Stracili Zlatana, stracą mistrzostwo? Balotelli stawia na Monaco, a "Ibra"... przedłuży kontrakt z Manchesterem United? (lektor) 1:33

OCENA:
Publikacja: 20.03.2017, Autor: X-NEWS,
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Po trzydziestu kolejkach ligi francuskiej PSG zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc do prowadzącego Monaco 3 punkty. Możliwe zatem, że ekipa Kamila Glika przerwie czteroletnią dominację paryżan w Ligue 1. Mario Balotelli, piłkarz Nicei, przyznał, że takie rozwiązanie w ogóle by go nie zdziwiło. - Monaco jest lepszym zespołem. Owszem, to PSG ma lepszych zawodników, ale, moim zdaniem, nie grają dobrze jako drużyna. Nie mówię, że nie jest to świetna ekipa, bo przecież walczą z nami i Monaco o mistrzostwo, ale nawet z Ibrahimoviciem w składzie często nie prezentowali się dobrze jako zespół. A po odejściu Zlatana to już żadna drużyna. To on był tam szefem i potrafił ustawić resztę tak, by robili to, co on chciał. Bez niego to już nie to samo - skomentował reprezentant Włoch. Tymczasem Zlatan po odejściu z PSG podbija ligę angielską i, zdaniem "Expressen", odrzuci lukratywną ofertę z Los Angeles Galaxy, by powalczyć w przyszłym sezonie o mistrzostwo Anglii. "Ibra" ma podpisać nowy roczny kontrakt, z możliwością przedłużenia go o kolejny sezon.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Raków Częstochowa - GKS Katowice NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? I liga LIVE w telewizji i internecie. ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:44:55
Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? II liga LIVE ZA DARMO w telewizji ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:22:12
W niedzielę FC Barcelona rozegra pierwszy mecz nowego sezonu ligi hiszpańskiej. Na Camp Nou podejmie Real Betis. Niestety, to spotkanie ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:01:02
Widzew Łódź - Warta Sieradz NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Jak oglądać LIVE mecz Widzew - Warta ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 13:59:26
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 9:50

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 9:50

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 9:50

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
SPORT
Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto.

Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto. 9:50

12 sierpnia 2017 20:35:14

Paweł Fajdek po raz trzeci z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem. Brązowy medal zdobył Wojciech Nowicki.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.