Świąteczna niespodzianka od Davida Moyesa. Trener Sunderlandu wręczył dziennikarzom czekoladowe jajeczka jako prezent wielkanocny 0:52

OCENA:
Publikacja: 15.04.2017, Autor: X-NEWS, david moyes, piłka nożna, Sunderland, wielkanoc
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

David Moyes wcielił się w rolę zająca wielkanocnego po zakończonej konferencji prasowej przed meczem ligowym z West Hamem. Trener Sunderlandu rozdał zgromadzonym dziennikarzom czekoladowe jajeczka i życzył im wesołych Świąt Wielkanocnych. Przedstawiciele mediów nie ukrywali zaskoczenia, jak również zadowolenia z gestu Moyesa.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Reprezentacha Holandii będzie zapewne jednym z outsiderów zbliżających się wielkimi krokami mistrzostw Europy w siatkówce 2017. "Pomarańczowi" trafili do grupy ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 22:20:00
Jeszcze dwa dni wcześniej powoływano awaryjnie zmiennika - Andrzeja Wronę, ale okazało się, że uraz kostki Mateusza Bieńka, środkowego reprezentacji ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 21:59:25
Rozgrywane w Polsce mistrzostwa Europy w siatkówce 2017 będą dla reprezentacji Bułgarii szansą, by nawiązać do sukcesów sprzed lat. Na ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 21:45:00
Tragedia rozegrała się na oczach klientów jednej z kawiarni w rosyjskim Charabowsku. W lokalu siedział mistrz świata i Europy w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 21:32:24
SPORT
Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie!

Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie! 0:39

22 sierpnia 2017 10:50:23

Kamila Pytka zdobyła srebrny medal 29. Letniej Uniwersjady na Tajwanie.

0
SPORT
Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla...

Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla... 1:00

22 sierpnia 2017 10:43:19

Aleksandra Zamachowska zdobyła złoty medal 29. Uniwersjady w rywalizacji szpadzistek. W finale pokonała Kamilę Pytkę.

0
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 44:20

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 44:20

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 44:20

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.