Sportowy raport, niedziela 19 marca (lektor) 1:06

OCENA:
Publikacja: 19.03.2017, Autor: X-NEWS,
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs Raw Air w Vikersund. Drugi był Noriaki Kasai, a trzeci Michael Hayboeck. Polak zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Raw Air. Pierwszym w historii zwycięzcą tego cyklu został Stefan Kraft. Austriak pozostał liderem Pucharu Świata, ale Stocha wyprzedza już tylko o 31 punktów. ------------------ Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 2:1 w spotkaniu 26. kolejki ekstraklasy. Gospodarze prowadzili po trafieniu Marco Malocy. Dwa gole dla gości strzelił Michał Kucharczyk. W innych niedzielnych meczach Korona pokonała Cracovię 3:0, a Lech Poznań zremisował bezbramkowo z broniącym się przed spadkiem Górnikiem Łęczna. ----------------- Kamil Wilczek ustrzelił hat-tricka w wygranym przez Broendby 3:2 spotkaniu 26. kolejki duńskiej Superligi z Lyngby BK. Polak potrzebował do tego zaledwie 20 minut. Wilczek otrzymał powołanie od Adama Nawałki na najbliższy mecz eliminacji mistrzostw świata z Czarnogórą.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Największa polska arena gotowa na start Eurovolley 2017 – najważniejszej siatkarskiej imprezy w 2017 roku. Od ceremonii otwarcia dzieli nas ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 15:00:21
Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? O której godzinie gra Radwańska z Bouchard? ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:48:17
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz ŁKS - Błękitni LIVE w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:45:31
Zeszłotygodniowe zamachy w Hiszpanii sprawiły, że cały świat pogrążył się po raz kolejny w smutku. Podczas wielu imprez czy meczów ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:36:13
SPORT
Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie!

Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie! 0:39

22 sierpnia 2017 10:50:23

Kamila Pytka zdobyła srebrny medal 29. Letniej Uniwersjady na Tajwanie.

0
SPORT
Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla...

Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla... 1:00

22 sierpnia 2017 10:43:19

Aleksandra Zamachowska zdobyła złoty medal 29. Uniwersjady w rywalizacji szpadzistek. W finale pokonała Kamilę Pytkę.

0
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 3:10

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 3:10

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 3:10

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.