Sportowy raport, czwartek 18 maja (lektor) 1:05

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Piotr Przybecki został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski mężczyzn w piłce ręcznej. 44-letni szkoleniowiec zastąpił na stanowisku Kirgiza Tałanta Dujszebajewa, który podał się do dymisji po nieudanych meczach eliminacji ME 2018. Polacy nie wygrali w nich żadnego ze spotkań i zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie. ------------ Koniec dominacji PSG w lidze francuskiej. Po czterech z rzędu mistrzostwach ekipy ze stolicy, po tytuł sięgnęło Monaco z Kamilem Glikiem w składzie. Drużyna z Księstwa zapewniła sobie triumf w rozgrywkach na kolejkę przed końcem sezonu, wygrywając z Saint-Etienne 2:0. To pierwszy tytuł dla Monaco od 17 lat. ------------ Ostatnie lata w Bundeslidze to niepodzielna dominacja Bayernu. Juergen Klopp, który dwukrotnie sięgał po mistrzostwo Niemiec z Borussią Dortmund, twierdzi, że monachijczycy mieliby problem, aby być hegemonem w Premier League. - Nie mieliby łatwo, aby sięgnąć po tytuł. Ale z drugiej strony ich szanse nie byłyby też przesadnie małe - stwierdził menadżer Liverpoolu w rozmowie z „Kickerem”.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Jest obecnie najlepszym polskim pływakiem. Ma w dorobku kilkanaście medali MŚ i ME na basenie długim i krótkim. Do kolekcji ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Dożyliśmy czasów, w których znalezienie autorytetu, człowieka godnego szacunku wśród tych z pierwszych stron gazet, graniczy z cudem. Politycy maści ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
- Musimy jak najszybciej zapomnieć o niekorzystnym wyniku, bo przed nami najważniejszy mecz w tym sezonie - powiedział po niespodziewanym ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Tego konkursu Piotr Lisek (25 l.) nie zapomni do końca życia. Na mityngu Diamentowej Ligi w Monako Polak triumfował z ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 44:32

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 44:32

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.