Sergio Ramos wie już, co zamierza robić po zawieszeniu butów na kołku. „Chciałbym zostać trenerem” (lektor) 0:46

OCENA:
Publikacja: 14.04.2017, Autor: X-NEWS, Real Madryt, sergio ramos, trener, zinedine zidane
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Wielu piłkarzy ma problem z pomysłem na siebie po zakończeniu kariery. Do tej grupy z pewnością nie należy jednak Sergio Ramos. Choć 31-letniemu obrońcy Realu Madryt daleko jeszcze do odwieszenia butów na kołek, już teraz doskonale wie, co chciałby robić, gdy zdecyduje się pożegnać z boiskiem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Młodzieżowe mistrzostwa Europy 2017 przyniosą kolejny test modyfikacji w przepisach. W fazie dogrywki możliwa będzie czwarta zmiana w składzie. Informację ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 14:04:49
Do wielkiego skandalu doszło po meczu Copa Libertadores (odpowiednik Ligi Mistrzów w Ameryce Południowej) pomiędzy urugwajskim Penarolem a brazylijskim Palmeiras. ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:58:23
Tomasz Gollob (46 l.) rozwiódł się z żoną Brygidą w 2010 roku. Jednak teraz, w najtrudniejszych dla żużlowca chwilach, pani ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:44:07
37-letnia Marit Bjoergen dała sygnał, iż przyszłoroczne igrzyska olimpijskie w Pjongczangu mogą okazać się końcem jej kariery. A zamierza w ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:35:54
SPORT
Sportowy raport, czwartek 27 kwietnia (lektor)

Sportowy raport, czwartek 27 kwietnia (lektor) 1:10

27 kwietnia 2017 21:25:38

Prezydent FIFA Gianni Infantino potwierdził, że system VAR zostanie wykorzystany podczas przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Władze francuskiej Ligue 1 poinformowały, że w majowych barażach o utrzymanie system...

0
SPORT
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 6:39

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
SPORT
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 6:39

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
SPORT
Joshua przed walką z Kliczko: Mistrzostwo to mentalność, którą masz w sobie przez całe życie

Joshua przed walką z Kliczko: Mistrzostwo to mentalność, którą masz w sobie przez całe życie 1:19

27 kwietnia 2017 20:26:18

29 kwietnia Anthony Joshua zmierzy się z Władimirem Kliczko na Wembley. - Nie lekceważę żadnego przeciwnika. Chcę być gotowy do każdej walki. Traktuję to poważnie, a 29 kwietnia będę mógł zrobić kolejny krok ku wielkości. Mój syn ma...

0
SPORT
Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą"

Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą" 1:59

27 kwietnia 2017 19:37:39

29 kwietnia na Wembley Władimir Kliczko zmierzy się z Anthonym Joshuą o unifikację tytułów mistrza świata WBF i IBF w wadze ciężkiej. Na konferencji prasowej przed sobotnim pojedynkiem Władimir Kliczko zaskoczył wszystkich swoją...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.