozgrywkach, podaje SkySports. Sternicy są zdania, że gra...

0
SPORT
Niesamowity gol młodego piłkarza z akademii Barcelony

Niesamowity gol młodego piłkarza z akademii Barcelony 0:35

22 czerwca 2017 19:01:19

Gerard Hernandez, członek akademii piłkarskiej Barcelony, popisał się niesamowitym uderzeniem. W finale turnieju La Liga Promises, tuż po wznowieniu gry, uderzył z kilkudziesięciu metrów i pokonał golkipera gości. Hernandez w dużym...

0
SPORT
Pierwszy trening Michała Probierza z zespołem Cracovii

Pierwszy trening Michała Probierza z zespołem Cracovii 1:10

22 czerwca 2017 18:50:41

Michał Probierz w czwartek przeprowadził pierwszy trening z zespołem Cracovii. 44-latek niespodziewanie objął posadę trenera klubu z Krakowa w poniedziałek. Z "Pasami" związał się dwuletnim kontraktem.

0
SPORT
Probierz zapowiedział duże zmiany w Cracovii

Probierz zapowiedział duże zmiany w Cracovii 0:50

22 czerwca 2017 18:23:48

Michał Probierz sensacyjnie objął posadę trenera Cracovii. 44-letni szkoleniowiec podczas konferencji prasowej zapowiedział spore roszady w klubie. - Zespół czekają duże zmiany. Jak wiadomo niektórzy zawodnicy kończą kontrakty,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.