Sportowy raport, sobota 15 kwietnia (lektor) 1:15

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Wielkie emocje w derbach Mediolanu. W sobotnim hicie Serie A Inter zremisował z AC Milan 2:2. Nerazzurri objęli prowadzenie po trafieniu Antonio Candrevy. Na dwa do zera jeszcze przed przerwą podwyższył Mauro Icardi. Gracze rossonerich wzięli się za odrabianie strat w końcówce. Kontaktową bramkę zdobył w 83. minucie Alessio Romagnoli, a punkt w doliczonym czasie gry uratował Cristian Zapata. -------------- Dzień przed wyścigiem Amstel Gold Race odnalazły się skradzione kilkadziesiąt godzin wcześniej rowery i koła zapasowe należące do polskiej grupy kolarskiej CCC Sprandi Polkowice. Samochód ze sprzętem w środku, należący do niezidentyfikowanych złodziei, został znaleziony na poboczu jednej z holenderskich dróg. - Sprawa została mocno nagłośniona przez media i policję i myślę, że dzięki temu złodzieje się wystraszyli i zostawili pojazd - powiedział w rozmowie z x-news dyrektor sportowy CCC Sprandi Polkowice Piotr Wadecki. -------------- Cristiano Ronaldo był oskarżony o gwałt. Taką sensacyjną informację podał „Der Spiegel”. Według niemieckiego tygodnika, do zdarzenia miało dojść w czerwcu 2009 roku w jednym z luksusowych hoteli w Las Vegas. W ramach ugody, którą wypracowano w styczniu następnego roku, gwiazdor Realu wypłacił poszkodowanej 375 tysięcy dolarów, w zamian za to kobieta zobowiązała się do milczenia.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zrobili prawdziwą furorę na weselu w podkrakowskich Tomaszowicach! Ktoś z zaproszonych gości uwiecznił aparatem komórkowym ... CZYTAJ DALEJ
23 lipca 2017 02:59:43
Był już ślub a teraz trwa huczne wesele. Goście Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta bawią się w podkrakowskich Tomaszowicach. Jest ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:58:36
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wzięli ślub, a świadkami uroczystości były gwiazdy i to nie tylko ze świata tenisa. Poza ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:56:44
The World Games 2017 uważamy za otwarte! Na wrocławskiej imprezie liczymy na sporo medali biało-czerwonych, którzy wystartują w większości konkurencji. ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:54:27
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 36:46

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 36:46

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.